نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مامایی اردیبهشت 94

فاطیناز

New member
من نوزادان سه تا نزدم دوتا غلط درصدم میشه 71.67
یادگرفتم بالاخره درصد حساب کنم:thumbsupsmileyanim:

100تقسیم بر تعداد سوالات میشه درصد هر سوال.که امسال هر سوال 5 درصد بود
هر سوال غلط 5 و تقسیم بر یک سوم میشه مقدار نمره منفیش
دوتاغلط 5 تقسیم بر دو سوم
سه تا غلط هم یک سوال درست و از بین میبره
تعداد درصد سوالای غلط و با نمره منفی ها و سوالای نزده جمع کنیم و از صد کم کنیم درصد اون درس حساب میشه

شما هم حساب کنین من همه درصدامو حساب کردم کلید ازمون ها هم سرچ کنید تو سایتای دیگه کاملش هست

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
ديروز با يكي از تك رقمي هاي ارشد مامايي دوسال پيش حرف ميزدم

دقيقا تاكيد مي كردن كليد هاي وزارت با كليداي ديگه سايت هاي متفرقه بسيار متفاوت خواهد بود
هميشه كليد هاي وزارت غافلگير كننده ست
اين دقيقا جمله شونه
پس دوستانه توصيه مي كنم منتظر كليداي وزارت بمونيم

nahid_7

New member
من نوزادان سه تا نزدم دوتا غلط درصدم میشه 71.67
یادگرفتم بالاخره درصد حساب کنم:thumbsupsmileyanim:

100تقسیم بر تعداد سوالات میشه درصد هر سوال.که امسال هر سوال 5 درصد بود
هر سوال غلط 5 و تقسیم بر یک سوم میشه مقدار نمره منفیش
دوتاغلط 5 تقسیم بر دو سوم
سه تا غلط هم یک سوال درست و از بین میبره
تعداد درصد سوالای غلط و با نمره منفی ها و سوالای نزده جمع کنیم و از صد کم کنیم درصد اون درس حساب میشه

شما هم حساب کنین من همه درصدامو حساب کردم کلید ازمون ها هم سرچ کنید تو سایتای دیگه کاملش هست

سلام فاطیناز جان میشه کلید نوزادانو بذاری تا ما هم حساب کنیم درصدمونو ????????????

MW.Bita

New member
سلام دوستان یه سوال داشتم. خواستم بدونم امسال بچه ها میتونستند همزمان هم مامایی و هم مشاوره رو بزنن یعنی شانسشون رو تو هر دو رشته امتحان کنند ؟؟یا اینکه فقط یا مامایی میتونستند بزنن ویا مشاوره ؟؟!!

nahid_7

New member
سلام، راستش من که انتخابم مامایی بود اما سوالات مشاوره رو هم جواب دادم اما نمیدونم با بچه های مشاوره هم مقایسه میشه درصدام یا نه:dadad4:
کلا امسال سنجش معلوم نبود داره چیکار میکنه، اون از تاریخ آزمون که هرسال زودتر برگزار میشه ، اون از بودجه بندی سوالات که بدون اینکه اطلاع رسانی شه عوضش کردن و اینم از ادغام دو دفترچه :13::smiliess (11)::mad_majidonline:

mid wife

New member
من که 3 هفته اخر اردیبهشتو خوندم زیاد ناراحت نیستم بقیرم 65 58 زدم فقط جراحی 5 زدم تو یه ماه خوب بود به نظر خودم:65d6a5d6s:

naboonid

New member
جوابارو که نگاه میکنی واقعا میفهمی چقدر امسال سخت گرفتن امتحانو, خداکنه قبول شیم, من که درصدام بالا و پایین زیاد داره:wacsmiley:

mamai86

New member
از جواب هاديدين كه اصلا آسون نبوده؟من درصدامو در اوردماصلا اميدي به قبولي ندارم

nahid_7

New member
منم که کلیدو چک کردم راضی کننده نبود، شانسی ندارم امسال
بهترین درصدم هم بهداشته که از 20تا 14تاشو درست زدم، 3تا غلط، 3تا نزده
بچه ها میگید درصدو چطور حساب می کنید ؟

mid wife

New member
ببین تعداد درست هارو ضرب در 3 کن بعد منهای غلطات کن بعد تقسیم بر کل سوالا ضرب در 3

- - - Updated - - -

جراحی چند زدید

mamai86

New member
ببین تعداد درست هارو ضرب در 3 کن بعد منهای غلطات کن بعد تقسیم بر کل سوالا ضرب در 3

- - - Updated - - -

جراحی چند زدید

زير ٥٠

زدم
با اينكه خيلي خونده بودم
تعداد سوالايي كه تونستم جواب بدم خيلي كم بود

nahid_7

New member

- - - Updated - - -

جراحی چند زدید

سلام مرسی از راهنماییت، همونجوری که گفتی حساب کردم ، بالاترین درصدم بهداشته که 65% ، داخلی جراحی 25% !!!!! در صورتی که داخلی رو پارسال 60تا زدم، امسال سوالا واقعا بد بووووووووود

mid wife

New member
خواهش میکنم من که 5 درصد زدم جراحیو البته من 3 هفته اخر اردیبهشتو خوندم زیاد ناراحت نیستم ارشدم بگیریم بازم بیکاریم به نظر من اصل کار کار داشته باشی همه چیز حله خودتونو ناراحت نکنید

nahid_7

New member
خواهش میکنم من که 5 درصد زدم جراحیو البته من 3 هفته اخر اردیبهشتو خوندم زیاد ناراحت نیستم ارشدم بگیریم بازم بیکاریم به نظر من اصل کار کار داشته باشی همه چیز حله خودتونو ناراحت نکنید

پس زمان خیلی کمی گذاشتی واسه خوندن...
درسته به نظر منم اولویت کار اما واقعا من ارشدمونو دوست دارم، متاسفانه رقابت توی رشتمونم خیلی زیاده، کلی فارغ اتحصیل داره که بیشترشونم ارشد شرکت می کنن و متاسفانه پذیرشش واقعا پایینه ...

فاطیناز

New member
منم که کلیدو چک کردم راضی کننده نبود، شانسی ندارم امسال
بهترین درصدم هم بهداشته که از 20تا 14تاشو درست زدم، 3تا غلط، 3تا نزده
بچه ها میگید درصدو چطور حساب می کنید ؟
پستای قبلیمو نگاه کن توضیح دادم چطور حساب کنین

فاطیناز

New member
سلام مرسی از راهنماییت، همونجوری که گفتی حساب کردم ، بالاترین درصدم بهداشته که 65% ، داخلی جراحی 25% !!!!! در صورتی که داخلی رو پارسال 60تا زدم، امسال سوالا واقعا بد بووووووووود

اینیک که میگید ضرب در سه کن و فلان مال نمره خامه من تو پستای قبلیم توضیح دادم درصد چطور حساب میشه

فاطیناز

New member
اووووووووومممم خیلییییییی ناراحتتتتتتتتتمممممممممم بهداشتموووو بد زدم درصدام همه 50 60
حیف اونهمه درس خوندنو وقت گذاشتن:sad:

بالا