نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

mri13

New member
سلام.شنیدم یه عده تو بهشتی میدونستن سوالای فیزیک و تکنیک و کلا درسا تغییر اساسی میکنه؟؟؟؟؟؟ این یعنی تقلب غی مستقیم اگه مباحث سالای قبل بود قطعا نفر اول من بودم ولی حالا استرس دارم بد جور بخدا من خیلی خوندم شماره چشمام یه نمره ضعیفتر شد

من که چیزی نمیدونستم. دکتر فائقی تمام سعیشو میکنه که سوالات و فرمشون محرمانه بمونه تا شرایط برای همه یکسان باشه

mri13

New member
سر جلسه کنکور یکی بهم گفت بچه های بهشتی گفتن ظرفیت چهار نفره امسال و از اونجایی که حرفش در مورد تغییر سوالا درست دراومد شاید واقعا چهار نفر بخوان.اگه امسال قبول نشم سال بعد قول میدم هر کلکی سوار کنن بازم من نفر اول بشم در ضمن من راههای توپی واسه درصد بالا تو هر درس یاد گرفتم که هر کی خواست میتونم بهش بگم.انحصار رو باید از متقلب ها بگیرم با کمک به همه

اینکه میگن ظرفیت چهار نفره چیز تازه ای نیست چون هرسال دانشگاه درخواست چهار نفر میکنه ( به دلیله کمبود بودجه و امکانات) ولی وزارتخونه قبول نمیکنه و بیشتر دانشجو میفرسته البته پارسال اول وزارتخونه خواست همون چهار نفرو بفرسته ولی با اعتراض دانشجوها ظرفیت مثل سال قبلش یعنی ۱۲ نفر روزانه و شش نفر بین الملل برگشت. امسال هم باید منتظر بود و دید وزارتخونه چند نفر اعلام میکنه. اگه لطف کنی این راهایی که میگی رو برام بفرستی تا با اسم خودت بزارم وبلاگم ممنون میشم اینجوری میتونیم به بچه هایی که میخان برای کنکور سال دیگه شرکت کنن کمک کنیم.

mri13

New member
با نمره پارسال که نمیشه گفت ولی به نظر من نمره قبولی ده تا پانزده نمره نسبت به سل قبل افت داره به خاطر تغییر استراتژی طراح سوالات و کمتر تکراری بودن اونها .بچه هایی که 93 قبول شدن ببخشید واقعا آسون قبول شدن 60 درصد سوالا عینا تکراری بود

شما فکر کن کلی رو تکنیک وقت گذاشتی اونوقت میبینی یکی هم که هیچ وقتی نذاشته فقط با خوندنه سوالات گذشته میاد تکنیکو ۷۰ درصد میزنه. حالا مثلا اگه تمام سوالات کنکورو تکراری بدن کی بیشترین ضررو میکنه اونی که یک سال وقتشو گذاشته یا اونی که یک ماه آخر فقط سوال خونده؟ سوالات تکراری سوالات سوخته هستند و این فقط رقابتو سر بقیه سوالات سختتر و نزدیکتر میکنه ولی در نهایت کسی که زحمت بیشتری کشیده قبول میشه حتی اگه نصف سوالات تکراری باشه. حالا بنظرت سود کردیم؟!

salman60

New member
شما فکر کن کلی رو تکنیک وقت گذاشتی اونوقت میبینی یکی هم که هیچ وقتی نذاشته فقط با خوندنه سوالات گذشته میاد تکنیکو ۷۰ درصد میزنه. حالا مثلا اگه تمام سوالات کنکورو تکراری بدن کی بیشترین ضررو میکنه اونی که یک سال وقتشو گذاشته یا اونی که یک ماه آخر فقط سوال خونده؟ سوالات تکراری سوالات سوخته هستند و این فقط رقابتو سر بقیه سوالات سختتر و نزدیکتر میکنه ولی در نهایت کسی که زحمت بیشتری کشیده قبول میشه حتی اگه نصف سوالات تکراری باشه. حالا بنظرت سود کردیم؟!

سلام.من بادوستمون موافقم سوال تکراری یعنی اجحاف درحق کسی که واقعاوقت گذاشته.بهرحال امسال هرکی که قبول بشه واقعا نزدیک به جایگاه شه.
ببنیدبعضی سوالا هم سوال واضحه هم جواب
یه موقع سوال مبهمه وجواب راحت
یه وقتم سوال راحته وجواب مبهمه
امسال گزینه اخربود

salman60

New member
سلام برو بچه باحال ام ار ای.من نمرمو حساب کردم شدم212به نظرتون قبول میشم؟

salman60

New member
بچه ها لطفا هر کی نمرشو حساب کرده بیاد نمرشو اینجا بگه ببینیم هر کسی چه موقعیتی داره.چون هنوز سایت تخمین رتبه مشکل داره.اگه اونجا هم باز شد نمره کلتونو اونجا هم بزارین تا یه حدودی دستمون بیاد جون امسال اصلا قابل پیش بینی نیست.بچه ها راستی به نظر من کلید سوالات مشکل داره مخصوصا تکنیک.من چندتا غلط زدم ولی جوابشون دقیقا تو کتاب هست و من اونو زدم ولی حالا میبینم طراخ یه جوابی دیگه متن نظرش بوده.لطفا راجه به اینم نظر بدید.بچه ها کجایین چرا نمیاین کامنت بزارید؟

javad_sheikhi

New member
بچه ها لطفا هر کی نمرشو حساب کرده بیاد نمرشو اینجا بگه ببینیم هر کسی چه موقعیتی داره.چون هنوز سایت تخمین رتبه مشکل داره.اگه اونجا هم باز شد نمره کلتونو اونجا هم بزارین تا یه حدودی دستمون بیاد جون امسال اصلا قابل پیش بینی نیست.بچه ها راستی به نظر من کلید سوالات مشکل داره مخصوصا تکنیک.من چندتا غلط زدم ولی جوابشون دقیقا تو کتاب هست و من اونو زدم ولی حالا میبینم طراخ یه جوابی دیگه متن نظرش بوده.لطفا راجه به اینم نظر بدید.بچه ها کجایین چرا نمیاین کامنت بزارید؟

