مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

سلام حیف که ایکون گریه نداره. من حالم واقعا بده. دلم می خواد خودم بکشم. به این نتیجه رسیدم که واقعا خنگم و بهتره تغییر رشته بدم.
با خوندن لودیش به این نتیجه رسیدم! صد به رحمت به ابوالعباس! من اعصابم خورده. بچه ها الان اذر و من هنوز با منبع مشکل دارم!
بچه ها به نظرتون مکاتبه ای خ لیلی که برای نقوی کافی نیست؟؟؟؟ همه میگن کمه. اما خب لودیش تو مخم نمیره.
شما مهدوی بخون صاف میره تو مخت........

nastaran8

New member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

سلام حیف که ایکون گریه نداره. من حالم واقعا بده. دلم می خواد خودم بکشم. به این نتیجه رسیدم که واقعا خنگم و بهتره تغییر رشته بدم.
با خوندن لودیش به این نتیجه رسیدم! صد به رحمت به ابوالعباس! من اعصابم خورده. بچه ها الان اذر و من هنوز با منبع مشکل دارم!
بچه ها به نظرتون مکاتبه ای خ لیلی که برای نقوی کافی نیست؟؟؟؟ همه میگن کمه. اما خب لودیش تو مخم نمیره.
مشکل چیه چرا اینهمه استرس اخه ...شما که رشتت سلولی مولکولی بوده آخه! شما همون نقوی رو بخون یه دور دلت اروم بشه یا همون مهدوی رو

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
مرسی گلم.اگه میشه ج اینم بگو؟
پپی کا آ .سید استیک 4.76میباشد.پی اچ اسید درمحلول 0.1مولار چقدراست؟

پی اچ محلول 0.1مولاراسیدی با ka ده به توان منفی 5؟(جواب 3میشه!)

عزیزم اینا اسید های ضعیف هستن و براشون از این قرمول برو:
ph=pka_logha/2
سوال 1: ph=4.76_log.1/2=2.73
2.عین همین میشه جایگزین کن سه یه دست میاد منتها اینجا ka داده که باید pka را از روش حساب کنی pka=_logka=5

mf2009

New member
عزیزم اینا اسید های ضعیف هستن و براشون از این قرمول برو:
ph=pka_logha/2
سوال 1: ph=4.76_log.1/2=2.73
2.عین همین میشه جایگزین کن سه یه دست میاد منتها اینجا ka داده که باید pka را از روش حساب کنی pka=_logka=5

اینا رو که میبینم یاد مبحث اسید و باز شیمی پیش دانشگاهی می افتم :smiliess (3):

sa@@ra

New member
:sadsmiley:

حالا بیا این دست مالو بگیر گریه نکن
tissue.gif

من قبلا هم نظرمو گفتم خواستی لودیش بخونی یک سری از قسلاشو نکن با خودت اینجوری خواهر یا برادر من
سردرگمی بلای یه کنکوریست
هر منبعی بخونی باز هم سوالی میدن نتونی از پسش بر بیای
به خصوص که امسال سوالها از بیوشیمی بود نه زیست اصلا خودتو ناراخت نکن امسال سوالاتش میشه ایمنی احتمالا:riz481:

mf2009

New member
tissue.gif

من قبلا هم نظرمو گفتم خواستی لودیش بخونی یک سری از قسلاشو نکن با خودت اینجوری خواهر یا برادر من
سردرگمی بلای یه کنکوریست
به خصوص که امسال سوالها از بیوشیمی بود نه زیست اصلا خودتو ناراخت نکن امسال سوالاتش میشه ایمنی احتمالا:riz481:
عاشق دلداری دادنتم همچین بهش دل داری دادی که فکر کنم از کنکور دادن پشیمون شه :25r30wi:

sa@@ra

New member
عاشق دلداری دادنتم همچین بهش دل داری دادی که فکر کنم از کنکور دادن پشیمون شه :25r30wi:

همه عاشقشن اخه من همه این حسایی و که این دوستمون تجربه کرده تجربه کردم والا این جرقارو به دوست صمیمیم با لجن بدتر گفتم الان همچین اروم شده میخونه البته چند روزی تو شک بود:riz481::riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

biologisst

New member
من اومدم اعترافی بکنم و البته یه درد دل....!
من چند هفته هست وقت نمی کنم درس بخونم.....خیلی درگیر کارای دانشگاه شدم.....کارای غیر درسی!
خودم هم ناخواسته وارد شدم و به همین راحتی ها هم نمیشه ازشون دراومد....
برام خیلی دعا کنید تا وقت خوندن پیدا کنم خیلی .
مررسی

