معرفی رفرنس زبان برای ارشد وزارت بهداشت

n3da

New member
با سلام به همه ی دوستای جدیدم از آشنایی با همتون خیلی خوشحال شدم از مطالب خوبتونم خیلی استفاده کردم میشه بگید منظورتون از کتابههای موزاییک چیه خیلی ممنون:rose:

Ryushad

New member
با احترام خدمت دوستان
بنده هم کتاب Vocabulary Focus رو معرفی میکنم. بد نیست یه نگاهی بهش بندازین. البهه هیچ رفرنس قابل اعتمادی موجود نیست که تکمیلی باشه. باید چندین کتاب رو با هم خوند.
موفق باشید.

nilam

New member
سلام
بچه ها من امسال لغات ضروری تافل و 504 رو با لایتنر خوندم و بعد از عید لزگی رو خوندم خیلی خوب بود با وجودی که سر جلسه واسه زبان وقت کم آوردن و نتونستم همه متن ها رو ترجمه کنم ولی از 40تا سوال زبان 20تاشو توی 15 دقیقه جواب دادم و همشون درست بودن و اگه وقت کم نمی اوردم احتمالا بالای 90 میزدم چون وقتی تو خونه خوندمشون برام خیلی راحت بودن
اینم بگم که قبل از خوندن اینا زبانم خیلی خوب نبود

atefe

New member
مرسی nilam
خیالم راحت شد!! البته امیدوارم مامایی هم به همین دوتا کتاب بشه اکتفا کرد....

golparvar

New member
slm, hala mishe begin bine lezgi o 504 o tafel kodom behtare?yani bara balaye 50zadan lazeme hadeaghal azin 3ta 2tashono bekhonim?

golparvar

New member
zaban?

slm, hala mishe begin bine lezgi o 504 o tafel kodom behtare?yani bara balaye 50zadan lazeme hadeaghal azin 3ta 2tashono bekhonim?

abed530

New member
سلام
من امیر لزگی و essential words for رو خوندم و امسال 50 درصد زبان زدم. البته خوب خوندن مهمه نه تموم کردن

abed530

New member
برای جواب به پسیج ها لازم نیست همشو کامل بخونین. معنی کلی رو بدونین بسه. روش های تست زنی رو هم کنین امتحان کنین. مثلا اینکه اگه چه سوالی اومد برین پارگراف آخر یا اول

fateme67

New member
سلام من امسال کنکور دادم.زبانم تعریفی نداش هیچ وقت بالای 20نمیزدم.تو کنکور پارسالم ک البته آزمایشی بود11 درصد زبان زدم.!!!!ولی عزمم رو جزم کردم و با خوب خوندن،توجه کنین خوب خوندن 504 و تافل و کتابای معرفی شده وزارت و لزگی امسال 54 درصد زبان زدم.نمیگم خییییییلی درصدم خوبه ولی منی که پارسال 11 زدم امسال 54 خب پیشرفت خوبیه.موفق باشین

skafild

New member
مگر امیر لزگی سی دی هم داره؟کتاب من خیلی قدیمیه ترجمه هم نداره
منم کتاب دکتر لزگی معرفی میکنم.با سی دی هاشم بخونید میتونید تو دوماه جمعش کنید.من قبول شدم امسال زبان رو بالای 60 زدم.علوم پزشکی تهران قبول شدم

mahmood

New member
زبان برای ایمنی

سلام برای شروع زبان از کجا شروع کنیم؟؟؟؟؟؟؟

sssss

New member
سلام اول از 504 بعد لغات تافل بعد کتاب لزگی این چیزی بود که از بچه های این سایت فهمیدم

بالا