مطالعه گروهی فیزیولوژی(همه رشته ها)فیزیولوژی-نانو-تغذیه و.....

saharandishe

New member
سلام دوستان،خداقوت،توتاپیکی که براعلوم اعصاب بود،یکی ازکاربراازامکان زدن مطب بامدرک ارشد ودکتری گفته بودکه من اولین بارم بودمیشنیدم بشه بااین رشته هامطب زد،حالاآیاکسی اطلاع داره که چجورمطبی وباچه حوزه ای ازفعالیت میشه زد،آیااصلامیشه مجوزمطب گرفت؟؟؟؟؟

Samaneh1366

New member
سلام دوستان خسته نباشید من رشته لیسانسم صنایع غذایی بود به خاطر عدم علاقه به این رشته تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم اول رفتم بهداشت مواد غذایی که درس های کنکورش دقیقا شبیه رشته لیسانسم بود اما نشد این رشته هم منو علاقه مند نکرد بعد رفتم تغذیه و اونجا با فیزیولوژی آشنا شدم 1 جورایی عاشقش شدم اما به خاطر محدودیت رشته نمیتونم فیزیولوژی رو بخونم از طرفی همسرم هم اصرار به ادامه تحصیل در خارج از کشوره و از طرف دیگه به خاطر انتخاب های متعددم کسی بهم اعتماد نداره خیلی دنبالش بودم که جدیدا به رشته فیزیولوژی دامپزشکی رسیدم تنها راهی که میتونم ادامه بدم و همسرم میگه مهر سال آینده به امید خدا بورس میگیره و از من میخواد که 6 ماه بعد از رفتنش برم اگه مهر قبول بشم به امید خدا فقط پایانامه ام میمونه و درس فکر دوری رو کم میکنه ....میخوام بخونم ...دوستان بهم کمک میکنید من واقعا میخوام بخونم از برنامه شما عقبم چی کنم

emd

New member
سلام دوستان خسته نباشید من رشته لیسانسم صنایع غذایی بود به خاطر عدم علاقه به این رشته تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم اول رفتم بهداشت مواد غذایی که درس های کنکورش دقیقا شبیه رشته لیسانسم بود اما نشد این رشته هم منو علاقه مند نکرد بعد رفتم تغذیه و اونجا با فیزیولوژی آشنا شدم 1 جورایی عاشقش شدم اما به خاطر محدودیت رشته نمیتونم فیزیولوژی رو بخونم از طرفی همسرم هم اصرار به ادامه تحصیل در خارج از کشوره و از طرف دیگه به خاطر انتخاب های متعددم کسی بهم اعتماد نداره خیلی دنبالش بودم که جدیدا به رشته فیزیولوژی دامپزشکی رسیدم تنها راهی که میتونم ادامه بدم و همسرم میگه مهر سال آینده به امید خدا بورس میگیره و از من میخواد که 6 ماه بعد از رفتنش برم اگه مهر قبول بشم به امید خدا فقط پایانامه ام میمونه و درس فکر دوری رو کم میکنه ....میخوام بخونم ...دوستان بهم کمک میکنید من واقعا میخوام بخونم از برنامه شما عقبم چی کنم
دوست عزیز شما از غشا عصب عضله شروع کن سوالی اگه داشتی یا نکته ای داشتی اینجا به اشتراک بذار
ماهم بدلیل بحث ویرایش شهر ارشدو این چیزا که پیش اومد دقیق نتونستیم طبق برنامه پیش بریم

Samaneh1366

New member
سلام دوستان
شروع کردم بخوندن انشالله تا 5 روز آینده عصب و عضله تموم میشه
تا فردا

nuter.93

New member
كلسترول جربي خنثي فسفاتيديل كولين اسفنكو ميلين فسفاتيديل اتانول امين و فسفاتيديل سرين ليبيد هاي اصلی غشا اند! البتھ لیپیدھای دیگھ مثل پلاسمالوژن ھم پیدا میشھ! لیپید ھای امفی پاتیک یا قطبی فسفو لیپیدھا ھستند جون تو کربن شمارہ 3 گلیسرول کھ فسفاتیدیک اسید متصل شدہ 1 ھد گروپ ھم دارہ ک اکتر خواص قطبی اونھا رو توجیھ می کنھ ! ولی کلسترول غیر استرفیھ شدھ غشا امفوتر ھست کھ خاصیت قطبیش مربوط بھ کربن 3 و غیرقطبی بخاطر کربن 17.

Samaneh1366

New member
سلام دوستان امروز به امید خدا بخش عصب و عضله را تمام میکنم فردا خلاصه هامو دوره میکنم
موفق باشید

elham2012

New member
میگم چقدر تو این بخش فعالییییییییییییییم..چشممون نزنن بچه ها:5:

delnavaz

New member
سلام سلام

دوستانی که برنامه ریزی کردن یه گزارشی از عملکردوتون میدید ما هم به برنامه شما برسیم

با تشکر:riz304:

Samaneh1366

New member
سلام دوستان خسته نباشید
من فقط فصل عصب و عضله رو خوندم
اما میخونم بازم

saharandishe

New member
سلام دوستان،من چون همزمان ویس های پزشکی روگوش میکنم،والن مبحث گردش خون رومیخونم وقت نکردم این برنامه روبه طورکامل برسم،ولی درحال مطالعه گردش خون هستم،چون میخوام حداقل تاآخرتابستون مباجث گایتون براگوشم عادی شه ،که انشاالله ازاول مهروهمزمان باازمون هام به ترتیب فصول رومطالعه کنم.

negar22

New member
سلام..من تازه عضو شدم..متاسفانه هنوز شروع نکردم سال اول میخوام واسه ارشد بخونم.. فیزیولوژی برای ارشد تغذیه چی بخونم بهتره؟؟هر کی میدونه لطفا راهنماییم کنه

saharandishe

New member
سلام خوش اومدین،هنوززمان خوبی برای شروع دارید،دیرنیست:فیزیوبرای درس تغذیه فکرمیکنم ضریب 3باشه یعنی درست مثل ارشدفیزیوکه ضریب3داره،پس بایدخوب بخونینش،آنچه من شنیدم،به ترتیب:چکیده گایتون بعدخودگایتون بعدمباحث اعصاب هورمون ازگانونگ حتمامطالعه شود،کتاب تست دکترقاسمی انتشارات کتابخانه فرهنگ روهم حتمابخونیدانشاالله درصدخوبی کسب میکنید،این چیزی هست که من تاحالادستگیرم شده وشایدچیزیهای بهتری هم وجودداشته باشه پس بیشترتحقیق کنید.

negar22

New member
ممنونن سحر جان...فیزیو برای ما ضریبش 2 هستش..که بازم بالاس...بابت راهنماییت خیلیییی ممنون.

delnavaz

New member
فیزیولوژی گانونگ رو کسی مطالعه میکنه یا نه همون فیزیولوژی گایتون کفایت میکنه؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

mra

New member
سلام دوست عزیز.
میشه بپرسم ویس های فیزیولوژی را از کجا می تونم تهیه کنم ؟

بالا