نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای اردیبهشت 94

herfei

New member
خیلی ممنون مرسی
یعنی با این نمره امیدی به دانشگاهای تهران هست؟
شما بااین نمره اگ امیدی ب قبولی تهران نداشته باشی منم باید کلا امیدی ب قبولی نداشته باشم...نمرتون خوبه قبول میشی تهران.

gognussss

New member
مهندس من روزی حدودا 8 ساعت درس میخوندم و بنا رو گذاشته بودم که مث سال قبل باشه کنکور سال قبل رو کلیات 51 زدم فیزیک هم 74 ولی وختی سر جلسه دیدم کلا حلیات کمه دیگه نا امید شدم

nafasmrn

New member
مهندس من روزی حدودا 8 ساعت درس میخوندم و بنا رو گذاشته بودم که مث سال قبل باشه کنکور سال قبل رو کلیات 51 زدم فیزیک هم 74 ولی وختی سر جلسه دیدم کلا حلیات کمه دیگه نا امید شدم

من بنا رو گذاشته بودم ک سورپرایز شم سر جلسه و شدم
انصاعا فیزیک پارسال خیلی راحت بود
من کلا تو خونه هم تخصصی رو 40 میزوم اصلا بیشتر نزدپ سر جلسم همینقدر زدم

gognussss

New member
ولی امسال نمره ها پایین میاد سوالات نسبت به پارسال سخت شده مگر اینکه اونایی که تو دانشگاه های برتر بودن مثل شما،اگه دقت کنین فعلا درصدا خیلی نزدیک هم هستن

nafasmrn

New member
اتفاقا من فکر نمیکنم نمرات نسبت ب پارسال تغییر خای کنن
جون معمولا اینجوری ک ی درس سخت میدن درس بعدی رو راحت مثل ترگونومی و ریاضی خب درصد پایین ارگونومی رو ریاصی میپوشونه
پارسال فیزیک راحت بود شیمی و ریاضی ب شدت سخت
تخصصی هم چند ساله میانگین نفرات برتر بین سی تا چهله و تغییری نکرده
تغییر نمره کلم شاید شاید در حد ی نمره یا دونمره جابجا شه هیچ سالی تغییر خاصی نداشته و ثابت بوده

nafasmrn

New member
ولی امسال نمره ها پایین میاد سوالات نسبت به پارسال سخت شده مگر اینکه اونایی که تو دانشگاه های برتر بودن مثل شما،اگه دقت کنین فعلا درصدا خیلی نزدیک هم هستن

اصلا فکر نکنید بچه های تهران خیلی خوب بلدنا الان چندساله رتبه های زیر ده از بچه های شهرستانن و کلا تهرانی ب ندرت دیده میشه فک میکنم بچه های شهرستان انگیزه بالا و در نتیجه سواد بالاتری دارن

gognussss

New member
راستی اگه تعدادی از سوالا حذف شه درصدا بالا بره نمره ها بالا میره یا تغییر نمیکنه؟

herfei

New member
اتفاقا من فکر نمیکنم نمرات نسبت ب پارسال تغییر خای کنن
جون معمولا اینجوری ک ی درس سخت میدن درس بعدی رو راحت مثل ترگونومی و ریاضی خب درصد پایین ارگونومی رو ریاصی میپوشونه
پارسال فیزیک راحت بود شیمی و ریاضی ب شدت سخت
تخصصی هم چند ساله میانگین نفرات برتر بین سی تا چهله و تغییری نکرده
تغییر نمره کلم شاید شاید در حد ی نمره یا دونمره جابجا شه هیچ سالی تغییر خاصی نداشته و ثابت بوده
پیرال 116بود اما پارسال120بود.4نمره اختلاف...

herfei

New member
اصلا فکر نکنید بچه های تهران خیلی خوب بلدنا الان چندساله رتبه های زیر ده از بچه های شهرستانن و کلا تهرانی ب ندرت دیده میشه فک میکنم بچه های شهرستان انگیزه بالا و در نتیجه سواد بالاتری دارن
موافقم...درمورد دکترا قبول شدن چی؟!؟بچها بنظرتون برا دکترا قبول شدنم مهمه کجا قبول بشیم؟!؟

nafasmrn

New member
پایین بودن آخرین نمره قبولی سال 92 ب خاطر سختی سوالات نبوده ب خاطر این بوده ک تعداد بیشتری میگرفتن اگه اون ده نفری ک کاهش ظرفیت بود رو حساب کنیم همون 120 میشه

nafasmrn

New member
نمرات نفرات برتر یعنی پنج نفر اول بالای 160 همیشه ولی اینکه دقیقا چقدره نمیدونم
حذف شدن تعداد سوالات خوب نیس یعنی فرقی نداره چون یا نمرشو ب همه میدن ک نمره همه میره بالا یا تعداد سوالات کم میشه ک بازم واسه همه کم میشه
در دو صورت خوبه یکی اینکه کلید غلزط باشه درست شه و درصد بره بالا
یکیم اینکه ما ی سوالو غلط زده باشیم و اون سوال حذفشه

بالا