منابع ارشد میکروبیولوژی

xavi

New member
ای بابا اینهمه قبولی میکرب داشتیم
اما فقط دوسه نفر از دوستان منابعشون رو گفتن

sahar.jam

New member
سلام من میخوام ارشدمو میکروب شرکت کنم ب نظرتون میتونم؟اخه همه ناامیدم میکنن.مخصوصا واسه وزارت بهداشت ممنون میشم کمکم کنید

Mohammad gh

New member
انتخاب یه منبع مناسب تو قبولی در آزمون خیلی مهمه.شاید وقتی بپرسین که چه کتابی رو مالعه کنم بهتره؟؟؟ هرکی یه کتابی رو معرفی کنه ولی به نظر من برید دنبال مطالبی که براتون قابل فهم تر باشه که چیزی یادتون بمونه و سعی کنین بیشتر تست بزنین.

عزیزم خب منبع رو هم برای همین میخوایم دیگه
مبنعی که بتونه چیز قابل فهمی رو و نکات بیشتر رو بهمون یاد بده و چیزی اضافه تر بر دانشمون افزوده کنه

سلام من میخوام ارشدمو میکروب شرکت کنم ب نظرتون میتونم؟اخه همه ناامیدم میکنن.مخصوصا واسه وزارت بهداشت ممنون میشم کمکم کنید

چه فکر کنید که میتوانید و چه فکر کنید که نمی توانید در هر دو صورت حق با شماست

اگه واقعا عاشق میکروبید و فکر میکنید میتونید از پس سختیش بر بیاد پس از همین الان شروع کنید و به توانایی ها و استعدادتون شک نکنید

راز.

New member
سلام بچه ها من یه کتاب خلاصه ومفید میخوام واسه میکرب و مجموعه زیست و وویروس وبیوفیزیک میشه معرفی کنید لطفا؟واسه این چندتا کتابای مدرسانو بخونم کافیه بنظرتون؟

شکلات

New member
سلام بچه ها من یه کتاب خلاصه ومفید میخوام واسه میکرب و مجموعه زیست و وویروس وبیوفیزیک میشه معرفی کنید لطفا؟واسه این چندتا کتابای مدرسانو بخونم کافیه بنظرتون؟
این سوال منم هست
پلییز

parian

New member
سلام به نظر من اگر سلولی مولکولی خوب بخونی میتونی بیوفیزیک هم تا حدودی جواب بدی.برای نمونه فصل 3لودیش ی نگاهی بنداز .برای مجموعه لازم نیست وقت جدا بذاری.

بالا