مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nastaran8

New member
سلا م بچه ها کسی میدونه معنی " ارتشاح " چیه؟ خیلی تکرار شده توی متن ایمنی.ممنون میشم بگین

biologisst

New member
سلام اگه منظورت کتاب 7استاده ک باس بگم فوق العادس ولی از نظر حجمی خیلی زیادههههههههه

نه منظورم 7 استاد نیست این کتاب بوده بتازگی شده کتاب شده ....کلا100-150 صفحه شاید بشه و به نسبت در کنار کتاب آموزگار انگیزه ی خوندن بیشتری ایجاد میکنه به عبارتی نحوه ی نگارشش ساده هست.
حالا نمیدونم کدومو بخرم آموزگار یا این کتاب رو راستی بگم این کتاب انتشارات خ*ل*ی*ل*ی تالیف دو دانشجوی دکتراست به اسم عزیزی و طاهری.منم چون نویسنده ناشناخته هست نخریدمش ولی خیلی خوب بنظر میرسه.

Immunity

Well-known member
نه منظورم 7 استاد نیست این کتاب بوده بتازگی شده کتاب شده ....کلا100-150 صفحه شاید بشه و به نسبت در کنار کتاب آموزگار انگیزه ی خوندن بیشتری ایجاد میکنه به عبارتی نحوه ی نگارشش ساده هست.
حالا نمیدونم کدومو بخرم آموزگار یا این کتاب رو راستی بگم این کتاب انتشارات خ*ل*ی*ل*ی تالیف دو دانشجوی دکتراست به اسم عزیزی و طاهری.منم چون نویسنده ناشناخته هست نخریدمش ولی خیلی خوب بنظر میرسه.

اسم کتابش دقیق چیه؟؟؟؟؟من عزیزی میشناسم دانشجوی دکتری میکروبه

biologisst

New member
اسم کتابش دقیق چیه؟؟؟؟؟من عزیزی میشناسم دانشجوی دکتری میکروبه

همین میکروبیولوژی دیگه.....دقیق یادم نیست ولی اینو فروشنده در کنار کتاب آموزگار بهم معرفی کرد و ازش هم خیلی تعریف کرد منم خوشم اومد.میگم اگه میشناسیش بهش بگو سبکش خوبه. ;)

Immunity

Well-known member
همین میکروبیولوژی دیگه.....دقیق یادم نیست ولی اینو فروشنده در کنار کتاب آموزگار بهم معرفی کرد و ازش هم خیلی تعریف کرد منم خوشم اومد.میگم اگه میشناسیش بهش بگو سبکش خوبه. ;)

فقط میشناسمش!!!!!سبکش!بنظرم کتابی ک مارو دررسوندن ب 30یا40 درصد میکروب کمک کنه خوبه

biologisst

New member
فقط میشناسمش!!!!!سبکش!بنظرم کتابی ک مارو دررسوندن ب 30یا40 درصد میکروب کمک کنه خوبه

آره سبکش یعنی کنکوری نوشتنش! برای بچه های غیر میکروب ک وقتی ندارن واسه خوندن جاورتز و باقی کتابا....
اون که 100 البته.....ما که خدا رو شکر به 30 هم راضی هستیم.

antibody

New member
:bunnyearsmiley:سلام.من واسه ارشد ایمنی بخونم....
چه منابعی رو واسه میکروب ، زبان ، زیست معرفی می کنید

biologisst

New member
:bunnyearsmiley:سلام.من واسه ارشد ایمنی بخونم....
چه منابعی رو واسه میکروب ، زبان ، زیست معرفی می کنید

خوش اومدی....توی نوشته ها هست اگه بری قسمت منابع ارشد .
برای ایمنی ابوالعباس و رویت
برای زبان لزگی
میکروب هم دقیق نمیدونم چی خوبه ولی در کل کتاب آموزگار و 7 استاد را بچه ها گفتن خوبه.
زیست هم منبع لودیش هست اما زیاده میتونی احمد مجد بخونی در کنارش هم لودیش
موفق باشی

nahal5555

New member
امروز فقط 1 ساعت زبان:dadad4:
آخه چرا نمیشه خوند؟
استرس دارما ولی منظم نمیخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nastaran8

New member
۳ ساعت ایمونو
۳ ساعت زبان
نیم ساعتم سلولی:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا