نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای اردیبهشت 94

nafasmrn

New member
سلام
جزواتی که در زیر لیست کردم جزوات مورد نیاز ارشد بهداشت حرفه ایه البته مال چند نفره و برای جلوگیری از پراکندگی یک جا لیست کردیم فقط خلاصه های رتبه 4 مال خودمه و خودم نوشتم میتونیم براتون توضیح بدم بقیش رو اگه خواستید میتونم براتون نمونه صفحات بذارم هر کدوم رو خواستید بهم پیام خصوصی بدید یا با این شماره تماس بگیرید 09362696594
نهایی جزوه.jpg

gharibeh67

New member
با سلام خدمت همه دوستان گل.
برادرا، خواهرا ، اونایی که قصد قبولی تو ارشد دارید. خوندن خوبه ولی باید منابع اصلی رو بخونید.
اصلا نیازی به خلاصه فلانی و فلانی نیست.(شما باید به درسها اجحاف داشته باشید. وقتی یه درس رو کامل میخونید، خودتون میتونید خلاصش کنید. خودتون متوجه میشید کجاش مهمه کجاش نه. خودتون میشید خلاصه نویس )
چرا این خوبه که تدریسی اون طراح رو گیر بیارید. (مخصوصا واسه همون سال رو)
ببینید ارشد بهداشت حرفه ای فقط خوندن اختصاصی مطرح نیست.
ببینید این یه مسئله جا افتادست.بچه های بهداشت حرفه ای دروس عمومی ضعیفی دارن (مخصوصا داوطلب هایی که کارشناسی ناپیوسته بودن)یا بهتر بگم شاید علاقه ای نداشته باشن به دروس عمومی.
شما اگه کارنامه رتبه های برتر رو دیده باشید. بهداشت حرفه ای رو به پنجاه نرسوندن ولی عمومی بالایی دارن.
به نظر من شما فقط روی همین منابع اصلی تمرکز کنید. از خرج کردن و این شاخه اون شاخه پریدن و به حرف اینو اون گوش کردن، فرار کنید.
بشینید مردونه بخونید. با برنامه . از زبان انگلیسی شروع کنید . کم کم . آهسته آهسته ساعات مطالعاتتونو بالا ببرید. سعی کنید اگه زبانتون خوب نیست تو برنامه روزانتون بذارید. مثل کنکور دبیرستان دروس خوندنی رو با ریاضی فیزیک تلفیق کنید.
همیشه به این فکر کنید، کسایی که الان دارن تهران میخونن هیچ فرقی، هیچ فرقی، هیچ فرقی با شما ندارند. اینو مطمعن باشید. فقط کمی بیشتر تلاش کردن.
ببخشید خیلی دوست دارم بیشتر توضیح بدم ولی متاسفانه میترسم پرتم کنند بیرون.
فقط یه چیز دیگه اینکه : به خودتون باور داشته باشید. به خدای بالا سرتون ایمان داشته باشید.
و بدونید که تموم رتبه های برتر زمانی رتبه برتر میشن که تموم درس ها رو بالا بزنن.
ببینید اگه شما بهداشت حرفه ای رو صد هم که بزنید. بازم نمرتون پایین میشه.
ولی وقتی میانگین همه رو 30 - 35 - 40 بزنید. مطمعن باشید . بهترین دانشگاه ها قبول میشید.
شما بهداشت رو 40 بزنید . بقیه رو 25 هم که بزنید . جزء بهترین رتبه ها میشید.
ببخشید نصیحت وار مطالبمو نوشتم ولی حقیقت دارن.
به امید پیروزی برای تک تک شمایی که تلاش میکنید.
موفق و پیروز باشید.
فراموش نکنید : ***ان مع العسر یسرا***

gharibeh67

New member
البته بازم بگم . خوندن . خلاصه خوندن خوبه. ولی اگه توانشو ندارید. اگه دسترسی ندارید. اشکالی نداره.
فقط میگم. کسی بهداشت حرفه ای ارشد قبول میشه که سعی کنه تموم دروس رو بالا یزنه. همین

nafasmrn

New member
حرفتون کاملا کاملا صحیحه و درست
من خودم تجربش کردم ولی متاسفم واسه برد حرفه ای ک سوالاشونو از میارن من خودمم نخوندم و قبول شدم ولی اگه میخوندم زودتر نتیجه میگرفتم مخصوصا روی نمونه برداری و سم من جفتشو کتاب خوندم البته پشیمون نیستما چون بالاخره کتاب اعتبار بالایی داره و قطعا به دردم میخوره تو مراحل بعد ولی مقطعیه

بالا