نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

hamoon

New member
منظورتون کدوم سایته؟..کلید بیوشیمی و میکروب رو اگه دارد بزارید
اصن این پاسخ نامه ها رو از کجا میارید؟به ما هم بگید :ad54ad:

دکتر خ دیگه
بیوشیمیش هم اومده
میکروب هم یه پیام از طرف دکتر سجاد تو همین سایت اومد

baran-

New member
درصدای من

بیوشیمی65
سلولی60
میکروب25
زبان هم روم به دیوار .... فقط13 درصد

fatemeh69

New member
واقعا برا طراح سوال متاسفم،حداقل سواد طرح سوال سلولی رو نداشت،شانسی طرح میکردم اینجوری از اب درنمیومد،یکسال زحمات خیلیا تباه شد

A2biotech

New member
برا منم:
بیوشیمی: 68
زیست: 72
میکروب: 32
زبان: 56

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
یعنی ما 1 سال خودمونو تو خونه حبس کردیم، خوندیم خوندیم خوندیم واسه "ایــــــــن"!!!!
واقعا" سیستم کنکور امسال تاسف بار بود. حداقل برای کسی که میخواست بیوتک شرکت کنه، سوالای زیست افتضاح بود. طراح عزیز، کل غشا و انتقالات و اندامک ها و ژنوم دی ان ای و اسکلت و همانند سازی و رونویسی و ترجمه و اینارو گذاشته بود کنار. اونوقت اومده از فصول سیگنالینگ و آپوپتوز و سلول عصبی و لپتو تن و پاکی تن سوال داده....
اونم 25تا! خیلی سورپرایز بود! در حدی که واقعا به سرم زد بلند شم نظم آزمونو به هم بزنم :) جدا" اگه میدونستم ظراح سلولی اونجاست این کارو میکردم.

بیوشیمیش زیاد سخت نبود، ولی خب من خیلی نمیخواستم بالا بزنم.
زبان هم خوب زدم خوشبختانه....

sakhreh

New member
بچه ها بازم میگم مراحل پاکیتن و ... از لودیش 2013 حذف شده. باید اعتراض بزنیم حذفش کنن.َ

maryam.

New member
یعنی ما 1 سال خودمونو تو خونه حبس کردیم، خوندیم خوندیم خوندیم واسه "ایــــــــن"!!!!
واقعا" سیستم کنکور امسال تاسف بار بود. حداقل برای کسی که میخواست بیوتک شرکت کنه، سوالای زیست افتضاح بود. طراح عزیز، کل غشا و انتقالات و اندامک ها و ژنوم دی ان ای و اسکلت و همانند سازی و رونویسی و ترجمه و اینارو گذاشته بود کنار. اونوقت اومده از فصول سیگنالینگ و آپوپتوز و سلول عصبی و لپتو تن و پاکی تن سوال داده....
اینا دلشون برای ما نمیسوزه!
آزمون رو جوری برگزار میکنن که انگار میخوان از سر خودشون باز کنن بگن: بله ما هم ازمون ارشد برگزار میکنیم!!

v.abbasi

New member
من خیلی فوکوس کرده بودم روی همانند سازی و رونویسی و ترجمه اما دریغ
اما زبانش هم به نظرمن با سالای قبل خیلی متفاوت بودش

sakhreh

New member
چه اعتراضی طراح شب قبل برداشته جلد 3 باز کرده همش از اونجا /

عرض کردم این سوال تو جلد سومم نبوده مال لودیش 2008 هستش دیگه نباید سوال میدادن. چون تعداد سوالا کمه یه سوال هم خیلی اثر گزاره. اعترااااااض

- - - Updated - - -

چه اعتراضی طراح شب قبل برداشته جلد 3 باز کرده همش از اونجا /

عرض کردم این سوال تو جلد سومم نبوده مال لودیش 2008 هستش دیگه نباید سوال میدادن. چون تعداد سوالا کمه یه سوال هم خیلی اثر گزاره. اعترااااااض

alireza-ja

New member
هر سال یه بدبختی یه سورپرایز.

خدا شاهده هر کی سوالات بیوشیمی 4 5 سال گذشته رو حفظ میکرد الان 60 کمتر نمیزد. همش تکراری بود.

خیلی دوست دارم طراح سوال رو از نزدیک زیارت کنم فقط یه لحظه ببینمش ببینم چه شکلیه.

آخه یعنی چی؟ چه منطقی؟ چه فلسفه ای؟ چه چیزی باعث شده پراکندگی سوالات رو اینطور کنه؟ روی چه حسابی؟

alireza-ja

New member
موندم وزارت بهداشت کی میخواد دست از سر فعالیت نوری گلایسین برداره؟

موندم از بین این همه مبحث و تنوع سوال چرا باید همون سوال پارسال بیاد؟ فسفاتیدیل سرین

چرا باید از 25 سوال تقریبا 1/5 سوالات هورمون باشه ولی از مبحث قند سوالی نیاد از متابولیسم ترکیبات نیتروژندار با اون همه گستردگی سوال نیاد از آب و الکترولیت سوال نیاد از بیوانرژتیک سوال نیاد.

تلومراز با اون 4 گزینش تا کی میخواد توی تمام آزمونها تکرار بشه؟

و ...

خدایا اینا چرا اینطورین؟ واقعا واسشون ثقیله؟

وزارت علوم تازه از هر درس 20 تا سوال میده ولی کل مباحث رو پوشش میده و بین کسایی که خوندن و نخوندن فرق میندازه بعد اینجا بین کسی که 3 جلد لودیش رو خورده با کسی فقط 2 واحد سلولی پاس کرده یکیه.

226

New member
وقتی سوالات سلولی مولکولی رو دیدم سردردی کردم سر امتحان
اخه خوش انصاف این چه طراحی سواله . فصل های 13 14 17 18 12 11 10 آیا تو لودیش نبود که طراح چسبیده بود به سرطان. بخاطر سلولی و میکروب که واقعا وحشتناک بود نرسیدم 3 تا سوال زبان رو بزنم . وزارت بهداشت واقعا که !!!!!!!!!

226

New member
دوستان اگه موافق باشید ی متن اعتراضی تدوین کنیم . ما رو به بازی گرفتن !!!!!!!

alireza-ja

New member
جالب اینجاست که واسه سوال 2 که پارسال اومده بود همه فسفاتیدیل اینوزیتول رو زده بودن و گمراه کننده بود، امسال فسفاتیدیل اینوزیتول رو هم حذف کردن که یه موقعی خدای ناکرده کسی غلط نزنه.

Taraa

Well-known member
میگم این نسبت تناسب ضریبا و تعداد سوالا
و همچنین زمان آزمون
از چه روی اینگونه بودندی؟!! :21:

آخرین ویرایش:
بالا