نتایج اعلام شد بر روی لینک کلیک کنید

nsj

New member
:riz513:خیلی عجیبه من اراک قبول شدم ولی دوست داشتم تهران قبول شم.

sayeomidvar

New member
خدایا شکرت

من یزد قبول شدم :4d564ad6:
شوهرم بیچاره تهران قبول شده:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

ghedis

New member
تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن
من امسال نتونستم ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم دقیقا 2 روز قبل آزمون آپاندیسم ترکید
اما منتظر جواب آزادم کسی میدونه جواب آزاد کی اعلام میشه؟:riz304:

gandom67

Member
به همه قبولی ها تبریک میگم اونای هم که قبول نشدن ناراحتی نداره چون سال دیگه حتما قبولید:riz304:
من هنوز خبر قبولیمو بجز بچه های انجمن به کسی نگفتم:ph34r-smiley:

آخرین ویرایش:

amiir

New member
منم انتخاب اولم اصفهان قبول شدم،انشالله سال دیگه بچه هایی که قبول نشدن با یه کم تلاش قبول شن.
بای

asra1363

New member
سلام لی لا خیلی دوست داشتم قبول شی همش منتظر بودم که بیای بگی من قبول شدم ایشالا که سال بعد هر جا دوست داشته باشی قبول شی من انتخاب چهارمم اهواز قبول شدم.:riz304:

mehran35

New member
باتمام امیدی که داشتم قبول نشدم دیگه آدم به چه امیدی زنده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش میدونستم چرا نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mina6228

New member
سلام لی لا جون

سلام لی لا جون ،اشکال نداره منم نشدم....نوشته بود مردود...........انشا.سال بعد.
تبریک به تمام کسایی که قبول شدن..........

mina6228

New member
سلام لی لا خیلی دوست داشتم قبول شی همش منتظر بودم که بیای بگی من قبول شدم ایشالا که سال بعد هر جا دوست داشته باشی قبول شی من انتخاب چهارمم اهواز قبول شدم.:riz304:

سلام دوست عزیز .تبریک بابت قبولیتون .........من که قبول نشدم .انشاء..سال بعد
میشه بگین چی خوندین برای کلیات؟ممنون

samar.sh

New member
:riz304:

تبریک میگم میشه بگی درصدات چی بود؟:riz304:

ممنون برای شما آرزوی موفقیت می کنم :riz304:
درصدها هنوز که اعلام نشدن اون چیزی که خودم حساب کردم :
اطفال:52 درصد
ویژه:50 درصد
مادران:80 درصد
احیا و واکسینه :91درصد
زبان :30 درصد
و البته سهمیه استعداد درخشان هم داشتم

ایمنی

New member
تبریک

منم انتخاب اولم اصفهان قبول شدم،انشالله سال دیگه بچه هایی که قبول نشدن با یه کم تلاش قبول شن.
بای

سلام. تبریک میگم.
ان شاءالله موفق باشین. میشه منابعی که خوندین رو معرفی کنید. من سال دیگه می خوام شرکت کنم. ممنون
baranz18@gmail.com

آخرین ویرایش:

TaTi

مدیر بخش
سلام به همگی ......

تبریک میگم بهتون عزیزان

امیدوارم قدر فرصت ارزشمندی که خداوند هدیه داد بهتون رو بدونید!

کسایی هم که قبول نشدین !
مطمئن باشین هدایای ارزشمند دیگری براتون تو راهه...

"وجود شما " گرانبهاترین سرمایه س...در سرزمینی که مردم نیازمند " دانش " شما هستند نه مدرک تحصیلی تان!!

baboliau

New member
منم قبول نشدم وامید هم نداشتم آخه فقط 2ماه خوندم.1ماه آخرم که فقط واسه استخدامی خوندم!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
منم به همه تبریک میگم مخصوصاویدا جون.یادت نره امسال هوای مارو داشته باشی تا سال دیگه هم دانشگاهی شیم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
مبارکه مبارک....:riz304:

asra1363

New member
سلام دوست عزیز .تبریک بابت قبولیتون .........من که قبول نشدم .انشاء..سال بعد
میشه بگین چی خوندین برای کلیات؟ممنون
سلام مینا جان ایشالا که سال بعد جایی که دوست داری قبول شی ، از طرفی که برای خودم خوشحالم برای دوستای خوبم و شما که تو انجمن باهاتون آشنا شدم و قبول نشدین نارحت شدم عزیزم من کلیاتو کتاب دکتر زوزولی رو خوندم همه سوالها از اون اومده بود ولی حفظ کردن این همه نکاتی که تو کتاب هست کار سختیه امیدوارم سال دیگه تو همین سایت خبر قبولیتون ببینم.:riz304:

biotech25

New member
منم قبول شدم.......انتخاب اولم..دانشگاه تهران
اما ناراحتم واسه دوستایی که خیلی زحمت کشیدن وقبول نشدن..خصوصا یکی از دوستان نازنیم که تو همین سایت باهاش آشنا شدم وباهاش درس خوندم!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اما واسه دوستم وهمه ی اونایی که امسال مردود شدن آرزو میکنم سال آینده بهترین جا قبول شن!!!!

امییین!!!!

بالا