نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

DAVID_H

New member
مدیر جان bioelectric

میشه در مورد چند مورد پایین واسه همه بچه ها توضیح بدید.چون سوال همه هست

1-هزینه تقریبی هر ترم شهریه شبانه مازاد چقدر میشه؟

2-به بچه های شبانه وام هم میدن؟اگه میدن مبلغش چقدره؟وام رو هر ترم میدن یا فقط 1 بار؟و اینکه بازپرداخت وام حین تحصیل هستش یا بعد از فارغ التحصیلی؟

3-توی مدرک بچه های شبانه مازاد چی میزنه؟هیچ چیزه خاصی نمیزنه یا میزنه شبانه یا چیز دیگه ای میزنن؟

ممنونم

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
مدیر جان bioelectric

میشه در مورد چند مورد پایین واسه همه بچه ها توضیح بدید.چون سوال همه هست

1-هزینه تقریبی هر ترم شهریه شبانه مازاد چقدر میشه؟

2-به بچه های شبانه وام هم میدن؟اگه میدن مبلغش چقدره؟وام رو هر ترم میدن یا فقط 1 بار؟و اینکه بازپرداخت وام حین تحصیل هستش یا بعد از فارغ التحصیلی؟

3-توی مدرک بچه های شبانه مازاد چی میزنه؟هیچ چیزه خاصی نمیزنه یا میزنه شبانه یا چیز دیگه ای میزنن؟

ممنونم

خواهش می کنم
1-بازم تاکید میکنم امسال دانشگاه شبانه اصلا وجود نداره و فقط سال قبل تو رشته ما دانشگاه تهران شبانه هم میگرفت ، ولی در مورد هزینه ظرفیت مازاد باید بگم چیزی حدود 5 میلیون تومان برای هر ترم.
2-به بچه های شبانه وام میدادند که چیزی حدود 2 میلیون بود و در مورد ظرفیت مازاد هم فک کنم وام بدهند، ولی بقیه جزئیاتش بستگی به خود دانشگاه داره ، مثلا در کل دانشگاه تهران در این مورد خیلی سخت گیر نیست.
3- هنوز هیچ کسی تو این نظام آموزشی( ظرفیت مازاد ) فارغ التحصیل نشده،تا بشه فهمید چه اتفاقی میافته، ولی تااونجایی ک من میدونم چیز خاصی نمیزنه.
اما از آنجایی که خود دانشگاه میدونه، ممکنه برا مقطع بعدی و مصاحبه دکترا فکر مثبتی نسبت به شما نداشته باشند.

malih9068

New member
سلام
به همه ی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم
میشه لطف کنید عکس کارنامه هاتون بگذارید
حد نصاب نمره ای که کسب کردین چقدر بوذه؟
بعد دوستان متنی که درمورد کمک هزینه توی دفترچه نوشته شده به بیوالکترونیک هم تعلق میگیره؟
بعد قضیه عضو هیات علمی شدن چیه؟

A

admin2

Guest

قربونت مرتضی جون.خیلی خوب شدی خوشحال شدم.شما که تهران روزانه 100% قبولی.قطعا همکلاس میشدیم اگه شرایط شبانه تهران رو داشتم.حیف شد
ولی دیگه از فکر شبانه تهران اومدم بیرون .من دیگه از الان روزانه شهید بهشتی ام(مگه اینکه 2 نفر یا شهر خودشنو بزنن یا انتخاب رشته نکنن که منو و خانم robogirl دانشگاه تهران قبول شیم)
تا حالا گفتم هرچی خدا بخواد.از این به بعدشم همینو میگم.اولش خیلی ناراحت شدم ولی الان نه.چون میتونست از این بدترم بشه
ایشالا روز به روز بیشتر پیشرفت کنی مرتضی جون
سلام
با اجازه مدير
تبريک ميگم بابت رتبه تون
اميدوارم روزرانه تهران را بياريد اما اگر ظرفيت مازاد تهران را بياريد ميتونيد کار پاره وقت توي تهران گير بياريد و مابه التفاوت اين را با شبانه جبران کنيد تهران يک سر و گردن بالاتر از شهيد بهشتي است از نظر علمي
به طور کلي مي شود گفت از نظر سطح علمي بعد از دانشگاه تهران دانشگاه اصفهان است معمولا هر ساله عم رتبه هاي تک رقمي دکتري خوبي هم ميده
موفق باشيد

DAVID_H

New member
سلام
با اجازه مدير
تبريک ميگم بابت رتبه تون
اميدوارم روزرانه تهران را بياريد اما اگر ظرفيت مازاد تهران را بياريد ميتونيد کار پاره وقت توي تهران گير بياريد و مابه التفاوت اين را با شبانه جبران کنيد تهران يک سر و گردن بالاتر از شهيد بهشتي است از نظر علمي
به طور کلي مي شود گفت از نظر سطح علمي بعد از دانشگاه تهران دانشگاه اصفهان است معمولا هر ساله عم رتبه هاي تک رقمي دکتري خوبي هم ميده
موفق باشيد

ممنون از شما ادمین2 عزیز
البته بین بچه ها رتبه بهتر از من هم هست.رتبه 7 خانم robogirl و رتبه 5 آقای XFX
نکته ای هم که در مورد شبانه دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان گفتید مفید و قابل تامل بود
خیلی ممنون از لطف شما

orkide1

New member
سلام به همه دوستان و آرزوی بهترین ها برای همه شما
منم 4 شدم اگه کسی فکر میکنه کمکی ازم برمیاد حتما بگه
التماس دعا

malih9068

New member
سلام به همه دوستان و آرزوی بهترین ها برای همه شما
منم 4 شدم اگه کسی فکر میکنه کمکی ازم برمیاد حتما بگه
التماس دعا
سلام تبریک دوست عزیز
چندتا پست بالاتر چندتا سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدین

orkide1

New member
دوستانی که قبول شدن میشه منابعی رو که خوندن هم اعلام کنن

مدار برای شروع پارسه خوبه و دید قشنگی میده..برای تست میتونید هم مدرسان بخونید هم راهیان (من خودم برای مدار و الکترونیک وزارت بهداست بخاطر محدود زمان نگذاشتم برای کنکور علوم میگم)
الکترونیک هم من (همراه صدا) باغستانی خوندم و راضی بودم
ریاضی و معادلات یا نصیر با راهیان یا پارسه ( همش رو تعریف شنیدم)
فیزیک پزشکی کامرون
مقدمه کتاب مرجع معرفی شده( من خودم گیر نیوردم اسلایدهای سامان پروانه رو از سایت گرفتم خوندم)
زبان ارشد علوم پزشکی از لزگی
سیگنال تقذسی

آخرین ویرایش:

orkide1

New member
سلام
به همه ی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم
میشه لطف کنید عکس کارنامه هاتون بگذارید
حد نصاب نمره ای که کسب کردین چقدر بوذه؟
بعد دوستان متنی که درمورد کمک هزینه توی دفترچه نوشته شده به بیوالکترونیک هم تعلق میگیره؟
بعد قضیه عضو هیات علمی شدن چیه؟

arshad.png
بقیه رو نمیدونم :دی

XFX

New member
دوستانی که قبول شدن میشه منابعی رو که خوندن هم اعلام کنن

ریاضی راهیان ارشد نوشته امیرعلی مومن زاده
سیگنال راهیان ارشد امیر علی مومن زاده
الکترونیک راهیان ارشد اسلام پناه
این سه تا کتاب یعنی عالیه، باور کنین از خوندشون پشیمون نمیشید. انتخاب کتاب خیلی مهمه. دقت کنین وقتتون ارزشمنده
مدار همون که خانم ارکیده گفت.
فیزیک پزشکی بهترین منبع تحلیل و حل سوالات کنکور وزارت علوم و بهداشت 10 سال اخیر. صد درصد جواب میگیرین اگه واقعا تحلیلی حلشون کنین.
زبان من خودم کلا فقط متون مختلفی روزانه مطالعه میکردم و برای دوستانی که زبان ضعیف تری دارن یه کتاب مدون مثل همونی که خانم ارکیده گفت بخونن.

آخرین ویرایش:

orkide1

New member
منم تبریک میگم بهتون خانم ارکیده

قبولی روزانه تهران ما که با رتبه 8 در حاله ای از ابهامِ
دعا کنید ما هم(رتبه 7 و 8) با شما همکلاس شیم
ایشالا موفق باشید

ممنون دوست عزیز
ایشالا که باهم همکلاسی بشیم ولی بیشتر از خدا میخام هرچی که واقعا صلاحه برای هممون پیش بیاد..نگران نباشید امیدتون به خدا باشه
پیروز باشید

Qmars10

New member
من از خانوم ارکیده ممنونم وواقعا از کمکشون به بچه ها سپاس گزارم لطفا دوستان دیگه اگه عیبی نداره کارنامشونو کی کنن باور کنید کار خاصی در عمل نیس یک copy and paseولی همین کار برای بچههای سال بع با توجه به این سیستم تراز بندی میتونه کمک باشه خیلی خیلی ممنون.راستی کسی از بابا برقی خبر نداره نیستش!!

بالا