نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fagoli

New member
هیجا قبول نشدم....

دو سال زحمتم...اینهمه انتظارم...اینهمه دعا....همش تموم شد....

خدا هرگز منو دوست نداشته....هرگز...

بچه ها برا همیشه خدا نگهدار
سلام عزیزم چرا اینقدر ناراحتی..حتما یه خیری توش بوده که قبول نشدی.منم قبول نشدم از همین الان به فکر کنکور سال دیگه باش خدا رو چی دیدی شاید رتبه یک سال دیگه خودت بودی.
نبینم دیگه غصه بخوری ها.دنیا ارزشه غصه خوزدن رو نداره

darya63

New member
امروز از ته دلم برا اشل و پرنیا ناراحت شدم
الان میدونم چه حس و حالی دارن...
کاری از دستم بر نمیاد و از راه دور براشون دعای خیرمو میفرستم
میخوام بگم نا امید نباشین ...شماها لیاقت بهترینا رو دارین وحتما الان زمینه اون اتفاق خوشگلا براتون فراهم شده
منم الان کنار هردوتونم...شک نکنید که عاشقانه دوستون دارم

sharif

New member
سلاااام همکلااااسی ! چقدر خوشحاال شدم
نمره ت چند شد؟ از تهرانی/ سال چند فارغ شدی؟
من از شهرستانم در حال حاضر هم کارمندم و یه پسردارم که چند ماهه دیگه 4 سالش می شه من امروز عضو شدم و تا حالا هم جرات حساب کردن نمره ام رو نداشتم

midwife92

New member
دوست منم بهشتی قبول شده.
دوستان به نظر شما ایران بهتره یا اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلیا میگن باید اصفهان رو قبل از ایران میزدی.:wacsmiley:

جدی؟ پس تو تخمین هم نبوووودی؟

درصداتو میگی؟

آخی ...منم پسر4 ساله دارم . راهت دوره ؟ ببخشید سوال میکنم چون من از ساری باید بیام و کلی غصه دارم . کارت بیمارستانیه ؟ اگه دوست داشتی خصوصی جوابمو بده . مرسی گلم

آخرین ویرایش:

sharif

New member
من از شهرستانم در حال حاضر هم کارمندم و یه پسردارم که چند ماهه دیگه 4 سالش می شه من امروز عضو شدم و تا حالا هم جرات حساب کردن نمره ام رو نداشتم

جدی؟ پس تو تخمین هم نبوووودی؟

درصداتو میگی؟

آخی ...منم پسر4 ساله دارم . راهت دوره ؟ ببخشید سوال میکنم چون من از ساری باید بیام و کلی غصه دارم . کارت بیمارستانیه ؟ اگه دوست داشتی خصوصی جوابمو بده . مرسی گلم

نیلوفرجان ...من نمیدونم . شرمنده .

آخرین ویرایش:

royaaaaa

New member
سلام سلام سلام وخسته نباشید به همه قبول شده ها واقعا خوشحالم قبولیدین تا بیام انجمن وببینم که چه خبره خیلی استرس داشتم ودعا میکردم همتون قبول شین
واونایی که نقبولیدن ناراحتی چرا چرا چرا الان قشنگ باهم بشینیم بدرسیم
قضیه من برا ارشد جالبه خواستم بشرکتم ولی گفتم 12سال به علاوه ی 4 سال درسیدم خسته شدم دیگه نرفتم دنبال ارشد ولی دیگه تصمیمیدم ارشد بخونم و ارتقائ

niloufar9668

New member
سلام دوستاي گلم.خوبيد؟
دوباره تبريك ميگم بهتون.ايشالا موفقيتاي بعدي:riz304:
مامان متين من ميخوام بعد فاينال جدي شروع كنم به خوندن.راهنماييم ميكني؟!؟!؟:smiliess (12):

شنیدم 219 مشهد قبول شده ....

به نظرتون آخرین نمره چنده؟

دوست من با 214 قبول نشده ...انتخاب اول مشهد.
چه جوریاس؟
فکر کنم ترافیک از 218 تا 240 خیلی شدیده

nadiap

New member
منم 222 تو تخمین رتبه 30 بودم اولین انتخابم شیراز بعد اهوار بود . اما قبول نشدم . هنوز در تعجبممم

سلام بچه ها شهید بهشتی قبول شدم.مامان متین همکلاسیم.نمیدونم با دختر 15ماهه چیکار کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا