نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مامایی اردیبهشت 94

marmidwife

New member
من مشاوره در مامایی ها رو فقط جواب دادم
خدا کنه رتبه ها جدا بیاد با مامایی
اصلا جنین نگاه نکردم اومدم بیرون دیدم راحت ده تاشو میشد زد نخونده!
کسی نمیدونه امسال دانشگاه های تهران مشاوره میگیرن یا نه؟
تا پارسال که نمیگرفت
تورو خدا اگه میدونید بگید میسی

naboonid

New member
منم کاریوتیپ زدم منطقی بود، اولویت داشت نسبت به گزینه های دیگه:wacsmiley:

naboonid

New member
نظرتون درباره سوالات نوزادان چیه، به نظرتون سخت بود یا اسون????? اخ من که یه سوالشو درست زدم بعد تغییر دادم غلط زدم، خیلی حالم گرفته شد غلط درصد رو خیلی پایین میاره:smiliess (7):

naboonid

New member
نظرتون درباره سوالات نوزاد چیه، به نظرتون سخت بود یا اسون بچه ها???????

sara120

New member
من کلی خونده بودم ولی داخلی و بهداشتش سخت بودن .یچه ها اونایی که فقط مامایی می خواستن باید سوال های روانبزشکی رو هم باسخ می دادن؟

naboonid

New member
سوالای روانپزشکی واسه مشاوره محاسبه می شه، داخلی وجنین واسه رشته مامایی ساراجان:smiliess (7):

mamai86

New member
دوستان کسی جواب این سؤال رو می دونه؟
در دختر 17 ساله ای که با آمنوره اولیه، واژن کور و عدم تکامل صفات ثانویه جنسی به جز پستان ها مراجعه نموده کدام اقدام ضروری است؟
الف- انجام تست تجویز استروژن و پروژسترون
ب- بررسی سطح fsh و lh
ج- اندازه گیری آندروژن سرم
د- تعیین کاریوتایپ
تعيين كاريوتايپ

mamai86

New member

بچه ها
جواب اون هپاتيته كدوم بود؟ ٧٥ درصد موارد مزمن ميشه
٣٥ درصد موارد سيروز

mamai86

New member
من از هر درسی سه چهارتا رو جواب ندادم بقیشو مطمعنم درسته من داخلی و جنین نخونده بودم روانشناسی جواب دادم ک اونم فقط دو سه تا رو نزدم فقط بهداشتش به نظرم سخت بود

من داخلي جراحي خونده بودم
اما كلا نتونستم جواب بدم
همش بين دوتا جواب از ٤ تا گير مي كردم
اما بارداري و نوزادان و بهداشت و جنين رو متوسط زدم
واقعا تو ايران با اين تغييراتي كه بدون اطلاع تو بودجه بندي سوالا ميدن
سرنوشت يه داوطلب رو عوض مي كنن
خوش به حالتون كه با اينكه جنين و داخلي نخونده بودين مطمئنين كه هر چي زدين درست زدين

parnia

New member
سلام به دوستای خوبم..
همگی خسته نباشید.بویژه اونایی که امسال سخت تلاش کرده بودن...امیدوارم نتیجه زحماتتون رو بگیرید

من 2 سال پیش حسابی خونده بودم ولی متاسفانه قبول نشدم..یعنی با 2 نمره اختلاف از اخرین فرد قبولی مردود شدم..

پارسال که اصلا کنکور مامایی شرکت نکردم ..امسالم فقط الکی رفتم سر جلسه ...اما وقتی سوالاتو دیدم خیلی دلم سوخت...احساس کردم خیلی آسون بود...با همون اطلاعات دو سال پیشم جواب دادم...
ولی سوالاتو نگرفتم...یعنی برا گرفتن سوالات باید تا آخر جلسه مینشستم که من نموندم...
حالا خیلی دوس دارم ببینم چطور زدم...بچه ها سوالاتو از کجا بیارم؟؟؟
الانم تو هیچ سایتی نیس واسه دانلود...

sara120

New member
من خیلی دلم گرفته این چه وضع داخلی جراحی بودمن هشت ماه کلا تو کتابخونه بودم قسمت داخلی جراحی ویلیامز هم فول بودم ولی نتونستم بزنم کلا از منبع دیگه بود

- - - Updated - - -

حساسیت باب اسمیرو 3/4اوردم

shima.p

New member
بارداری وزنان 20 تا زبان 40 تا!!!!!!!!!!!!
مطمئن هستیم رشتمون مامایه؟؟؟شاید زبانه خودمون نمیدونیم!!!

shima.p

New member
واقعا از صمیم قلب برای دکتر هاشمی و تیمش متاسفم....مدیریت انقد ضعیف ک ازمون بدون شفاف سازی برگزار شه!!
هیچ جای دنیا اینکارو نمیکنن
دکترجان تیمت گند زدن خبر نداری...

naboonid

New member
فک کنم هپاتیت c درست باشه چون 30درصد یه سمت سیروز میره از طرفی هپاتیت bهم حدود 75درصد میتونه مزمن شه والا با این شرایط من که ترجیح دادم نزنم ،ولی فک کنم هپاتیتc بشه:21:

nahid_7

New member
سلام، بعله برای گرفتن سوالات باید تا آخرین دقیقه میموندین، من نشستم و دفترچمو با خودم بردم، البته بعد از تمام شدن آزمون همه ی دفترچه های سوالاتو بیرون میذارن که هرکس میخواد با خودش ببره

nahid_7

New member
:(50):
دوستان کسی جواب این سؤال رو می دونه؟
در دختر 17 ساله ای که با آمنوره اولیه، واژن کور و عدم تکامل صفات ثانویه جنسی به جز پستان ها مراجعه نموده کدام اقدام ضروری است؟
الف- انجام تست تجویز استروژن و پروژسترون
ب- بررسی سطح fsh و lh
ج- اندازه گیری آندروژن سرم
د- تعیین کاریوتایپ
سلام ، منم تعیین کاریوتایپ زدم . فکر میکنم درسته چون این سوالو تو آزمون های سال های گذشته دیده بودم .

بالا