..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

golabatun

New member
بچه ها ابوالعباس 2012 با 2010 از لحاظ بار علمی خیلی فرق میکنه؟میدونم سرفصلاش فرق میکنه.میخوام ببینم اگه 2010 بخونم کافیه یا نه؟!!

2012 هم ویرایش شده هم مطلب خیلی بهش اضافه شده.من اول 2010 خوندم درکش واسم مشکل بود.اما 2012 د.کت.ر خ.ل.لی رو گرفتم راضی بودم از متنش

afzalnia

New member
ابوالعباس احمد مسعود بهتره یا ماهرو میر احمدیان؟! فرید حسینی اصلا پیدا نیست، از همه کتابفروشی های رشت پرسیدم، اما فقط کیهانی احمد مسعود و میر احمدیان دارن

vahid91

New member
بچه ها سوالی بود بپرسین..

- - - Updated - - -

ابوالعباس احمد مسعود بهتره یا ماهرو میر احمدیان؟! فرید حسینی اصلا پیدا نیست، از همه کتابفروشی های رشت پرسیدم، اما فقط کیهانی احمد مسعود و میر احمدیان دارن

میراحمدیان روونتره

afzalnia

New member

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط afzalnia نمایش پست ها
میراحمدیان روونتره
اینم از میر احمدیان...ولی سیاه و سفییییییییده...دوسش نداررررررررررررم :14::13::sadsmiley:
14102013338~1.jpg

Immunity

Well-known member

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط afzalnia نمایش پست ها
میراحمدیان روونتره
اینم از میر احمدیان...ولی سیاه و سفییییییییده...دوسش نداررررررررررررم :14::13::sadsmiley:
مشاهده فایل‌پیوست 4056

حالا یجور تحملش کن دوسش داشته باش........چ میشه کرد

parsa90

New member
بچه ها چاپ جدید بخونید بهتره ولی زیاد وسواس به خرج ندید من خودم چاپ خیلی قدیمی خوندم اصل مطلب مهمه خوب خوب بخونید

سلام به همگی، من برای 2 درس سوال برام پیش اومده
1- من برای درس ایمنی ج.ز.و.ه خ.ل.ی.ل رو گرفتم ولی فکر کنم بر اساس ایمونو 2012 نیست
خودشون هم تا حالا ویرایشش نکردن و میگن 2012 با ویرایش قبلی تفاوت انچنانی نداره، بنظرتون لازمه کتاب 2012بگیرم و همراه با بخونم؟؟؟
2- برای درس باکتری کتاب "برای کنکور" نشر دیباج گرفتم، مطالبش گنگ و مبهمه برام، آیا این کتاب کافیه یا میکروب تالیف بهادر-فرهنگ هم در کنارش بخونم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

kiana

New member
دوستان عزیز ایمونولوژی می خوام یه کتاب معرفی کنید که زیاد هم سنگین نباشه واسه ایمنی تو رشته میکروبیولوژی می خوام یعنی درس اصلی نیست. در ضمن ایمنی برام خیلی سخته به زور پاسش کردم تو کارشناسی. و اینکه نظرتون بین کتابای ایمنی 4 استاد و ایمنی شناسی پزشکی دکتر وجگانی چیه؟

NAZANIN***

New member
دوستان عزیز ایمونولوژی می خوام یه کتاب معرفی کنید که زیاد هم سنگین نباشه واسه ایمنی تو رشته میکروبیولوژی می خوام یعنی درس اصلی نیست. در ضمن ایمنی برام خیلی سخته به زور پاسش کردم تو کارشناسی. و اینکه نظرتون بین کتابای ایمنی 4 استاد و ایمنی شناسی پزشکی دکتر وجگانی چیه؟
چون درس اصلیت نیست 4 استاد بهتره. ایمنی برای کنکورم خوبه.

SH!LA

New member
سلام به همگی، من برای 2 درس سوال برام پیش اومده
1- من برای درس ایمنی رو گرفتم ولی فکر کنم بر اساس ایمونو 2012 نیست
خودشون هم تا حالا ویرایشش نکردن و میگن 2012 با ویرایش قبلی تفاوت انچنانی نداره، بنظرتون لازمه کتاب 2012بگیرم و همراه با بخونم؟؟؟
2- برای درس باکتری کتاب "برای کنکور" نشر دیباج گرفتم، مطالبش گنگ و مبهمه برام، آیا این کتاب کافیه یا میکروب تالیف بهادر-فرهنگ هم در کنارش بخونم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

باکتری برای کنکور به خوبی سایر درس هاش نیست.

biotech92

New member
باکتری برای کنکور به خوبی سایر درس هاش نیست.

من چن صفحشو خوندم ظاهرا خوبه.شما این کتابو خوندین؟ یعنی برای ما که نمیخوایم زیاد میکروب بخونیم ودر حد فصل و مبحث خاص میخونیم مطالبو پوشش نمیده؟؟

SH!LA

New member
من چن صفحشو خوندم ظاهرا خوبه.شما این کتابو خوندین؟ یعنی برای ما که نمیخوایم زیاد میکروب بخونیم ودر حد فصل و مبحث خاص میخونیم مطالبو پوشش نمیده؟؟

مطالبش جدید و به روز شده نیست. به نظر من که تمام کتاب های این انتـشـــارات رو دیدم؛ خوب نیست.

فکر کنم چکیده های دکتـــر بهـادر بهتر از این باشـه.

antibody

New member
سلام.من واسه ارشد ایمنی بخونم....
چه منابعی رو واسه میکروب ، زبان ، زیست معرفی می کنید:bunnyearsmiley:

love virology

New member
درووود دوستان لطفا کمک کنید بهترین ترجمه برای ایمنی عباس و رویت کدوم ترجمه هستش سپاس

سلام بچه ها
من تقریبا تمام صفحات این پستو خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم.منابعی که من برای کنکور ارشد ایمنی دارم ایناس.
به نظرتون برای سلولی کافیه؟

1-ابولعباس ووجگانی(که بیشتر ابولعباس می خونم بعضی فصل ها از وجگانی)

2-زیست مجد دارم با مریم خالصی وبرای کنکور نشر دیباج که هر 3تا شو می خونم با تست سال های قبل

3-میکروب 3تا کتاب دارم که نمی دونم به درد می خورن یا نه...فشرده میکروب دکتر رحیمی....میکروب شناسی مورای بهادر.....میکروب 2eکه خلاصه جاوتززینسر مورای وبارون هست فک کنم 2تای اولی رو بخونم

4-بیوشیمی..پروین پاسالار .2eکه هردوشو کامل می خونم

5-زبان ...لزگی تافل وتست سالهاه قبل...

اونایی که قبلا توی کنکور شرکت کردن منابع سلولیم کافیه با مطالعه ی قشنگ این کتابا تا چند درصد می تونم زیستو بزنم؟

سال 88 من از یکی از بچه های ایمنی دانشگاه ایران پرسیدم که میکروب رحیمی رو خونده بودن یعنی الان اون کافی نیست؟

بالا