مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nastaran8

New member
احه احه حس میکنم دچار تناقض شدم:smiliess (15):
من نمیدونستم قصد دارید ازمونهای خ.ل.ی.ل.ی رو بیارید وسط
تجربه سال قبلم ثابت کرده که این ازمونها...... بگذریم
وقتی پاسخنامه قبل از اعلام کارنامه دست فرد باشه چطور به واقعی بودن کارنامه مطمئن میشید؟؟ بعدشم سوالاتشم دوستان قبلا گفتند کامل کپی کتابهای تست آی.کیو. خودشون هست
کلا من کشیدم کنار از این بحث
راستی اگه برید تو سایتشون میبینید تعداد قبولی امسال تا این لحضه هشتصدو.... که همش رنگ کردن دانشجوهای بدبخته
تو اون اسامی اسم منم زدن:sadsmiley:

یعنی شایید امار واقعی قبولیشون 100نفر هم نباشه
بچه ها ناراحت نشید از حرفهام
ولی وقتی میبینم این م.و.س.س.ا.ت با دروغ و هر ترفندی جیب دانشجوها رو خالی میکنن....
با شما کاملا موافقم حلا جالبش اینجاست که یکی از آشناهامون اصلا قبول نشده اما اسمش رو زدن برای شبانه ویروس وزارت بهداشت !! دیگه ببین چه شود ....ولی بحث روی سوالا خوبه میتونیم از هم کلی نکته یاد بگیریم و اشکالاتمون بر طرف شه

با شما کاملا موافقم حلا جالبش اینجاست که یکی از آشناهامون اصلا قبول نشده اما اسمش رو زدن برای شبانه ویروس وزارت بهداشت !! دیگه ببین چه شود ....ولی بحث روی سوالا خوبه میتونیم از هم کلی نکته یاد بگیریم و اشکالاتمون بر طرف شه

اخه بحث من همینجاست که سعی میکنن یه سری سوال بدن که مثلا مال کنکور سالهای اخیر بوده
بعد یه سری سوال میدن که مثلا جدید هست و ترکیبی از سوالات سالهای اخیر هست
منکه پارسال ندیدم یکی از سوالاشون حداقل تو کنکور بیاد
حالا خوددانیییییییییییید

nastaran8

New member
سلام بچه ها انگار که منابع امتحانی ارشد بیوتکنولوژی تغییر کرده یکی از بچه ها بعنوان تاپیک جدید زده....بچه ها اگر به اساتید ایمنی دسترسی دارین یه سوال بپرسین به ما هم خبر بدین که آیا منابع ایمونو هم تغییر میکنه یانه...

Immunity

Well-known member
دوستان مهم نیس ک چ ازمونی میرید...مهم اینه ک خودمونو با یه برنامه وفق بدیم و باش پیش بریم...این بحث مربوط بهر سوال یا تست میباشد!!!!

cell55

New member
سلام دوستان
از همگی بابت همفکری و همدردیتون ممنونم. فعلا تصمیم گرفتم نقوی بخونم و بعد ببینم چیکار کنم! ولی حتما بعد نقوی یه دور مهدوی را هم می خونم و نکات بیشترش را به نقوی اضافه می کنم.
انشالا هممون سال دیگه قبول بشیم.

sa@@ra

New member
احه احه حس میکنم دچار تناقض شدم:smiliess (15):
من نمیدونستم قصد دارید ازمونهای خ.ل.ی.ل.ی رو بیارید وسط
تجربه سال قبلم ثابت کرده که این ازمونها...... بگذریم
وقتی پاسخنامه قبل از اعلام کارنامه دست فرد باشه چطور به واقعی بودن کارنامه مطمئن میشید؟؟ بعدشم سوالاتشم دوستان قبلا گفتند کامل کپی کتابهای تست آی.کیو. خودشون هست
کلا من کشیدم کنار از این بحث
راستی اگه برید تو سایتشون میبینید تعداد قبولی امسال تا این لحضه هشتصدو.... که همش رنگ کردن دانشجوهای بدبخته
تو اون اسامی اسم منم زدن:sadsmiley:
یعنی شایید امار واقعی قبولیشون 100نفر هم نباشه
بچه ها ناراحت نشید از حرفهام
ولی وقتی میبینم این م.و.س.س.ا.ت با دروغ و هر ترفندی جیب دانشجوها رو خالی میکنن....

