نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

amin_z

New member
یه سوال . من کارنامه های سال های قبل رو که نگاه میکنم زده نمره 98 یا حتی 104 در حالی که درصدهاشون خیلی هم بالا نیست. میگم شاید ما اشتباه میکنیم ومنظور از کسب حداقل نمره 30 چیز دیگه ای بوده و ملاک میانگین درصد ها نیست .

Eileen

New member
یه سوال . من کارنامه های سال های قبل رو که نگاه میکنم زده نمره 98 یا حتی 104 در حالی که درصدهاشون خیلی هم بالا نیست. میگم شاید ما اشتباه میکنیم ومنظور از کسب حداقل نمره 30 چیز دیگه ای بوده و ملاک میانگین درصد ها نیست .

من سر جلسه از مراقب اين موضوع ٣٠٪ پرسيدم خودش ك نميدونست هيچ، رفت با چند نفر ديگه هم صحبت كرد هيچكس خبر نداشت!!!
اين كنكور ايده آل ترين كنكوري ك تا ب حال ب چشم ديدم!!

bme eng

New member

نه . تعداد سوالات درست به طور خالص محاسبه میشه و در عدد 3 ضرب میشه.
البته تاثیر درس زبان نصف بقیه درس ها هستش . یعنی هر دو تا سوال زبان معادل یک سوال مدار یا سیگنال یا .... هستش.

اون کارنامه هایی که توی سایت هستند مال 2 سال پیشه که خیلی آسونتر از امسال بود. پارسال کمی سخت تر شد. و رتبه 1 پارسال نمره کلش شد 99 یعنی معادل 33 تا سوال درست به طور خالص.

ولی امسال از پارسال هم سخت تر بود. من میگم باید حتما حتما حتما به طور جدی به این قانون 30 درصد اعتراض کینم. وگرنه کلا شاید حتی 5 نفر هم قبول نشن .

Eileen

New member
نه . تعداد سوالات درست به طور خالص محاسبه میشه و در عدد 3 ضرب میشه.
البته تاثیر درس زبان نصف بقیه درس ها هستش . یعنی هر دو تا سوال زبان معادل یک سوال مدار یا سیگنال یا .... هستش.

اون کارنامه هایی که توی سایت هستند مال 2 سال پیشه که خیلی آسونتر از امسال بود. پارسال کمی سخت تر شد. و رتبه 1 پارسال نمره کلش شد 99 یعنی معادل 33 تا سوال درست به طور خالص.

ولی امسال از پارسال هم سخت تر بود. من میگم باید حتما حتما حتما به طور جدی به این قانون 30 درصد اعتراض کینم. وگرنه کلا شاید حتی 5 نفر هم قبول نشن .
چطوري اعتراض كنيم؟!

bme eng

New member
چطوري اعتراض كنيم؟!

نمیدونم.باید بچه های بیشتری بیان و به صورت گروهی اقدام کنیم.

یک چیزی که خیلی جالبه اینه که پارسال که تازه نسبت به امسال کنکورش ساده تر بود اگه قرار بود قانون 30 درصد اعمال بشه ، فقط و فقط 1 نفر یعنی رتبه 1 مجاز میشد . یعنی از بین چند هزار شرکت کننده فقط 1 نفر مجاز شده بود.
واقعا خنده داره. من نمیدونم مسئولین برگزاری و طراحان سوال با خودشون چی فکر کردند؟ پارسال که تازه ساده تر بود فقط 1 نفر تونست اون هم تازه لب مرز 30 درصد یعنی دقیقا نمرش شد 99 .
اون وقت امسال با این سوالات سخت انتظار داشتن مثلا چندین نفر بتونن بالای 30 درصد بیارن.
خدایا خودت کمکمون کن.

bm-eng

New member
سلام . چرا انقدر سخت بود؟؟؟ صد رحمت به کنکور وزارت علوم ... یعنی جا نداشت بیشتر از این سخت باشه آ!!! ولی خب کم لطفی کرده بودن و در این حد سخت دادن!!!! دست گلشون درد نکنه... در عین حال قانون 30درصد هم داستان خوشگلیه این وسط!!! یعنی با توجه به قیافه دوستان شرکت کننده به طور قطع ویقین میشه گفت کمتر از تعداد انگشتان یک دست مجاز و قبول میشن!!!! کنکور نبود که...عقده گشایی یک سری استاد ... بود!!!!!

bme eng

New member
سلام . چرا انقدر سخت بود؟؟؟ صد رحمت به کنکور وزارت علوم ... یعنی جا نداشت بیشتر از این سخت باشه آ!!! ولی خب کم لطفی کرده بودن و در این حد سخت دادن!!!! دست گلشون درد نکنه... در عین حال قانون 30درصد هم داستان خوشگلیه این وسط!!! یعنی با توجه به قیافه دوستان شرکت کننده به طور قطع ویقین میشه گفت کمتر از تعداد انگشتان یک دست مجاز و قبول میشن!!!! کنکور نبود که...عقده گشایی یک سری استاد ... بود!!!!!
شما هم کنکور ارشد دادین؟
شما خودتون دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی هستین یا هنوز ارشد نخوندین؟؟؟ آخه توی اطلاعاتتون نوشته کارشناسی ارشد؟؟؟

robogirl

New member
افتضاااااح بود..نه تنها درسای برق سخت بود بلکه آناتومی و فیزیولوژی هم نسبت به پارسال خییییلی سختتر بود...فک کنم امسال کلا نمیخوان مهندسی پزشکی بگیرن با این اوصاف...

bm-eng

New member
شما هم کنکور ارشد دادین؟
شما خودتون دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی هستین یا هنوز ارشد نخوندین؟؟؟ آخه توی اطلاعاتتون نوشته کارشناسی ارشد؟؟؟

من لیسانس مهندسی پزشکی دارم.ارشد ژئوفیزیک می خوندم... وسطش پشیمون شدم!!!!!حالا امسال میخواستم ارشد مهندسی پزشکی بخونم که فعلا قسمت نشده :) یعنی نمیذارن قسمت بشه انگار !!!!!! اینم از زندگینامه من :) این اطلاعات هم واسه خیلی وقت پیشه.باید حالا آپدیتش کنم دوباره :) کلی تغییر کردم تواین یکی دو ساله :smiliess (3):

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

muogen

New member
تجزیه تحلیل سخت بود و یکی از سوالا مطمئنم غلط بود.مدار و الکترونیک هم به نظرم سوالاتش به شدت چرت بود

mbd88

New member
ریاضیش به نظرم واقعا سخت تر از پارسال بود.سوال معادلات درست و حسابی نداشت .سیگنال متوسط بود و 12 تا رو مشد زد مدارم متوسط بود ولی سوال فرکانس طبیعیش غلط بود/الکترونیک متوسط به نسبت سخت/زبانشم از پارسال راحتتر بود ولی مثل سال های قبلی بود حداقل 10 تاش می شد زد/در کل به نظرم از پارسال یکم سختتر بود وفک کنم میانگین درصد قبولیا یه 3 تا 4 درصد پایین تر باشه البته ایشالله

bme eng

New member
افتضاااااح بود..نه تنها درسای برق سخت بود بلکه آناتومی و فیزیولوژی هم نسبت به پارسال خییییلی سختتر بود...فک کنم امسال کلا نمیخوان مهندسی پزشکی بگیرن با این اوصاف...

بچه های بیاین یه اعتراضی چیزی بکنیم . خداییش با این سطح سوالات و قانون 30 درصد من فکر کنم حتی 1 نفر هم قبول نشه. پارسال فقط رتبه 1 تونسته بود 30 درصد سوالات رو جواب بده. تازه امسال خیلی سخت تر هم بود.
باید اعتراض کنیم. حداقل قانون 30 درصد رو برای ما بردارن. با این قانون هیچکس قبول نمیشه.
باید یه اعتراض درست و حسابی کنیم

Qmars10

New member
من حالت ایده آل 17تاتست بیشتر نزدم چطور میشد این آزمونو33تا تست ازش زد تا تازه مجاز شد:smiliess (13):

Fariba 90

New member
نگران نباشید اگر واقعا سخت بوده باشه واسه همه سخته وبقیه هم کمتر جواب میدن و یه تعداد معدودی خیلی بالا میزنن.قبولیای آزمون ارشد هرسال نمره هاشون نسبت به سالهای قبل متغیره وممکنه نمره های قبولی نسبت به پارسال پایین بیاد پس نمیشه مقایسه کرد.اینو من خودم تجربه کردم و بهش رسیدم پس خیلی خودتون رو با این فکرها اذیت نکنید.

بالا