منابع ارشد تغذیه + تصاویر کتابها

نوتر

New member
سلام نوتر جان
باتشكر بينهايت از لطفي كه به ما داري،انشالله اجرشو چندبرابر بگيري...
يك سوال: مادرن جديد رو چه كنيم؟
من تازه ميخوام شروع كنم به خوندن و ج. ز. و. ه. ي. دكتر محمدزاده رو دارم كه مادرنش ادغامه...يعني چيكار كنم اونوبخونم؟؟؟!:-(
باتشكر

سلام دوست خوبم
کتاب مدرن هنوز به شکل کامل ترجمش بیرون نیومده و ما هم مثل شما منتظریم بهتریم ترجمه مدرن بیرون بیاد و ازش استفاده کنیم

در مورد محمد زاده باید بگم هموطور که دوستان میگفتند ترجمه 2006 رو داره و اینکه ترجمه جدید محمد زاده بیرون هست یا خیر من بی اطلاع هستم

solarbeh

New member
سلام نوتر جان
وقتتون بخیر، من رشته ام زیرگروه دامپزشکیه ولی به علوم تغذیه علاقه دارم
و وقتی جمع صمیمی بچه های تغذیه و راهنمایی های شما رو می بینم انرژی می گیرم
برای شما و سایر بچه های تغذیه آرزوی موفقیت دارم.
پیروز و سربلند باشید

matyam91

New member
:rose:سلام نوتر عزیز واقعاً از راهنماییتون ممنون بی صبرانه منتظر شنیدن خبر قبولیتون در آزمون دکترا هستم

anes

New member
سلام دوستان..من اجازه میخام بیام تو جمع شما.
رشته ام پرستاریه و واسه تغذیه 93 میخام شرکت کنم.بنظرتون این منابعی که تهیه کردم کافیه؟
1)کراوس 2جلدی2013 ترجمه و شیدفر
2)بیوشیمی احسانی زنوز با کتاب تست پاسالار
3)فیزیولوژی 2 جلدی نیاورانی
4)زبان لزگی-504-تافل

آخرین ویرایش:

negar91

New member
سلام دوستان..من اجازه میخام بیام تو جمع شما.
رشته ام پرستاریه و واسه تغذیه 93 میخام شرکت کنم.بنظرتون این منابعی که تهیه کردم کافیه؟
1)کراوس 2جلدی2013 ترجمه و شیدفر
2)بیوشیمی احسانی زنوز با کتاب تست پاسالار
3)فیزیولوژی 2 جلدی نیاورانی
4)زبان لزگی-504-تافل
خیر فیزیولوژِی و تغذیه اتون اصلا مناسب نیست

anes

New member
البته تست فیزیو قاسمی رو دارم. iqbتغذیه هم هست ولی بدون پاسخ تشریحی
راستش گفتید اصلا مناسب نیست دلم هری ریخت...اخه من تو تغدیه و بیوشیمی اصلا نمیدونم دقیقا چیا رو باید بخونم و بخصوص تو بیوشیمی گنگم .لطف میکنید اگه برام منابع رو بگید

در ضمن نگار خانوم قبولیتون رو صمیمانه تبریک میگم به امید موفقیتتون در رده های بالاتر

آخرین ویرایش:

bluerosy

New member
البته تست فیزیو قاسمی رو دارم. iqbتغذیه هم هست ولی بدون پاسخ تشریحی
راستش گفتید اصلا مناسب نیست دلم هری ریخت...اخه من تو تغدیه و بیوشیمی اصلا نمیدونم دقیقا چیا رو باید بخونم و بخصوص تو بیوشیمی گنگم .لطف میکنید اگه برام منابع رو بگید

در ضمن نگار خانوم قبولیتون رو صمیمانه تبریک میگم به امید موفقیتتون در رده های بالاتر

آنس جان همین منابعی که نوتر زحمت کشیدن معرفی کردن رو مطالعه کنید. توی مطالعه گروهی 93 و کلا هر جا مربوط به تغذیه می شه بار ها و بار ها این سوالاتون دقیق پاسخ داره شده. اگر اون ها رو بخونید خیلی کمکتون می کنه.:rose:

profsor

New member
سلام دوستان تغذیه ای
من فیزیو قاسمی رو دیدم خیلی زیاد و قطور بود و فکر میکنم نمیتونم از پسش بربیام اگه فصلای مهم رو از گایتون بخونم و بقیه رو از چکیده بخونم جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه فک میکنم اگه حجم زیاد باشه کیفیت مطالعه هم پایین میاد!

نفیس

New member
سلام نوتر. ممنون خیلی زحمت کشیدید. ببخشید این کتاب تست فیزیولوژی 500 تست. مربوط به تست های کارشناسی ارشد و دکترا هست؟ یا تالیفی دکتر قاسمی؟

darya_01

New member
ببخشد میشه اسم کتاب رو هم بزارید... آخه واسه من عکسی دیده نمیشه... ممنونم

نوتر

New member
ببخشد میشه اسم کتاب رو هم بزارید... آخه واسه من عکسی دیده نمیشه... ممنونم

من فکر میکنم نت شما ضعیف هستش

تعداد کتاب ها زیاده. اگر تونستید با نت قویتری کانکت بشید هم میتونید اسم کتاب هارو ببینید و هم جلد و رنگ کتاب که میتونه براتون جهت خریدن کتابها مفید باشه.

در پناه حق

arvin _ 1

New member
با سلام به خدمت نوتر عزیز . خواستم بپرسم بیوشیمی منبعی که توسط وزارت بهداشت اعلام شده لینیجر هستش چرا باید از روی کتاب هارپر بخونیم ؟

نوتر

New member
با سلام به خدمت نوتر عزیز . خواستم بپرسم بیوشیمی منبعی که توسط وزارت بهداشت اعلام شده لینیجر هستش چرا باید از روی کتاب هارپر بخونیم ؟

سلام آروین

درس بیوشیمی که توسط وزارت بهداشت اعلام میشه منابع متفاوتی داره و دولین هم جزو منابع هست. به هیچ عنوان یک دانشجوی تغذیه وقت خوندن کتابهای دولین و لنینجر رو با وجود حجم بسیار بالای درس تغذیه نداره.
برای همین اصولا برای متابولیسم با خوندن هارپر راحتتر به نتیجه میرسند.کتاب لنینجر از نظر بیوشیمی ساختاری قوی هست که البته توصیه میکنم منابع ذکر شده تاپیک رو بخونید و وقت خودتونو هدر ندهید.
البته الان میانبر زدن بیوشیمی و ج..ز..وه خوانی بیوشیمی بین دانشجویان تغذیه اپیدمی شده که همیشه هم به ضرر خودشون تمام شده.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

arvin _ 1

New member
ببخشید نوتر عزیز منظورت از منابع تاپیک چیه ؟ خیلی ممنون :riz304::riz513:

آخرین ویرایش:

pary.ISI

New member
ممنون نوتر عزیز.جواب خیلی از سوالامو تو این تاپیک پیدا کردمم

بالا