منابع ارشد میکروبیولوژی

bacillus.bs

New member
بچه ها ادغام شده یعنی 1 ازمون میدیم هم برای بهداشت هم مدرس؟یا این که جدا گرفته میشه؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
بچه ها ادغام شده یعنی 1 ازمون میدیم هم برای بهداشت هم مدرس؟یا این که جدا گرفته میشه؟

فکر کنم یه آزمون باید بدیم

یک آزمونه! شما در آزمون ارشد وزارت بهداشت امتحان میدید و دانشگاه تربیت مدرس میشه یکی از دانشگاههای موجود در لیست انتخاب شهر که می تونید انتخابش کنید یا نکنید. همین

xavi

New member
دوستان ببخشین من نمیدونم توی فرم ثبت نام ارشد اون قسمت واسه انتخاب رشته دوم چه کدی باید بزنم؟منظورم همون شناوره

bacillus.bs

New member
اگر شانسه منه میبرندش زیر نظر تربیت مدرس/اونم اساسی حالمونو می گیره /مثل امتحان وزارت علوم امسال که از زمین تا اسمون با سالهای گذشته فرق می کرد شانسه دیگه

miladp1372

New member
سلام دوستان راستش اینجا جای من نیست اومدم ازتون چند تا سوال کنم من امسال کنکور کارشناسی سراسری آزاد دادم سراسری که هیچ چی تو آزاد پزشکی فکر می کردم علوم آزمایشگاهی رو 100٪*قبولم دیدم که بعید می دونم با این وضع قبول شم ولی میکروبیولوزی رو اطمینان دارم که قبولم تو آزمون غیر پزشکی شما دوستان که اغلب این رشته رو خوندید خواستم ازتون بپرسم آیا واقعا این رشته ارزش این رو داره که 4 سال آدم بره وقتشو تو دانشگاه بگذرونه یا اگه از همین الان برا علوم آزمایشگاهی سال بعد استارت بزنم بهتره واقها ممنون میشم از لطفتون اگه منو راهنمایی کنید

bacillus.bs

New member
سلام دوستان راستش اینجا جای من نیست اومدم ازتون چند تا سوال کنم من امسال کنکور کارشناسی سراسری آزاد دادم سراسری که هیچ چی تو آزاد پزشکی فکر می کردم علوم آزمایشگاهی رو 100٪*قبولم دیدم که بعید می دونم با این وضع قبول شم ولی میکروبیولوزی رو اطمینان دارم که قبولم تو آزمون غیر پزشکی شما دوستان که اغلب این رشته رو خوندید خواستم ازتون بپرسم آیا واقعا این رشته ارزش این رو داره که 4 سال آدم بره وقتشو تو دانشگاه بگذرونه یا اگه از همین الان برا علوم آزمایشگاهی سال بعد استارت بزنم بهتره واقها ممنون میشم از لطفتون اگه منو راهنمایی کنید
اتفاقا خیلی خوبه که از الان عضو این سایت هستی/از تجربه ی دیگران می تونی استفاده کنی/بستگی به علاقت داره/من دنبال عاقم اومدم و میکروب خوندم/ولی اگر برای کار بخوای علوم از بهتره/چون طرح داره

waria

New member
فقط وفقط اگه به این رشته علاقه داری بخونش،وگرنه اشتباهه.تازه به نظرم اگه علاقه داشته باشی هم این رشترو نخونی بهتره...من که خیلی پشیمونم...بازار کارم که هیچی.بین علوم و میکروبیولوژی به نظر من علوم خیلیی بهتره...

n.b.m

New member
بچه ها شما روزی چند ساعت زبان می خونید؟چه کتاب هایی؟برای وزارت علوم و بهداشت؟ویروس شناسی جاوتز برای وزارت علوم کافیه؟
برای زبان وزارت بهداشت کتاب زبان عمومی برای کنکور، نشر دیباج (سوالای کنکور ارشد وزارت بهداشت از سال 82 تا کنون)!
اگه هر شب تست های یکی از آزمونارو بزنی خیلی به بالا بردن درصد زبانت کمک میکنه!

آخرین ویرایش:

n.b.m

New member
به نظر من اگه علوم آزمایشگاهی رو بخونی بهتره! اون وقت اگه به میکروب هم علاقه داری میتونی برا ارشدت میکروب وزارت بهداشت شرکت کنی، منم همین کارو کردم!!! ولی درنهایت بازم علاقه خودت مهمتره!

sara77

New member
bacheha manm terme 2 zistam nemidonam vas earshad chi bekhonam ??????khodam be khon alaghe daram

globe

New member

درود بر شما زنده باد تمام بچه هایی که به فکر اینده ای بهتر هستند
من به شما توصیه میکنم اگه حوصله داری و میتونی وقت کافی برای درس خوندن بزاری بهتره که برای پزشکی تلاش کنی البته اگه علاقه داری
رشته علوم آزمایشگاهی رشته ی شیرین وبسیار عالیه از نظر هر چیزی .
من واقعا رشتمو دوست دارم وازش لذت میبرم
در اخر بازم علاقت خیلی مهمه ولی من به شما علومو پیشنهاد میکنم

موفق باشی

jupiter_sps

New member
من 8-9 ماه خوندم (میانکین 9 الی10 ساعت در روز)
باکتری---زینسر+مورای+یه جزوه که نمیدونم مال کی بود!
قارچ---مجتمع فنی تهران
ویروس---ویروس برای کنکور(گودرزی)+ عبدالکریم رحیمی
انگل---نوا براوون
بیوشیمی---پاسالار+نجات شکوهی
ایمنی---4 استاد
زبان نخوندم---زبانم از پایه بد نیست!
کلاس هم نرفتم
موفق باشی!

melodic_m68

New member
Raftam inestitu pastor sabte nam kardam va bargashtam mohitesh aliye.daneshjoyanesham hame phd be joz ma 6 nafar ke arshad bodim

Mohammad gh

New member
bacheha manm terme 2 zistam nemidonam vas earshad chi bekhonam ??????khodam be khon alaghe daram

دوست عزیز منم الان ترم پنج زیست شناسی هستم
ولی خب تحقیقاتم رو در مورد ارشد از قبل کنکور سراسری شروع کردم و به این اید اومدم زیست که ارشد رو در رشته های علوم پایه شرکت کنم
و باید بگم شخصا هم به میکروبیولوژی بسیار علاقه مندم هرچند هدفم و علاقه ی اصلیم فعلا بیوتک یا ژنتیکه اما به هر صورت باید بدونی که در ارشد علوم پایه مهمترین چیز هدف و علاقت هست
گاهی این دوتا باهم متضاد میشن مثل اینکه هدفت کار در اینده باشه در حالی که رشته ی مورد علاقت بازار کار خاصی نداشته باشه اما برا کسی که عاشق باشه بالاخره کارش هم پیدا میشه
وقتی با تمام وجودت به رشتت اعتقاد داشته باشی میتونی از کوچکترین فرجه ها و موقعیت ها هم استفاده کنی و چه بسا حتی در خارج کشور.
من پیشنهاد میکنم که در شش ماه اینده به دنبال این برو که هرکدم از رشته های ارشد چه ظرفیت ها و موقعیت هایی دارن و شش ماه بعدشو بزار برای تحقیق و مشاوره و منابع راجب شروع کردن برای درس خوندن و از اون به بعد هم به شکل اهسته و پیوسته شروع به خوندن بکن.

بالا