پارسال من و یک نفر دیگه و چند نفر دیگه یک شده بودیم بعد درصدای اونا از من پایین تر:riz481::riz481: اخه یکی میست بگه اینکارا یعنی چی رقابت بر سر بسته های اموزشی منم گفتم یکی مال شماها خیلی مسخرست ازمونش ازمونهای دانش خوبه که فقط هم واسه تهرانه متاسفانه

sa@@ra

New member
اخه بحث من همینجاست که سعی میکنن یه سری سوال بدن که مثلا مال کنکور سالهای اخیر بوده
حالا خوددانیییییییییییید

ا فکر کردم فقط من ندیدم که سوال بیاد ازش:25r30wi:

- - - Updated - - -

حالا خوددانیییییییییییید

ا فکر کردم فقط من ندیدم که سوال بیاد ازش:25r30wi:

shona

New member
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم، هی خوابم میاد !!!!!!!! اصلا ناجورا !!!! بزور چشمام باز میمونه شبا ساعت 10 میرم تو کما !!!!!!!!! :14:
چی کنم ؟؟؟!! :13:

nastaran8

New member
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم، هی خوابم میاد !!!!!!!! اصلا ناجورا !!!! بزور چشمام باز میمونه شبا ساعت 10 میرم تو کما !!!!!!!!! :14:
چی کنم ؟؟؟!! :13:

سلام دوست عزیز
احتمالا ویتامین c و اهنم بدنت کمه اگر به تغذیه ات برسی این وضع بهتر میشه در ضمن میتونی چند ساعت قبل از قهوه نسکافه و چایی کمی پررنگ استفاده کنی ایندفعه دیگه میگی نمیتونم بخوابم چیکار کنم :21:

PMN

New member
بچه ها من یه گوش مالی حسابی لازم دارم اصن درس نمیخونم :14:

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
سلام به همگی
کسی حال داره یه نگاه به این سوالابندازه؟بنظرم پاسخنامه اشتباه زده جوابو.شایدم من اشتباه میکنم.میخوام مطمن بشم:
کتاب آ ی کیو بیوشیمی فصل آنزیم:
تست 197-339-347-433
ازهمکاریتون سپاسگذارم!

- - - Updated - - -

سلام به همگی
کسی حال داره یه نگاه به این سوالابندازه؟بنظرم پاسخنامه اشتباه زده جوابو.شایدم من اشتباه میکنم.میخوام مطمن بشم:
تست 197-339-347-433
ازهمکاریتون سپاسگذارم!

sa@@ra

New member
سلام به همگی
تست 197-339-347-433
ازهمکاریتون سپاسگذارم!

- - - Updated - - -

سلام به همگی
تست 197-339-347-433
ازهمکاریتون سپاسگذارم!

م.ن یک نگاه سزیع انداختم اما درست بودن

nikaaaa

New member
salam manam oomadam :smilies-azardl (113 be rahnamaiitoon niyaz daram ye haftas shoroo kardam 2 fasl imono abolabas ro khoondam chikar konam ke sorat va poshtkaram bere bala ke behetoon beresam :idea_majidonline:

saaabaaa

New member
salam manam oomadam :smilies-azardl (113 be rahnamaiitoon niyaz daram ye haftas shoroo kardam 2 fasl imono abolabas ro khoondam chikar konam ke sorat va poshtkaram bere bala ke behetoon beresam :idea_majidonline:

سلام نیکا جون.خوش امدی.این که چی کار باید بکنی فقط ی جواب داره به نظر من!! اونم اینکه فقط باید بخونیو اصلا اتلاف وقت نداشته باشی:smilies-azardl (181

Immunity

Well-known member
سلام بچها ایاکسی میدونه چرا تو پاسخ ثانویه ما تیتر ig M داریم؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا