مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

omid9030

New member
سلام به همه دوستای عزیز....بچه ها من برای انتخاب رشته ارشد موندم ...تو رو خدا نظرتون رو هر کی میتونه بگه ...رشته اصلی من ژنتیک انسانی بوده ولی بچه های ژنتیک منو دلسرد کردن .دیگه نمیدونم راس میگن یا نه؟؟ نمیدونم بیوتک انتخاب کنم یا بیوشیمی یا ژنتیک
هدف من هم مثل اکثر بچه ها هم بازار کار و هم برد و جایگاه رشته هست.البته میدونم تو ارشد نمیشه انتظار کار رو داشت
یه دنیا ممنون

biotechnologist

New member
سلام به همه دوستای عزیز....بچه ها من برای انتخاب رشته ارشد موندم ...تو رو خدا نظرتون رو هر کی میتونه بگه ...رشته اصلی من ژنتیک انسانی بوده ولی بچه های ژنتیک منو دلسرد کردن .دیگه نمیدونم راس میگن یا نه؟؟ نمیدونم بیوتک انتخاب کنم یا بیوشیمی یا ژنتیک
هدف من هم مثل اکثر بچه ها هم بازار کار و هم برد و جایگاه رشته هست.البته میدونم تو ارشد نمیشه انتظار کار رو داشت
یه دنیا ممنون

سلام.اگر رشته خودتون رو دنبال کنید احتمالا بهتره.بیوتک فعلا هیئت علمی واسش تعریف نشده.ولی اگر اهل کارآفرینی و ایده های نو باشید بیوتک بازار کار بهتری داره.بیوشیمی از لحاظ اینکه مجوز تاسیس آزمایشگاه داره بهتره.هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودش رو داره.در نهایت این شما هستید که تعیین می کنید رشته ای که واردش شدید خوبه یا نه.من می گم بیوتک عالیه چون کارآفرینی دوست دارم یکی دیگه میگه بده چون استخدامی و پوزیشن دانشگاهی تعریف شده نداره.
با اینکه تو ارشد نمیشه انتظار کار داشت کاملا مخالفم.اگر دانشجوی توانمندی باشید تو همون دوران دانشجویی کلی کار بهتون پیشنهاد میشه پاره وقت یا تمام وقت.در فیلدهای متفاوت.حالا اوایل ممکنه حقوق خیلی پایینی بگیرید یا بهتون بگن قراردادی توافقی واسه هر پروژه، ولی هر چی تکنیک بیشتری یاد بگیرید و سوار کار بشید تو سالهای بعدی شانس پیدا کردن کار تاپ تر بیشتر میشه.
بیوتک خیلی صبوری می خواد.معتقدم مثل الماس می مونه که رو سطح زمین نیست تا هرکسی راحت برش داره. باید بری در اعماق پیداش کنی.کار زیاد و صبر و البته توانایی انجام کار گروهی.موفق باشید.

- - - Updated - - -

کلید نهایی اعلام شد. موفق باشیم.

bioshimi93

New member
یه دنیا ممنون

سلام
شما فکر میکنم قبلا هم واسه بیوشیمی میخوندین یا دارم اشتباه میکنم!
چرا دلسرد شدین الان خیلی آدمو دلسرد میکنن دنبال علاقتون برید حتما موفق میشین به این حرفا که کار نیست و... هم اصلا گوش ندین
من که از رشته بیوشیمی راضی هستم ان شالله کار هم پیدا می کنیم

biotechnologist

New member
کلید نهایی رو چک کردید؟ واسه من تغییری ایجاد نشد.خداروشکر حداقل نمرم کمتر نشد.شما چطور؟

vet lab sciences

New member
امیدواریم با "رکود تورمی" سایه افکنده بر اقتصاد کشورمان که به منزله سرطان پیشرفته برای اقتصاد یک کشور می باشد، اگر الآن شانس پیدا کردن کاری وجود دارد، در آینده هم این شانس حفظ شود و راه دستیابی به الماس رویایمان بالکل مسدود نشود!

آمین یا رب العالمین! :black_eyed:

biotechnologist

New member
امیدواریم با "رکود تورمی" سایه افکنده بر اقتصاد کشورمان که به منزله سرطان پیشرفته برای اقتصاد یک کشور می باشد، اگر الآن شانس پیدا کردن کاری وجود دارد، در آینده هم این شانس حفظ شود و راه دستیابی به الماس رویایمان بالکل مسدود نشود!

آمین یا رب العالمین! :black_eyed:

دست خدا با جماعته.اگر یاد بگیریم گروهی کار کنیم و به توانمندی های همدیگه اعتماد کنیم کارها بهتر و پایدارتر پیش میره.
انشاا...هرچی بگذره وضع بهتر بشه.

vet lab sciences

New member
دست خدا با جماعته.اگر یاد بگیریم گروهی کار کنیم و به توانمندی های همدیگه اعتماد کنیم کارها بهتر و پایدارتر پیش میره.

خدا کند...!

- - - Updated - - -

خدا کند...!

Farzan

New member
ضریب درس ها توی تعداد سوالات اعمال شده

- - - Updated - - -

ضریب درس ها توی تعداد سوالات اعمال شده

نه علاوه بر تعداد سوال امسال در نمره ی کل تراز هم ضریب اعمال میشه ( صفحه 38 دفترچه) که سال های گذشته نبود.

biotechnologist

New member
نه علاوه بر تعداد سوال امسال در نمره ی کل تراز هم ضریب اعمال میشه ( صفحه 38 دفترچه) که سال های گذشته نبود.

یعنی الان چجوری میشه محاسبش؟کمتر میشیم بیشتر میشیم؟یعنی هممون نمره رو اشتباه حساب کردیم؟البته اگر همه با همون فرمول قدیم رفته باشیم و حالا نتیحش در یک ضريب ثابت ضرب بشه نتیجش تفاوتی نداره.مگر اینکه با این کار وزن دروس تغییر کنه.برم دفترچه بخونم.اگر راهنمایی بکنید هم خوبه.سپاس.

- - - Updated - - -

یعنی الان چجوری میشه محاسبش؟کمتر میشیم بیشتر میشیم؟یعنی هممون نمره رو اشتباه حساب کردیم؟البته اگر همه با همون فرمول قدیم رفته باشیم و حالا نتیحش در یک ضريب ثابت ضرب بشه نتیجش تفاوتی نداره.مگر اینکه با این کار وزن دروس تغییر کنه.برم دفترچه بخونم.اگر راهنمایی بکنید هم خوبه.سپاس.

biotechnologist

New member
به نظرتون این فرمول همون فرمول میانگین درصد نیست؟ نمره رو نمیده.عددش کوچولو ميشه.مثلا واسه من حدودا ۴۰ شد:33:

biotechnologist

New member
درصد هر درسی رو در ضريبش ضرب کنیم بعد مجموعش رو بر مجموع ضرايب یعنی ۱۰ تقسیم کنیم میشه میانگین درصد.

ramtin20

New member
.با سلام خدمت دوستان بیوتک
بعد کنکور نظر کسی در مورد منابع تغییری کرده؟ یا همون منابعی قبلی خوبه؟

biotechnologist

New member
سلاااام.:ad54ad:من مردود شدم.شماها چه خبر؟:whistle: بشینم دوباره بخونم:smilies-azardl (181:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
بالا