سلام.4 تا 5 سوال تکنیک در ظاهر غلط بود من اعتراض فرستادم.فیزیک هم یکی بود.ولی سوال اینه چرا از یک مبحث بدون توازن انقدر سوال داده بودن من هم در صد هام اون جور که فک می کردم نیست توی همه درس هام حتی زبان امسال قبولی تا روز اعلام نتایج مشخص نمیشه .

javad_sheikhi

New member
به نظر من قبول میشی با این سوال هایی که من دیدم شاید کم تر از این نمره هم قبول بشه واقعا سخت بوده و در ظاهر اسون

javad_sheikhi

New member
حرف شما درسته ولی یا مطلب کتاب درسته یا سوالات پارسال ، امسال عجیب مفهومی بود معلوم نیست طراح چه فکری با خودش کرده در صد ها حسابی میاد پایین به نظر من سخت ترین سوالاتی بود که تا حالا داده بودن یه جورایی مثل سال 92 و حتی سخت تر

javad_sheikhi

New member
سلام بسیار خب اگر قبول شدم این کار رو می کنم هر چند کسی که می خواد قبول بشه باید واقعا تلاش کنه .

javad_sheikhi

New member
سلام.واقعاعالی شده نمرتون بنظرم نفراول هستید؟
بنظرم اگه کسی بهترازشمازده بودنظر میذاشت اگه کسی کامنت نذاشته یعنی نبوده متاسفانه منم خونه خودمون نیستم که صحیح کنم ولی فرداحتما کامنتمومیذارم.
واقعاحقتونه قبولی صادقانه

امید وارم که هر کی تلاش کرده قبول بشه از جمله شما ، من بازم میگم امتحان سخت بود و من خراب کردم وگرنه نمره من خیلی بالا تر میشد من نمره سه نفر دیگه رو هم گیر اوردم یکی 227 و 254 و یکی هم 218

salman60

New member
سلام اقای شیخی عزیز.ببخشید میپرسم جسارت نباشه اون سه تا نمره ای که گفتید از بچه های دیگه داشتید بعد از تصحیح و اومدن کلید بود؟چون الان مثلا پزشکی سنا قبل اومدن کلید اومده کلید داده که ممکنه بعضی ها با اون تصحیح کرده باشن در حالی که خودت میدونی ممکنه نظر طراح چیزه دیگه ای بوده بهمین خاطر نمره کل بعد اومدن این کلیدی که خودشون دادن معتبر تره .البته ایشالله همون باشه و بعد تصحیح کلید داده باشن ولی من در کل گفتم اینو.من 212شدم بعد تصحیح.دیگه نمیدونم بستگی داره بقیه چیکار کرده باشن و یا شانس ما ظرفیتها همون دوارده نفر دولتی میمونه یا به شش یا چهارنفر کاهش پیدا میکنه که در اون صورت کار خیلی سختتر میشه .راستی منبع موثقی واسه اینکه الان بفهمیم ظرفیته دولتی چندنفره امسال سراغ دارین یا اینکه خودتون خبری دارین؟بچه ها هر کی خبر موثقی داره لطفا بگه.

javad_sheikhi

New member
سلام.فک کنم فقط زبان با کلید سنا تصحیح شده.منم مثل شما بی خبرم ولی احتمال زیاد میدم شما قبول میشی دلیل نمیشه اگه مثلا نفر اول نمره اش 295 باشه دوم و سوم و.... اختلافشون کم باشه.مثل پارسال که فقط نفر اول درصد 80 داشت.شاید نمره منم کم یا زیاد بشه نمیدونم.زبان رو چند زدین شما؟من میگم امسال شاهد نمره های قبولی خیلی کم باشیم چون سخت بود

javad_sheikhi

New member
چرا کسی نمره اش رو نمیگه جز سلمان بقیه میترسن انگار؟یا عضو سایت نیستن؟علی تفکری نمره ات چند شده؟بقیه کجان؟

javad_sheikhi

New member
من که چیزی نمیدونستم. دکتر فائقی تمام سعیشو میکنه که سوالات و فرمشون محرمانه بمونه تا شرایط برای همه یکسان باشه

سلام.دوست عزیز mri13 سوالا رو دیدی؟ نظرتو بگو چون تجربه داری نظرت مهمه؟کوم سال با 94 از نظر سختی برابره؟

javad_sheikhi

New member
زبان رو هم دیدم مثل بقیع درسها در ظاهر آسون ولی در کل سخت؟کلیدش رو دادن.این نمره ها رو گفتن منم گفتم راست و دروغش رو نمیدونم.جون غیر منو شما کسی وارد گفتگو نشده.سلمان فک کنم همه خراب کردن امیدوار باش و به رتبه بهتر از 10 فکر کن.جدی میگم.خدایی اگه با سبک سالهای قبل بود من صد میزدم همه رو

بالا