نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
منم 222 تو تخمین رتبه 30 بودم اولین انتخابم شیراز بعد اهوار بود . اما قبول نشدم . هنوز در تعجبممم

وااااقعا؟
جاهای دیگه نزدی چرا؟شیراز 10 نفر بود زود پر میشد...نمیتونستی بری؟
مثلا تبریز یا مشهد؟
219 مشهد قبول شده ها؟

nazaninmahdavi

New member
سلام دوستان
یک سلام هم به پرنیای عزیز که به نظر میرسه با یه یا علی بلند میشه و دوباره شرو میکنه
من پارسال بعد از چندین سال دوری از تحصیل، یک سال وقت گذاری و فرزند دبستانی ، نمرم شد 240 و رتبه 139. ساکن تهران هستم و دور شدن از همسر و فرزندم به هیچ وجه ، موجه نبود . افرادی که پارسال رتبه ی من رو داشتن الان سال اول ارشد رو پشت سر گذاشتن . شاید کمتر کسی این فرصت رو از دست میداد که با وجود انکان قبولی در شهرستان ، از اون چشم پوش کنه . بعد هم که سر و صدای شبانه در اومد گفتن با رتبهی من حتما شبانه تهران قبول میشم ولی بعد از چند ماه که اطلاعیش اومد دیدم خودم رو معطل کردم و فرصتم رو از دست دادم . دوباره شروع کردم و باز هم فقط برای تهران . در تخمین شرکت نکردم . امسال هم کنکور رو نه اون قدر بد دادم که بگم قبول نمیشم و نه اون قدر خوب که صد در ضد بگم قبولم . بعد از کنکور خیلی خسته بودم و فکر کردم که اگه قبول نشم دیگه مامایی رو میبوسم میذارم کنار . ولی یواش یواش انرژیم رو به دس اوردم و تصمیم گرفتم که در صورت عدم قبولی دوباره بخونم.
به لطف پروردگار و عنایت همه بزرگوارانی که بهشون متوسل شده بودم ، شهید بهشتی (انتخاب اول)قبول شدم .
به نظر من پرنیا و امثال پرنیا اگر قطعا میخوان مامایی رو ادامه بدن ، فرصت های زیادی ان شاء الله دارن ...
یک گزینه اینه که بی خیال مامایی بشین و چند سال بعد افسوس بخورین که چرا اون موقعی که جوون تر بودم ، این همت رو نکردم؟
گزینه ی بهتر اینه که از تجربیات بچه ها استفاده کنین و امسال با استفاده از تجربه های سال قبل خودتون با توکل بر خدا همت کنین.....................................

nazaninmahdavi

New member
مامان متین ! از گزایش های شهید بهشتی اطلاع داری؟ قانونی و جامعه نگر هم داره ؟

sagefame

New member
سلام مامان متین عزیزامیدوارم همیشه شیرین کام باشی حس همدلیت با بچه ها رو تحسین میکنم دلم میخواست هم کلاسی باشیم اما قسمت نشد امیدوارم یه روزهمدیگه رو ببینیم:riz304:اگه مایل بودی اسم وشماره برام بفرست

sagefame

New member
بچه هایی که قبول نشدید ناامیدنشید سالها پیش بعد از فارغ التحصیلی که ارشد بااختلاف 2یا3نفرردشدم از ارشد ناامید شدم وازدواج کردم وبدنبال همسرم به فرانسه رفتیم اون بورسیه بود و دکتراشو گرفت وهیئت علمی دانشگاه تهران شد ومن هیچی چون فرانسه مامایی سه ساله است وادامه تحصیل نداره ولی ناامید نشدم وسعی کردم زبان یاد بگیرم وبادوتا بچه برگشتم ایران با شرایط کارمندی وبچه های کوچیک امکان خوندن نبود . الان که دخترم ششم رو تموم کرده وتیز هوشان قبول شده وپسرم چهارم دبستان میره ودرغیاب من وقتیکه ناهارو دوست ندارند سیب زمینی سرخ میکنندو نیمرو. واین خیلی برامن واونا لذت بخشه. والان وقتش بود که من ارشد بخونم :a2d3:.ووقتی گذشته رو مرور میکنم لحظه های گذشتم باید لذت بخش می بود. لحظه هایی که با ناامیدی :یاس ووووووووووو گذشت چه حیف شد. قسمت من این بود ومن از حکمت اون بی خبر:smiliess (3):

nazaninmahdavi

New member
دوستان من مشتاقم در مورد واحدهای ارشد بدونم. این که چه قدر وقت، میگیره و این که واحدهای کارورزی به چه صورته . گرایش های شهید بهشتی چیه ؟ و ....
دیگه خلاصه اگر بچه های در حال تحصیل ارشد مامایی یا فارغ التحصیلان ارشد ، توصیه ای دارن ماها رو بی بهره نذارن ......

darya63

New member
مامایی اصفهان کسی نبود؟
عاغا همه همکلاسی دارن جز من!
چقدر دوست داشتم اشل و پرنیا همکلاسی هام باشن...:sadsmiley:
خدایا هرجا هستن مواظبشون باش

bahram-68

New member
تنها خداوند است

که از نشان دادن خورشیدش در هر روز صبح، هرگز خسته نمی شود.

