معرفی رفرنس زبان برای ارشد وزارت بهداشت

vida68

New member
سلام
بچه ها من امسال لغات ضروری تافل و 504 رو با لایتنر خوندم و بعد از عید لزگی رو خوندم خیلی خوب بود با وجودی که سر جلسه واسه زبان وقت کم آوردن و نتونستم همه متن ها رو ترجمه کنم ولی از 40تا سوال زبان 20تاشو توی 15 دقیقه جواب دادم و همشون درست بودن و اگه وقت کم نمی اوردم احتمالا بالای 90 میزدم چون وقتی تو خونه خوندمشون برام خیلی راحت بودن
اینم بگم که قبل از خوندن اینا زبانم خیلی خوب نبود

سلام دوست خوبم. منم دارم الان کار شمارو انجام میدم. پس امید داشته باشم که زبان برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟ ؟؟؟؟ برای درک مطلب فقط لزگی رو پیشنهاد میدید؟؟؟ احساس میکنم لزگی وقت گیر باشه...

aylinn

New member
زبان عمومی ویژه ارشد پزشکی یا انگلیسی برای دانشجویان پزشکی

به نظرتون کتاب زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشدتالیف رضازاده بهتره یا کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته پزشکی تالیف رضا دیداری؟

دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام بچه هاي اينجا اكثرا از كتاب امير لزگي استفاده ميكنن.من زبان مشكلي ندارم اما اون كتاب رو هم خريدم.از لحاظ محتويي و بودجه بندي فوق العاده مرتب و كارآمد هستش.بنظرم و با توجه به اناليز اون كتاب با سوالات چندين سال گذشته ونحوه مطلب دهي با خوندن اون كتاب ب راحتي مي تونيد بالاي 60% رو يزنيد.البته 1-504 لغت تافل يادتون نره+دايره لغات عمومي و تخصصي خودتون.
موفق باشيد

foroozan

New member
سلام بچه هاي اينجا اكثرا از كتاب امير لزگي استفاده ميكنن.من زبان مشكلي ندارم اما اون كتاب رو هم خريدم.از لحاظ محتويي و بودجه بندي فوق العاده مرتب و كارآمد هستش.بنظرم و با توجه به اناليز اون كتاب با سوالات چندين سال گذشته ونحوه مطلب دهي با خوندن اون كتاب ب راحتي مي تونيد بالاي 60% رو يزنيد.البته 1-504 لغت تافل يادتون نره+دايره لغات عمومي و تخصصي خودتون.
موفق باشيد

ببخشید منظورتون کدومشونه بالاخره؟

hassan.n

New member
به نظرتون کتاب زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشدتالیف رضازاده بهتره یا کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته پزشکی تالیف رضا دیداری؟

دوست عزیز

موفقیت در درس زبان در آزمون کارشناسی ارشد بستگی به دامنه لغات شما دارد . غیر از دانستن لغات جمله سازی شما هم باید خوب باشد ، برای جمله سازی ، یک جمله علاوه بر دامنه لغات دستور زبان انگلیسی را هم باید مسلط باشید تا یک جمله سلیسی ترجمه کنید . پیشنهاد می کنم قبل از مطالعه کتابهای دکتر رضازاده ولزگی و هرکتاب دیگری برای بهبود دامنه لغات از
نرم افزار پرآموزی استفاده نمایید که شامل تافل، 504، 1100،زبان عمومی پیام نور،OPD و آیلس با مطالعه این نرم افزار نیازی به کتاب های 504، تافل و غیره ندارید واین نرم افزار برای مطالعه کارشناسی ارشد علوم پزشکی خیلی مفید است .
می توانید برای تهیه آن به سایت
پرآموزی مراجعه نمایید. در این نرم افزار تلفظ لغات بصورت انگلیسی و آمریکایی و شامل تست های مختلف اعم از ریدینگ و لغات به صورت هر درس امکان پذیر می باشد.برای یادگیری در این سیستم از لاینتر استفاده گردیده است و آموزش لغات به صورت تصاویر می باشد و قیمت هر نرم افزار (504-1100-Essential words for the toefl-opd-) به مبلغ 125000 ریال می باشد.اگر علاقه مند بودید این نرم افزار را تهیه کنید از 504 شروع کنید که شامل 3500 لغت می باشد.

آخرین ویرایش:
دوست گرامي كتاب :
درمه جامع ارشد زبان علوم پزشكي
نوشته:امير لزگي
انتشارات نشر جامعه نگر
شابك:978-600-101-135-1

خرید آنلاین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sara67

New member

من رضازاده رو دارم... واقعا عالیه... حرف نداره... فکر نمیکنم کسی که خوب خونده باشه اونو زیر 65-70% بزنه.. به نظر من لزگی خیلی پراکنده گویی کرده... برا کسی که زبانش متوسطه یا زیر متوسطه خوب نیست ... فقط وقتشو میگیره... اما زبان رضازاده خیلی منظم و منسجم پیش رفته... ضمنا لغات کتاب تافل رو هم مولف تو کتابش آورده...

mina_88

New member
salam bacheha kasi ketab rezazade va lezgi pdf dare behem bede ya saitesh bege dan konam????? KOMAAAAAAAAAAAAAK

admin

Active member
پرسنل مدیریت
salam bacheha kasi ketab rezazade va lezgi pdf dare behem bede ya saitesh bege dan konam????? KOMAAAAAAAAAAAAAK
کتابهای فارسی هیچوقت پی دی اف ندارند اگر هم باشه توی این سایت مجوز برای دانلود ندارند شما می تونید بصورت اینترنتی تهیه کنید لینکش هم گذاشتم
لزگی:
فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

رضازاده:
فروشگاه علوم پزشکی: کتاب | CD | ایبوک | مقاله | پایان نامه | استاندارد

mina_88

New member
سلام دوسته خوبم.من توسایت رفتم ولی برنامه ریزیو پیدا نمیکنم کجاست؟

mina_88

New member
سلام من بسته های آمزشی همه هارو نگاه کردم مفت نمی ارزن رفتن همون کتابارو یکی کردن

nerci

New member
با سلام.
یعنی هم رضازاده هم لزگی و هم 504 بخونیم کافی هست؟؟؟؟؟

love virology

New member
دروووووووووود وووولک آموزشگاه خووووووب برووووو کانوون زباااان سی زبان عالیه کتاب 504 و1100 Words You Need to Know و لغات ضروری تاقل و کتاب انتشارات پوران پژوهش خوبه و مقدمه زبان کلمه هستش دایره لغات رو ببرید بالا بعد برید سی متن و کتاب لزگی و رضا زاده هم فرامووش نشه تا میتوووونید لغت یاد بگیرید موفق و پاینده بوووووشید

biotechnologist

New member
دوستان من پارسال که زبان سخت بود 70 زدم.امسال که آسون بود 80 زدم.البته درس دوم جواب دادم وگرنه بالای 90 میشد.شاگرد استاد رضازاده بودم و کتاب زبان عمومی رضازاده،لزگی و 1100 واژه رو خوندم.اگه class میخواید برید آموزشگاه مهرگان class خود استاد رضازاده برید.بجنبید تا دیر نشده چون های تابستان دارن پر میشن.:smilies-azardl (113

بالا