شما مهدوی بخون صاف میره تو مخت........

tissue.gif

سردرگمی بلای یه کنکوریست

من با نظر محمد و سارا و اگر گلاب هم نظر بده موافقم:thumbsupsmileyanim:

PMN

New member
tissue.gif

سردرگمی بلای یه کنکوریست
گل گفتی سارا :25r30wi:

Immunity

Well-known member
سلام...بچها بیاید ازمونایی ک شرکت میکنیمو وسوالایی ک فکر میکنیم نکته داره یا سخته اینجا باشتراک بذاریم تا هممون دربارش صحبت کنیم واین میتونه تو پیشرفتمون تاثیر داشته باشه:rose:

saaabaaa

New member
سلام...بچها بیاید ازمونایی ک شرکت میکنیمو وسوالایی ک فکر میکنیم نکته داره یا سخته اینجا باشتراک بذاریم تا هممون دربارش صحبت کنیم واین میتونه تو پیشرفتمون تاثیر داشته باشه:rose:

منم موافقم.

negin ka

New member

موافق شديد:thumbsupsmileyanim:
از ازمون همين جمعه قبل شروع كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies:

negin ka

New member

موافق شديد:thumbsupsmileyanim:
از ازمون همين جمعه قبل شروع كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies:

احه احه حس میکنم دچار تناقض شدم:smiliess (15):
من نمیدونستم قصد دارید ازمونهای خ.ل.ی.ل.ی رو بیارید وسط
تجربه سال قبلم ثابت کرده که این ازمونها...... بگذریم
وقتی پاسخنامه قبل از اعلام کارنامه دست فرد باشه چطور به واقعی بودن کارنامه مطمئن میشید؟؟ بعدشم سوالاتشم دوستان قبلا گفتند کامل کپی کتابهای تست آی.کیو. خودشون هست
کلا من کشیدم کنار از این بحث
راستی اگه برید تو سایتشون میبینید تعداد قبولی امسال تا این لحضه هشتصدو.... که همش رنگ کردن دانشجوهای بدبخته
تو اون اسامی اسم منم زدن:sadsmiley:
یعنی شایید امار واقعی قبولیشون 100نفر هم نباشه
بچه ها ناراحت نشید از حرفهام
ولی وقتی میبینم این م.و.س.س.ا.ت با دروغ و هر ترفندی جیب دانشجوها رو خالی میکنن....

آسمون

New member
موافقم باهات.من پارسال جایی شرکت نکردم اما بعدازکنکوراعتمادبه نفسم روازدست دادم.بااینکه میدونم پولم روتوجوب ریختم امابخاطرتنظیم وقت و وبرنامه ریزی و ریختن ترسم ازآزمون وکنکور امسال شرکت کردم.سوالای این آزمون که بنظرم فوق العاده مسخره بود.ایمنی که درحددکتراس وفقط از ج زوه.بقیه درساهم به قول شمافقط کپی پیست.امابرای آدم تنبلی مث من خوبه-چون مجبورمیشم تست بزنم!درکل من هیچ توقعی از مو سسات ندارم.مهم تلاش وتکراروتست زدنه.
موفق باشین بچه ها

- - - Updated - - -

موافقم باهات.من پارسال جایی شرکت نکردم اما بعدازکنکوراعتمادبه نفسم روازدست دادم.بااینکه میدونم پولم روتوجوب ریختم امابخاطرتنظیم وقت و وبرنامه ریزی و ریختن ترسم ازآزمون وکنکور امسال شرکت کردم.سوالای این آزمون که بنظرم فوق العاده مسخره بود.ایمنی که درحددکتراس وفقط از ج زوه.بقیه درساهم به قول شمافقط کپی پیست.امابرای آدم تنبلی مث من خوبه-چون مجبورمیشم تست بزنم!درکل من هیچ توقعی از مو سسات ندارم.مهم تلاش وتکراروتست زدنه.
موفق باشین بچه ها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا