..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

Immunity

Well-known member
میکروب آموزگار یا بهادر چی؟برای کنکور کافیه؟؟

راستشوبخای کتاب اموزگارو ندیدم!!کتاب بهادرفک کنم 400صفه باشه اخه میکروب ضریب 1ارزش اینقدر وقتو نداره...یکتاب کم حجم فک کنم بهترباشه بجاش ب زبان بپردازیم بهتره بنظرم

eeeeeeehsan

New member

مگــه 680 تومن هست؟!؟!!

من خودم 300 خــریدم. دو هفته پیش شنیدم شـده 360 تومن.

تا اونجا ک یادمه من کل بستشو گرفتم 1.200.000(باکتری ایمنی زیست زبان بیوشیمی)اصلنم نمیرزه!!!!!!!پولمو ریختم تو جوب آب!!!!!!!

احسان جان کاش فقط مشکل دست نویس بودنش بود بعضی صفحاتش ک کلا برعکسه یعنی باید اون عظمت جزوره رو برعکس بگیری بخونی!!!!!!!!بعضی جاهاش ک سروته نداره!!مثلا از صفحه 70 پریده 120!!!!!!چی بگم!!!!!!!هیشکی بفکر مردم نیس همه بفکر خودشونن!!!!!!

من بسته کاملش رو منظورم بود، نمی دونم بخـدا.. ولی اینو می دونم که شیلا راست میگه، آدم باید بر اساس توانایی هاش و پس از تحقیق زیاد با چشم باز خودش تصمیم بگیره چیکار کنه چی بخره چی بخونه، نه حرف دیگران!!

NAZANIN***

New member
سلام دوستان...
برا زبان فعلا دارم 504 می خونم. در کنارش تافل بخونم بهتره یا لزگی؟! وقت کافی برای خوندن هر دوتاشو ندارم:smiliess (12):

Immunity

Well-known member
سلام دوستان...
برا زبان فعلا دارم 504 می خونم. در کنارش تافل بخونم بهتره یا لزگی؟! وقت کافی برای خوندن هر دوتاشو ندارم:smiliess (12):

حق با ایمونوس 504رو نخوندیم نخوندی!! لزگی و تافل مهمترن

biotech92

New member
سلام بچه ها .برای زبان علوم قسمت گرامر چی میخونید؟
من شنیدم ج.ز.و. ه م.و.س.سه ها خوبه ؟م.د.رسان ما.ه.ان .پ.ارسه یا ..کسی استفاده کرده؟ یا کتاب دارید؟

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها .برای زبان علوم قسمت گرامر چی میخونید؟
من شنیدم ج.ز.و. ه م.و.س.سه ها خوبه ؟م.د.رسان ما.ه.ان .پ.ارسه یا ..کسی استفاده کرده؟ یا کتاب دارید؟

در مورد زبان رو نمی دونم چون من گرامرم خوبه،
ولی دور هیچ مـوسـ سه ای نرو رفیق، چون فقط پولت رو دور ریختی!! مـ اهان و مـ درسان و اینا خوب نیستن، تخصصشون رشته های علوم پزشکی نیست ولی اگه وضعت خوبه برو چـ زوه های خـ لیلی رو بگیر یه نگاهی بنداز شاید به دردت بخوره، من به شخصه اصلاً جـ زوه های ایمونولوژیش تو کتم نرفت، 6تا جـ زوه دست نویس درشت که مادربزرگ منم بدون عینک میتونه بخونه، فقط کاغذ حروم کردن، به همین خاطر رفتم سراغ کتاب. توهم پیشنهادم بهت اینه اصلاً به حرف کسی گوش نکن، نظر همه رو بپرس مخصوصاً اساتید ولی تصمیم آخر رو خودت بگیر، برو کتاب فروشی کتابا رو باز کن ببین کدوم بیشتر به دلت میشینه و یا خوندنش واست راحتتره.. این نظر من بود، حالا بازم تصمیم با خودته.

biotech92

New member
در مورد زبان رو نمی دونم چون من گرامرم خوبه،
ولی دور هیچ مـوسـ سه ای نرو رفیق، چون فقط پولت رو دور ریختی!! مـ اهان و مـ درسان و اینا خوب نیستن، تخصصشون رشته های علوم پزشکی نیست ولی اگه وضعت خوبه برو چـ زوه های خـ لیلی رو بگیر یه نگاهی بنداز شاید به دردت بخوره، من به شخصه اصلاً جـ زوه های ایمونولوژیش تو کتم نرفت، 6تا جـ زوه دست نویس درشت که مادربزرگ منم بدون عینک میتونه بخونه، فقط کاغذ حروم کردن، به همین خاطر رفتم سراغ کتاب. توهم پیشنهادم بهت اینه اصلاً به حرف کسی گوش نکن، نظر همه رو بپرس مخصوصاً اساتید ولی تصمیم آخر رو خودت بگیر، برو کتاب فروشی کتابا رو باز کن ببین کدوم بیشتر به دلت میشینه و یا خوندنش واست راحتتره.. این نظر من بود، حالا بازم تصمیم با خودته.

ممنون دوست خوبم.وضعیت موس.س.ه هارو میدونم همینطور قیمتارو!!!ولی در مورد زبان اونم زبان علوم قضیه فرق میکنه .!همینطور قیمتا..

IL-2

Well-known member
سلام.بچه هایی که ایمنی رویت رو خوندن نظرشون چیه؟ ابوالعباس بهتره یا رویت؟

TUMS

Well-known member

رویت بالینی تر هست و به نظر من کتابی هست که بیشتر به درد ما میخوره
ولی چون در ایران استفاده از ابوالعباس باب شده است فقط با خوندن ابوالعباس هست که میشه موفق بود...........

Immunity

Well-known member

سلام بهتربودن ک نمیشه گف ولی عباس واسه کنکور ارشد معتبرتره...رویت روهم انشاله ارشدقبول شدی بخون

dr.yousefi

New member
یه سوال خیلی وقته داره مخ منو میخوره.خواهشا ه اینجا کسی از کلا سای دک تر خلی لی استفاده کرده یا بسته هاشو خریده راهنمایی کنه،من برم پیشش یانه؟نزدیک ۸۰۰ پول جز وههاشه.

Immunity

Well-known member
یه سوال خیلی وقته داره مخ منو میخوره.خواهشا ه اینجا کسی از کلا سای دک تر خلی لی استفاده کرده یا بسته هاشو خریده راهنمایی کنه،من برم پیشش یانه؟نزدیک ۸۰۰ پول جز وههاشه.

ببخشیدا ولی یک کلام نچ!!!ک ل ا س با حضور خود دکتر خوبه منم نظرم مثبته

afzalnia

New member
بچه ها ابوالعباس 2012 با 2010 از لحاظ بار علمی خیلی فرق میکنه؟میدونم سرفصلاش فرق میکنه.میخوام ببینم اگه 2010 بخونم کافیه یا نه؟!!

بالا