نتایج اعلام شد بر روی لینک کلیک کنید

biotech25

New member
بچه هایی که میخوان بیوتک امتحان بدن..من با تمام وجود در خدمتم!!!:riz304:

لی لا 62

New member
سلام لی لا خیلی دوست داشتم قبول شی همش منتظر بودم که بیای بگی من قبول شدم ایشالا که سال بعد هر جا دوست داشته باشی قبول شی من انتخاب چهارمم اهواز قبول شدم.:riz304:

سلام جانم. تبریک میگم بهتون...خداروشکر که زحماتتون به بار نشست.:rose:
متاسفانه قبول نشدم! و البته خودم با اشتباه بزرگی که سر جلسه انجام دادم عامل این شکست شدم.وگرنه شک ندارم که خوندنم در حد قبولی عالی بود! یه سال دیگه خوندن سخته... ولی توکل به خدا...میخونم دوباره....
موفق باشید:rose:

لی لا 62

New member
سلام لی لا جون ،اشکال نداره منم نشدم....نوشته بود مردود...........انشا.سال بعد.
تبریک به تمام کسایی که قبول شدن..........

سلام مینا جان. میدونی درد کمر شکن من از چیه؟

ازینکه خوندنم بی شک در حد قبولی تو یه دانشگاه عالی بود. ولی یه بی تجربگی..یه اشتباه عجیب و غریب، یکسال زحماتمو به باد داد....:dadad4::13:

ستایش

New member
تبریک به قبولی های امسال ،با ارزوی موفقیت در مراحل بعدی .ان شااله سال دیگه ما هم حس شمارو درک کنیم و قبولی مونو تو همین سایت اعلام کنیم.

antenyus

Active member
ممنون برای شما آرزوی موفقیت می کنم :riz304:
درصدها هنوز که اعلام نشدن اون چیزی که خودم حساب کردم :
اطفال:52 درصد
ویژه:50 درصد
مادران:80 درصد
احیا و واکسینه :91درصد
زبان :30 درصد
و البته سهمیه استعداد درخشان هم داشتم

واقعا تبریک میگم میشه بگید درصد ها رو کی وکجا اعلام میکنن؟؟؟؟

shahin_azi

New member
سلام دوستان ـبه همه اون هایی که قبول شدند مشهد؛ شیراز؛تهران و...... تبریک می گم .....منم هنوز باورم نمی شه که با درصد های بالا چراقبول نشدم ...شاید مصلحتی هست .متاسفانه حتی به اعترضمان جواب نمیدن...امیدی هم به تکمیل ظرفیت ندارم... از اول مهر شروع می کنم برای سراسری بخونم ........

sanazmohandes

New member
بچه ها کسیو پارسال میشناسید که تو تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت قبول شده باشه ؟

احساس میکنم خیلی دیر این تاپیکو دیدم!!!!!! نمیدونم چرا؟؟؟!!!!! من انتخاب اولم قبول شدم (تهران) ولی خیلی استرس داشتم و فکرشو نمیکردم. از جناب Biosta عزیز هم چند بار مشورت گرفته بودم و با حوصله پاسخ من رو میدادند که جا داره اینجا ازشون تشکر کنم. :smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta
بالا