معرفي رشته ي سم شناسي

mikhak s

New member
ki نه منابع رو دارم فقط مشکل اینه کل بیوشیمی لینینجرو که نمیشه خوند ؟ کدوم موسسه پکیج اموزشی بهتره؟چون باید قبول کنیم از کشاورزی وارد این رشته شدن سخته فکر کنم یکمی باید مطالب MP3 بشه. نظر شما چییییییییییییییییییییییییییه؟

درسته توي دانشگاه بيوشيمي خونديم كه،خوب كامل نبوده ولي فكر ميكنم اين رشته برامون سخت نيست چون با همه درسا توي دانشگاه آشنا شديم مخصوصا زيست گياهيو شيمي ، براي بيوشيمي اگه وقت داشته باشي هارپرو بخوني خيلي خوبه من از استادي كه بيوشيمي درس ميدادن پرسيدم.در مورد موسسه هم منسنا روشنيدم ، مال رتبه هاي برتره رشته سم شناسيه. درمورد بيوشيمي موافقم بايد مطالبشو به صورت mp3 بخونيم

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
من چون کتاب بیوشیمی ملک نیا-شهبازی که مال انتشارات دانشگاه تهرانه (چاپ85) و توی دانشگاه هم استادمون از روی اون بهمون درس میداده رو داشتم دارم همونو میخونم. نظر شما چیه؟ آیا کتاب خوبیه یا نه من دارم اشتباه می کنم؟!

mikhak s

New member
بچه ها بگيد چطوري با اين رشته آشنا شديد و چرا ميخواييد اين رشته رو براي ارشد بخونيد؟

karshenasgh

New member
من چون به کارهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی علاقه دارم و توی دانشگاهی که درس خوندم فقط همین رشته بود که با علاقه من همخونی داشت این رشته رو برای ادامه تحصیل انتخاب کردم!
خودتون چی؟!....

mikhak s

New member
اولين بار اين رشته رو توي دفترچه دانشگاه ديدم جز رشته هاي پزشكي كه من هم ميتونستم شركت كنم بعد درموردش تحقيق كردم ديدم دقيقا همون چيزيه كه من دوست دارم. با اينكه اين رشته تازه جز رشته هاي ارشد اومده و افراد زيادي هستن كه آشنايي با اين رشته ندارن ولي من به خاطر علاقم اين رشته رو انتخاب كردم. البته بازار كارش فك ميكنم چون جاهاي مختلفي به افراد متخصص اين رشته احتياج دارن بايد خوب باشه.

koray77

New member
بچه ها بگيد چطوري با اين رشته آشنا شديد و چرا ميخواييد اين رشته رو براي ارشد بخونيد؟

راستش طرح اولیه این کار از همسر عزیزم بود که تو دانشکده داروسازی با این رشته آشنا شده بودن
کلا بخواهیم تقسیم بندی کنیم عوامل زیر تو انتخابم دخیل بودن
پنجاه درصد تشویق های خانومم و پنجاه درصد بقیه تهدید های ایشون بود . گذشته از شوخی ازش ممنونم چون خیلی تو این راه کمکم کردن.:riz277:

mikhak s

New member
خواهش ميكنم ، :rose:دوست داشتم بيشتر درمورد اين رشته تبادل نظر داشته باشيم ولي متاسفانه تعداد بچه ها خيلي كمه بعضي از بچه ها هم كه اصلا به سايت سر نميزنن:New (6):

mohamad21

New member
فکر میکنم قبولی توی این رشته خیلی سخت نباشه چون ظرفیت پذیرش بالا رفته. البته بستگی به تعداد شرکت کنندگان هم داره پارسال قبولی نسبتا راحت بود امیدوارم امسال تعداد شرکت کنندگان خیلی بالا نباشه!

mohamad21

New member
یکی از دوستانم پارسال سم شناسی قبول شد رتبش 6 شد الان دانشجو دانشگاه تهرانه. از بچه های همین سایت هم بود. درصداش: bioshimi 72 shimi 63 zist 47 zaban 35

mikhak s

New member
یکی از دوستانم پارسال سم شناسی قبول شد رتبش 6 شد الان دانشجو دانشگاه تهرانه. از بچه های همین سایت هم بود. درصداش: bioshimi 72 shimi 63 zist 47 zaban 35

اگه ميدوني از چه منابعي استفاده كرده؟ لطفا اينجا منابع رو بنويس.

mohamad21

New member
از جزوات یکی از موسسات استفاده کرده که نمیتونم اینجا بگم چون تبلیغ میشه واسه اون موسسه. من خودم برای شیمی مورتیمر میخونم+ جزوه اون موسسه. برای بیوشیمی فقط جزوه اون موسسه را میخونم برای زیست هم بهم توصیه کرد منابع مختلفی را بخونم چون سوالات زیست فوق العاده سختند و اصلا نباید به یک منبع یا یک جزوه اکتفا کرد. خودشم زیستش را خیلی کم زد. برای زبان هم فقط لزگی(البته زبان را خیلی نخوند و بالا نزد)

بالا