نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

salman60

New member
سلمان پارسال اول اعلام کردن ۶ نفر میخان یعنی ۴ نفر روزانه (بدون پول) و ۲ نفر بین الملل (پولی) که در نهایت ۱۲ نفر روزانه و ۶ نفر بین الملل گرفتن یعنی مثل سال گذشتش. برای امسال هم باید منتظر شد تا ظرفیتارو اعلام کنند. پارسال هم ۴۳۸ نفر تو آزمون mri شرکت کردن.

بنظرتون باکسب چه نمره ای میشه مثلارتبه 12شد؟هرچندسولم زیادجالب نیس اما طبق سالای گذشته میگم.منظورم اینه که نمره اخرین فردقبول شده پارسال چندبوده؟

mri13

New member
ببین من خودم با نمره 277 پارسال رتبم 7 شد و نمره رتبه 12 یه چیزی حدود 265 بوده. حالا سال قبلش با نمره 218 و سال قبلترش با 212 رتبشون 12 شده. برای همین اصلا مشخص نمیکنه با چه نمره ای قبولی

آخرین ویرایش:

mahii

New member
سلاااااااام
ايشالله همتون قبول شين دوستاي گلم(((((((:)

mahii

New member
پارسال سوالا تكراري بود و اين كار مارو سختتر كرد چون تكراريارو همه ج ميدن

- - - Updated - - -

امسال هركي نتيجه زحمتشو ميگيره ان شالله :)

javad_sheikhi

New member
ببین من خودم با نمره 277 پارسال رتبم 7 شد و نمره رتبه 12 یه چیزی حدود 265 بوده. حالا سال قبلش با نمره 218 و سال قبلترش با 212 رتبشون 12 شده. برای همین اصلا مشخص نمیکنه با چه نمره ای قبولی

سلام.شنیدم یه عده تو بهشتی میدونستن سوالای فیزیک و تکنیک و کلا درسا تغییر اساسی میکنه؟؟؟؟؟؟ این یعنی تقلب غی مستقیم اگه مباحث سالای قبل بود قطعا نفر اول من بودم ولی حالا استرس دارم بد جور بخدا من خیلی خوندم شماره چشمام یه نمره ضعیفتر شد

javad_sheikhi

New member
سر جلسه کنکور یکی بهم گفت بچه های بهشتی گفتن ظرفیت چهار نفره امسال و از اونجایی که حرفش در مورد تغییر سوالا درست دراومد شاید واقعا چهار نفر بخوان.اگه امسال قبول نشم سال بعد قول میدم هر کلکی سوار کنن بازم من نفر اول بشم در ضمن من راههای توپی واسه درصد بالا تو هر درس یاد گرفتم که هر کی خواست میتونم بهش بگم.انحصار رو باید از متقلب ها بگیرم با کمک به همه

javad_sheikhi

New member

سلام من از وبلاگ شما خیلی بهره بردم واقعا ممنونم

javad_sheikhi

New member
باسلام.اخه ببینیدمیدونیدچرامیگم همه شایدنتونن فیزیکوتکنیکوبالا بزنن چون بقول دوستمون امسال واقعا حیرت اوربود سولا.فیزیک اینهمه مطلب کاربردیوول کرده بودن مبانی سوال داده بودن.تکنیکشم کسایی بالامیزنن که کارنتوخونده باشن یاتومرکزmriکارکرده بودن.بالاکه میگم یعنی بالای80.امسال رقابت اصلیوبنظرم فیزیومعلوم میکنه.
کسایی م که سوالای شک دارن زدن خراب میکنن.جواباوسوسه انگیزانه طرحشده بودن.روانشناسانه.
نتیجه حرفام اینکه بنظرم کسی همه درساروبین55تا60زدهباشه حتماقبوله شما:smiliess (3):که عالی زدی.درتاییدحرف دوستمون گفتما.
سلام.من فکر نمیکنم اینطور بشه چون هستن کسانی که ما ازشون خبر نداریم و خوب خوندن.فیزیک بی نهایت آسون بود فقط چون غیر منتظره بود سخت شد پس کسی که ری هاشمی رو خونده بود برد کرد و مایی که 5 کتاب دیگه رو شخم زدیم ضرر کردیم.من تو هر درس 4 یا5 کتاب خوندم.البته جز فیزیو وآناتومی ولی آخرش چی شد؟فیزیک و زبان حرف اول رو میزنه تو قبولی شک نکنید

javad_sheikhi

New member
بنظرتون باکسب چه نمره ای میشه مثلارتبه 12شد؟هرچندسولم زیادجالب نیس اما طبق سالای گذشته میگم.منظورم اینه که نمره اخرین فردقبول شده پارسال چندبوده؟

با نمره پارسال که نمیشه گفت ولی به نظر من نمره قبولی ده تا پانزده نمره نسبت به سل قبل افت داره به خاطر تغییر استراتژی طراح سوالات و کمتر تکراری بودن اونها .بچه هایی که 93 قبول شدن ببخشید واقعا آسون قبول شدن 60 درصد سوالا عینا تکراری بود

javad_sheikhi

New member
سلام.مچکرم.شمامیدونیدامسال ظرفیتاچجوریه؟پارسال چندنفربوده؟من بایه منبع موثق حرف زدم گفتش پارسالم20نفرگرفته هرچندکه بعضیا گفتن شده6نفر

سلام سوالا سخت نبود ولی قافلگیر کننده بود تعداد مباحث تکراری حدود 20 درصد تو هر درس بود.باورت میشه

mahii

New member
با نمره پارسال که نمیشه گفت ولی به نظر من نمره قبولی ده تا پانزده نمره نسبت به سل قبل افت داره به خاطر تغییر استراتژی طراح سوالات و کمتر تکراری بودن اونها .بچه هایی که 93 قبول شدن ببخشید واقعا آسون قبول شدن 60 درصد سوالا عینا تکراری بود
آسون بود باز همه بود و این کار ماها ک بیشتر خونده بودیم و سختتر کرد و نمرات خیلی شبیه هم شد ولی در آخر شرایط برا همه برابر بود و اتفاقا همه نظرشان اینه ک کار ما سختتر شده بود

- - - Updated - - -

آسون بود باز همه بود و این کار ماها ک بیشتر خونده بودیم و سختتر کرد و نمرات خیلی شبیه هم شد ولی در آخر شرایط برا همه برابر بود و اتفاقا همه نظرشان اینه ک کار ما سختتر شده بود

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

fmmohammadi

New member
سلام بچهها میشه جواب درست سوالات ام ار امسال رو بهم بدید.... من نتونستم بیابم:13:

javad_sheikhi

New member
سلام.کسی نمیدونه چرا کلید ارشد رو ندادن؟قرار بود دیروز اعلام کنن؟؟؟؟؟؟

ali tafakori

New member
سلام دوستان خسته نباشید خوب پاسخنامه هم آمد چیکار کردین من هنوز نتونستم درصد هام رو حساب کنم اگر سوالات اشکال دارن اعتراض بزنید من سوالات در دسترسم نیست موفق باشید

salman60

New member
سلام.بچه ها نمره هاتون رو حساب کنید ببینیم چه کردیم.من 295

سلام.واقعاعالی شده نمرتون بنظرم نفراول هستید؟
بنظرم اگه کسی بهترازشمازده بودنظر میذاشت اگه کسی کامنت نذاشته یعنی نبوده متاسفانه منم خونه خودمون نیستم که صحیح کنم ولی فرداحتما کامنتمومیذارم.
واقعاحقتونه قبولی صادقانه

بالا