مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

شانلی

New member
فکر کنم دفترچه زده بود روز سه شنبه و چهار شنبه کارت ورود به جلسه بدن

- - - Updated - - -

فکر کنم دفترچه زده بود روز سه شنبه و چهار شنبه کارت ورود به جلسه بدن

- - - Updated - - -

امروز توی اخبار گفت کنکور سال بعد با تغییرات زیادی همراهه، به شروع از مهر هم اشاره کرد

- - - Updated - - -

امروز توی اخبار گفت کنکور سال بعد با تغییرات زیادی همراهه، به شروع از مهر هم اشاره کرد

میشه لینک این خبر رو اینجا بگذارید

pajoohan

New member
میشه لینک این خبر رو اینجا بگذارید

خبر مربوط به تاریخ انتشار کلید توی دفترچه هست
خبر مربوط به تغییرات آزمون توی اخبار شبکه خبر شنیدم
البته خبر جدیدی نیست
کنکور بعدی به احتمال زیاد پذیرش افراد برای مهر هست و مصاحبه هم تغییراتی میکنه
سایت دبیرخانه وزارت بهداشت رو چک کنید
یه چیزهایی دستتون میاد

biotec1390

New member
salam.be nazre manam soalla estandaard nabod.dostam midonid balatarin nomre hododan chande?sistemam gate karke farsi neminevise.

ن. نازی

New member
سلام
سوالات رو یا نخونده میشد جواب داد یا با خوندن هم نمیشد جواب داد. دست طراحان سوالمون درد نکنه خیلی زحمت می کشن.:mad_majidonline::13::13:
موفق باشیم

biotechnologist

New member
سلام
سوالات رو یا نخونده میشد جواب داد یا با خوندن هم نمیشد جواب داد. دست طراحان سوالمون درد نکنه خیلی زحمت می کشن.
موفق باشیم

دقيقا!منم همینارو به استادم گفتم.خیلی خجالت کشیدم.فکر کنم درصدای یکی دوتا از دوستام که زیاد نخوندن با من که چهار ماه خوندم یه جور بشه.تازه اگر اونا بیشتر نشن:smiliess (12)::25r30wi:ولی استادم شوک شد.رو من خیلی حساب کرده بود.روم نمیشه برم دانشگاه.بعد از اون همه زحمت چند تا سوال ساده رو جواب دادم و اومدم.

bahareh. k

New member
سلام دوستان. امیدوارم خسته نباشید. ببخشید بچه ها کسی یه ژورنال isi سرطان یا ژنتیک سراغ نداره که سریع اکسپت بده؟

biotechnologist

New member
کسی نمی خواد نمرشو بگه؟من نمرم پایین شده که نمیگم.دوستانی که بالای ۲۲۰ شدن بگن ببینیم چند نفرید.ممکنه نمره آخرين فرد پایین تر از پارسال بیاد یا نه.:4d564ad6:البته دو نفر تا الان گفتن که نمرشون بالاتر بوده و یکیشون از امیدهای رتبات برتره به نظر من.انشاا...بقیه هم نمراتشون خوب باشه.:rose:

biotechnologist

New member
اگر اصلاحيه نزنید من جوابای غلط خودم رو با سند میفرستم.اونوقت من قبول ميشم.:25r30wi:

empress

New member
بچه ها من رشتم بیوشیمیه
چون اینجا حضور فعال دارین خواستم سوالمو بپرسم
این نمره چجوری بدست میاد؟ :دی
اولین باره شرکت کردم نمیدونم.
ممنون

بالا