نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای اردیبهشت 94

nafasmrn

New member
سوالات بهداشت حرفه ای ب خاطر اینکه گفتن ماشین حساب نیارید به شدت حفظی بود !!! ولی خب سیستمش ی کم فرق داشت ولی نه اونقدری که بشه بهش گفت سخت
فیزیک نرمال بود هم هالیدی داشت هم عوامل فیزیکی
ارگو به شدت سخت بود اصلا با چوبینه و ارمکی قابل پاسخگویی نبود
شیمی من مورتیمر نخونده بودم ولی سوالای اولش خوب بود از شیمی آلی حالیم نبود ک نظر بدم
ریاضی راحت بود ولی نرمال نبود 60 درصد سوالا انترگال بود !!!!
زبان خوب بود

gognussss

New member
سوال 107 ریاضی از طریق انتگرال تغییر متغیر قابل حل ه دگ،گزینه د میشه.عبارت زیر رادیکال رو u بذارین و...

MOHAMMAD12

New member
دوستان منم به ی سری سوالات شک دارم
سوال 5 ک قطعا اشتباهه
سوال 8 هم مشکوکه چون روشنایی مورد نیاز رو نداده ولی میتونیم فرض کنیم چون نوع کار رو مشخص کرده فرض کرده ما روشنایی مورد نیاز رو میدونیم
سوال 28 بین ج و د شک دارم ک کلید زده ج ولی نمیدونم چرا چون ایمپینجر استفاده میشه برای نمونه برداری توده ای
سوال 106 ریاضی ب احتمال 80 درصد اشتباهه
سوال 107 هرجور انتگرال میگیرم میشه گزینه ب اگه کسی جور دیگه ای حل کرده ک جواب د میشه بگه
سوال 129 زبان هم نمیدونم و خیلی شک دارم ب کلید کسی نظری داره بده

سوال 28 به نظر من د درسته
سوال 106 ریاضی ج درسته
سوال 107 جواب درسته همون د میشه
در مورد دو سوال دیگه هم با شما موافقم

MOHAMMAD12

New member
سوالات بهداشت حرفه ای ب خاطر اینکه گفتن ماشین حساب نیارید به شدت حفظی بود !!! ولی خب سیستمش ی کم فرق داشت ولی نه اونقدری که بشه بهش گفت سخت
فیزیک نرمال بود هم هالیدی داشت هم عوامل فیزیکی
ارگو به شدت سخت بود اصلا با چوبینه و ارمکی قابل پاسخگویی نبود
شیمی من مورتیمر نخونده بودم ولی سوالای اولش خوب بود از شیمی آلی حالیم نبود ک نظر بدم
ریاضی راحت بود ولی نرمال نبود 60 درصد سوالا انترگال بود !!!!
زبان خوب بود
آخر اعلام کردن میشه ماشین حساب آورد مهندس

nafasmrn

New member
سوال 107 ریاضی از طریق انتگرال تغییر متغیر قابل حل ه دگ،گزینه د میشه.عبارت زیر رادیکال رو u بذارین و...

چرا تغییر متغیر؟؟؟؟ با همون تغییر متغیرم میشه ب چجوری عدد پشت رادیکال رو 2/3 به دست اوردید

MOHAMMAD12

New member
دوستان به نظرتون رشته ارگونومی به درد میخوره من فکر نکنم بهداشت حرفه ای رو قبول بشم ولی ارگو رو قبول میشم به نظرتون برم؟

nafasmrn

New member
آخر اعلام کردن میشه ماشین حساب آورد مهندس

بله ولی وقتی اعلام کردن ک دیگه طراح سوال رو طرح کرده بود واسه همین سوالا حفظی بود یا اگه نبود به راحتی با دست قابل حل بود به جز چندتا سوال
تو بهداشت واقعا سوال ماشین حسابی خیلی کم بود

nafasmrn

New member
دوستان به نظرتون رشته ارگونومی به درد میخوره من فکر نکنم بهداشت حرفه ای رو قبول بشم ولی ارگو رو قبول میشم به نظرتون برم؟

شخصیه ولی اگه دنبال کارید ارگو بازار کار نداره به جاش رشته پژوهشیه و خب دکترا دوباره میتونید حرفه ای شرکت کنید

- - - Updated - - -

نمره شما چند شده؟

با این کلید و اگه رو پاسخنامه چیزی جابجا نکرده باشم 156 تا ببینم خدا چی میخواد دیگه
شما درصدات چطوره؟

gognussss

New member
بله ولی وقتی اعلام کردن ک دیگه طراح سوال رو طرح کرده بود واسه همین سوالا حفظی بود یا اگه نبود به راحتی با دست قابل حل بود به جز چندتا سوال
تو بهداشت واقعا سوال ماشین حسابی خیلی کم بود
68c0e6da6dd7901e8ccf9815cc6f7ad5.jpg

gognussss

New member
بهداشت حرفه ای 36
فیزیک 16
شیمی 30
ارگونومی 40
ریاضی 56.6
زبان 28
فیزیک رو خراب کردم!

gognussss

New member
آره تا حدودی فیزیک رو جبران کردم زبان هم بنظرم زیاد بد نیست

gognussss

New member
از اون سوال انتگرال براتون عکس فرستادم اکثرا سوالات ریاضی از تمرینات کتاب ریاضی عمومی کرایه چیان بود!

nafasmrn

New member
از اون سوال انتگرال براتون عکس فرستادم اکثرا سوالات ریاضی از تمرینات کتاب ریاضی عمومی کرایه چیان بود!

بله متوجه شدم ممنون
من چون خواهرم کنکوری بود دیفرانسیل اونو خونده بودم ولی خب راضیم خداروشکر
نظرتون واسه اعتراض ب سوالات چیه؟؟بهتره ی دست اعتراض کنیم

- - - Updated - - -

بنظرتون از کجا قبول میشم؟

پارسال دوست من با نمره 138 ایران قبول شده ولی پایین ترشو اطلاع ندارم متاسفانه

MOHAMMAD12

New member
اقا تهران قبولین انقدم بحث نکنین برین به کارو زندگیتون برسین
فعلا

بالا