نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

The Guy

Well-known member
میگم این نسبت تناسب ضریبا و تعداد سوالا و همچنین زمان آزمون از چه روی اینگونه بودندی؟!! :21:

هرچی بود بسیار غیر منطقی بودندی. احتمال خیلی زیاد سال بعد اینجوری نباشه دیگه. یه آزمون و خطای ساده بود دیگه. هزینه خاصی هم نداشت. فقط یک سال عمر یه عده جوان... :)

fatemeh69

New member
واقعا دلم میخواد انگیزه ی طراح سوال سلولی رو بدونم،اخه به قول دوستان یکسال حبس خونگی؛یکسال دغدغه ی درس،ایییینهمه سختی:13:
برا این سوالا؟!!!؟؟o_O

Tina biotec

New member
دوستان اگه موافق باشید ی متن اعتراضی تدوین کنیم . ما رو به بازی گرفتن !!!!!!!
آره به نظرم نباید نقش سیب زمینی بازی کنیم.هرچند اینا کلن هویجم دانشجوهای بدبخت رو حساب نمیکنن
من نمیدونم چه اصراری داشتن به 160 دقیقه متعهد باشن بابا خب سوالا رو 10 تا کم میکردین نه 15 تا..خداییش جوش بچه ها رو تو مجموعه خودمون میزنم..ژنتیکی ها ..بیوشیمی ها ..وای سلولی!!! یعنی هنوز باورم نمیشه این همه سوال خوشگل میتونستن بدن.اگر تعداد سوال ها زیاد نشه اینا عرضه سوال با پراکندگی مناسب ندارن...

sakhreh

New member
بچه ها کتاب دکتر بهادر خوبه بگیرم / میخام دوباره شروع کنم امسال به هد فم نرسیدم

مگه سوالای امسالو ندیدی؟ دیگه فقط باید چکیده تاپلی خوند. بقیه فایده نداره.

- - - Updated - - -

بچه ها کتاب دکتر بهادر خوبه بگیرم / میخام دوباره شروع کنم امسال به هد فم نرسیدم

مگه سوالای امسالو ندیدی؟ دیگه فقط باید چکیده تاپلی خوند. بقیه فایده نداره.

sakhreh

New member
اخه ضریب 1 تاپلی میخام چکار /

من پارسال مورای خوندم 50 زدم. امسال مورای و بخش پزشکی زینسر با بهادر کامل خوندم 30 زدم.اگه هدفت قبولیه چکیدشو بخون وگرنه خود دانی.

- - - Updated - - -

اخه ضریب 1 تاپلی میخام چکار /

من پارسال مورای خوندم 50 زدم. امسال مورای و بخش پزشکی زینسر با بهادر کامل خوندم 30 زدم.اگه هدفت قبولیه چکیدشو بخون وگرنه خود دانی.

biotec94

New member
من خوندن رو از ابان ول کرده بودم ولی سوالاشون اینقد مسخره بود که با اطلاعات کارشناسی میتونستم جواب بدم!
سر جلسه فقط حرص دوستامو میخوردم که یک سال از همه چیزشون زده بودن واسه این .. اخرشم معلوم نیست چی میشه ..

ولی دوستان ناامید نشین .. اوضاع مسخره بوده .. برای همه مسخره بوده .. بلاخره زحمت کشیدین ایشالا نتیجه شو میبینین .

فقط زبانش خیلی آسون بود .. نمیدونم امسال آسون دادن یا همیشه همین جوره؟ یعنی سال دیگه میتونم رو زبان حساب کنم؟

dina9

New member

بچه ها به نظرتون رو بيوتكنولوژي ازاد حساب كنم يا كلا بزارم سال ديگه؟؟:(((

Tina biotec

New member
تاپلی چیه؟ من خودم سوالات بررسی کردم یه تک سواله ...ولی ریزسوال دادن وگرنه نیاز به خوندن منبع دکتری باکتری نیست..فقط چیزی که ثابت شد اینه
باکتری شوخی بردار نیست ضریب یکش نباید گول زننده باشه..من با توجه به سختی سوالانتش بازم میگم دم طراح باکتری گرم...
یعنی با توجه به غافبگیری خودم از سوالات میگم.باز فسفر سوزونده سر سوال برداشتن نه مثل این طراح سلولی و طراح بیوشیمی..ژنتیکم نمیدونم چه جوری بوده نظر بچه ها

shima2020

New member
تاپلی چیه؟ من خودم سوالات بررسی کردم یه تک سواله ...ولی ریزسوال دادن وگرنه نیاز به خوندن منبع دکتری باکتری نیست..فقط چیزی که ثابت شد اینه
باکتری شوخی بردار نیست ضریب یکش نباید گول زننده باشه..من با توجه به سختی سوالانتش بازم میگم دم طراح باکتری گرم...
یعنی با توجه به غافبگیری خودم از سوالات میگم.باز فسفر سوزونده سر سوال برداشتن نه مثل این طراح سلولی و طراح بیوشیمی..ژنتیکم نمیدونم چه جوری بوده نظر بچه ها

مارو بدبخت کرد طراح باکتری!!!دمش گرم؟باکتری واسه ما ضریب ۵ هههه!!!الان دقیقا به کدوم درس دل خوش کنیم!

narges1125

New member
بیوشیمی 70
سلولی 50
ژنتیک 90
زبان 70
کورسوی امیدی هست من قبول شم آیا؟

Tina biotec

New member
مارو بدبخت کرد طراح باکتری!!!دمش گرم؟باکتری واسه ما ضریب ۵ هههه!!!الان دقیقا به کدوم درس دل خوش کنیم!
حب من شاید با توجه به شرایط روحی بچه ها نباید اینقدر بی پروا نظر بدم
ولی ببین من خودم رشته ام باکتری و این درس هم در محموعه ما تعیین کننده است و با توحه به همین من میگم اگر این درس سوالاش خیلی راحت باشه ما بدبخت میشیم ولی خداییش من الان دارم سوالای باکتری رو دارم درمییارم با توجه به فوکوسی که بچه های باکتری باید روی درس باکتری داشته باشن سوالات برای شما باید متوسط باشه

آخرین ویرایش:

narges1125

New member
بی تردید ..خوبه چقدر زنتیک عالی زدین
کلن از ریتم سوالای زنتیک راضی بودین؟

نه اصلا افتضاح بود طراحان محترم باید ی دکتر برن
من ی روز قبل کنکور سوالای پارسالو زدم ژنتیک 87
این خیلی ابکی بود
من از این میترسم همه بالا باشه درصداشون
وتقعا ابکی بود

Tina biotec

New member
نه اصلا افتضاح بود طراحان محترم باید ی دکتر برن
من ی روز قبل کنکور سوالای پارسالو زدم ژنتیک 87
این خیلی ابکی بود
من از این میترسم همه بالا باشه درصداشون
وتقعا ابکی بود
نگران نباشین انشالله که قبولین
ولی بچه ها به نظرم به تعداد سوالا باید یه اعتراض جدییی بشه ..من اصلن فکرشم نمیکردم اینا 25 تا سوال برای درس های به اون مهمی بدن....در مورد سلولی من شک ندارم طراح قصدش فقط اذیت کردن بوده.مگه میشه از اون همه مبحث اینقدر پرت سوال داد ..خداییش خنگی زاید الوصفی میخواد

بالا