راست میگی ...آخ جووون . من و شما و شریف جون با هم هستیم .. عزیزم شما تهرانی؟ میتونم نمره تو بپرسم ؟

شریف جون درصداتو میگی ؟

مامان متین عزیز من از شهرستانم.با 12ساعت فاصله از تهران.شهید بهشتی خوابگه میده؟دخترم شیر میخوره اونو چیکار کنم؟راهنماییم کن

bahram-68

New member
هرگاه خداوند تو را به لبهء پرتگاه هدایت کرد

به او اعتماد کن، چون یا تو را از پشت می گیرد، یا به تو،

پرواز کردن را می آموزد

مامان متین عزیز من از شهرستانم.با 12ساعت فاصله از تهران.شهید بهشتی خوابگه میده؟دخترم شیر میخوره اونو چیکار کنم؟راهنماییم کن

آخ جووووون ....همکلاسیام دوستتون دارم م م م (مامان متین / شریف / رها نوری /نازنین مهدوی)..امیدوارم تعدادمون بیشتر بشه بااااز

همکلاسی جونام ...خب بیاین بگین از کجا هستین و شرایطتون چیه . مثلا من از ساری میام . البته خونه مامانم تهرانه . ولی پسر 4 ساله دارم . خیلی غصه م گرفته بود...ولی می بینم خیلی ها راه دورن.
رها جون الهی ی ی ...چند وقتشه دخملت؟؟؟ فکر کنم باید از شیر بگیریش !
نازنین مهدوی جووون خیلی از آشناییت و قبولیت خوشحاااالم .
بچه ها بیاین درصد و نمره مونم بزاریم واسه بچه های دیگه هم کمک کننده میشه .

دوستان من مشتاقم در مورد واحدهای ارشد بدونم. این که چه قدر وقت، میگیره و این که واحدهای کارورزی به چه صورته . گرایش های شهید بهشتی چیه ؟ و ....
دیگه خلاصه اگر بچه های در حال تحصیل ارشد مامایی یا فارغ التحصیلان ارشد ، توصیه ای دارن ماها رو بی بهره نذارن ......

سلام همکلاسی گل گلابم . خیلی خوشحالم از آشناییت .
عزیزم تا جایی که خودم از بچه های دانشگاه تهران (دوستام) پرسیدم بهتون اطلاعات میدم . کلاسها هفته ای 3 روز ترم اول و بقیه هفته ای 2 روزه . باید کامپیوتر و زبانتون خوب باشه . (پاور پوینت و ...). گرایشها هم خیلی با هم فرق ندارن . یه چند واحد فرق دارن فقط. بچه هایی که رفت و خوندن میگن فرق چندانی نداره . کارآموزی و بیمارستان وزایمان و ...هم داریم .
من که تازه طرحم تموم شده ...ولی بچه هایی که از محیط عملی و بیمارستان دور بودن کمی در این رابطه مطالعه کنن.

سلام مامان متین عزیزامیدوارم همیشه شیرین کام باشی حس همدلیت با بچه ها رو تحسین میکنم دلم میخواست هم کلاسی باشیم اما قسمت نشد امیدوارم یه روزهمدیگه رو ببینیم:riz304:اگه مایل بودی اسم وشماره برام بفرست

سلاااام دوست جونم . منم از اشنایی با شما خیلی خوشحالم و هم چنین از قبولیتون تو دانشگاه خوبی مثل مدرس.
می بینیم همدیگه رو !
پیغام دادم بهت

آخرین ویرایش:

zhakemi88

New member
سلام دوستان
به همه کسایی که قبول شدین واقعا از ته دل تبریک میگم
من قبول نشدم البته مشاوره امتحان داده بودم
خیلی خیلی خیلی داغونم دارم خفه میشم مخصوصا وقتی خانوادم سعی دارن آرومم کنن بیشتر میریزم بهم
الان نمیدونم چکار کنم اصلا مغزم کار نمیکنه
تورووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووخدا کمکم کنید دارم افسرده میشم

بچه ا...از چند نفر خبر نیست ...چشمک ....شیما پ ....شیوا پ....نادیا پ ...روژان 1365...نیازی....عاطفه ... sss ....ستاره دریایی....فرزانه 87... ...دنیا .آ ..... جی نارگل ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی خبر داره ازشون؟

shivap

New member
بارداری 37
جنین36
بهداشت67
نوزادان61
داخلی44
زبان51
210رتبه41
نخونده بودم امید داشتم با استعداد درخشان بدون ازمون برم اونم نشد!واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم دیگه درس نمیخونم از هر چی کنکوره متنفرم:-(

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا