مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
دروووود چرا این تاپیک مثله کتابای خاک خورده شده واقعا دمتووون گرم صفای وجودتون واقعا میرید گروهای دیگه سر میزنید بعد نمی ایید اینجا واقعا این رسم روزگاره در آینده یه برنامه هایی دارم که این تاپیک یکم نیرو بگیره باید انتی بیوتیک تزریق کنم فایده نداره خوب منتظر بماااااانید ....

virophil

New member
به امید خدا یکی دو هفته دیگه شروع به درس خوندن می کنم و با شما عزیزان همراه میشم:rolleyessmileyanim:
برام دعا کنید که هرچه زودتر برنامه هام درست بشه و کار رو شروع کنم مرسی:smiliess (3):

virophil

New member
بچه ها
به نظر شما دوستان با کدوم درس ها شروع کنم بهتره :33::33:
لطفا نظر بدید و راهنمایی کنید:ad54ad:

mnamavarpour

New member
دوستان یه برنامه ریزی هماهنگ داشته باشیم بهتر نیست؟ امکانش هست راهنماییم کنید که از چه درسهایی شروع کنم و چه منابعی؟ اگرچه نظراتتون رو خوندم اما میشه یه بار دیگه هم برای من توضیح بدهید؟

virophil

New member
دوستان یه برنامه ریزی هماهنگ داشته باشیم بهتر نیست؟ امکانش هست راهنماییم کنید که از چه درسهایی شروع کنم و چه منابعی؟ اگرچه نظراتتون رو خوندم اما میشه یه بار دیگه هم برای من توضیح بدهید؟
فکر کنم ویروس و زبان ومیکروب برای شروع خوب باشه
معمولا برای ویروس اول جاوتز رو میخونن و بعد مورای (ولی من ترجیح میدم با 2 تا کتاب ویروسی که استادم نوشته شروع کنم وبعد رفرنس ها)
کتاب های متنوعی برای میکروب نوشته شده نمی دونم کدومش رو بخونم ولی احتمالا یک کتاب خلاصه و نکته ایی انتخاب می کنم
برای زبان ترجیح میدم developing رو اول بخونم ب همراه لغات:smiliess (3):

ROJO

New member
سلام خوش اومدید، :riz304:ویروس که حتما تو برنامه هست زبانم که هست, یه درس دیگه هم بزارین مثل ایمنی، حالا شما میکروب دوس داری بذار ،ولی خودتو خیلی درگیر میکروب نکن بعد میبینی ای وای دیر شد، ویروس شناسیم که ماشالا از هر دری باید بخونی ایمنی قارچ بیو ...پس الان که وقت بیشتره ایمنی دو ضریب دو رو برسونیم ایشالا بعدا ارامش بیشتری داریم.البته خودمم هنوز ایمنی نخوندم ولی این بنظرم درسته.:rolleyessmileyanim:

love virology

New member
دروووووووود بر دوستان جدید نگاه کنیید تایم درس خوندن و برنامه ریزی دست خودتونه

قبل از اینکه وارد این رشته بشید تحقیق کنید و سوالات گذشته رو ببینید تا روتین کار دستتون بیاد

ما 8 درس داریم من ا تحقیق زیاد و تفحس رسیدم به اینجا و درس ها رو به اولویت میچینم

1- ویروس 2- ایمنی 3- ژنتیک مولکولی 4- زبان 5- باکتری 6- قارچ 7- بیوشیمی 8. انگل

ابتدا 4 درس اول بعد کمی مسلط به 4 دروس بعدی میپردازیم

از ژنتیک مولکولی نترسید یه روتین خاصی داره در آینده بهتون میگم

شاد باشید

Rahai

New member
دوستان به جای مدرک کارشناسی باید چی ببریم برا ثبت نام؟؟؟؟

:ad54ad::ad54ad::ad54ad:

virophil

New member
به دوستانی که قبول شدند صمیمانه تبریک میگم و امیدوارم سال تحصیلی خوبی داشته باشند و ازشون می خوام که به ما هم سری بزنند و ما رو تنها نزارند .:ad54ad:

mnamavarpour

New member
ممنونم از راهنماییتون. یه مشورت هم میخواستم داشته باشم. من امسال ایمونولوژی کنکور دادم. واقعا به این رشته علاقه مندم اما به علت علاقه مندی زیاد داوطلبان، احتمال قبولی کم شده. و باید بسیار بسیار دقیق مطالعه داشت و درصدهایی خیلی بالایی به دست آورد . نمی گم کار نشد نداره ولی ترجیح دادم این راه رو دوباره تکرار نکنم و به سمت ویروس اومدم و تنها به این دلیل که علم ویروس شناسی پایه علم ایمنی شناسی است. می خواستم با مشورت شما و پذیرفته شده ها، ببینم که این انتخاب من درسته ؟ و میتونه تضمینی برای قبولی باشه، یعنی احتمال قبولی بین این دو رشته چه تفاوتی داره؟

mnamavarpour

New member
من نسبت به درس ویروس هیچ شناختی ندارم. به نظر شما به کنکور احتیاج دارم؟ میشه لطفا کتابهایی که پذیرفته شده ها خوندند و ازش راضی بودن با اسم و ناشر معرفی کنید؟
برای مطالعه باکتری چطور؟ اگر باکتری رو باید به گستردگی کنکور باکتری شناسی بخونم، به نظرتون میرسم به کنکور؟ انگل و قارچ رو چطور؟
میدونم ممکنه به این سوالاتم خیلی مبهم پاسخ بدهید چون یه رقابته ، اما پس من باید از کی کمک و راهنمایی بگیرم؟

mnamavarpour

New member
معذرت میخوام پرسیدم که :
من نسبت به درس ویروس هیچ شناختی ندارم. به نظر شما به کنکور احتیاج دارم؟

- - - Updated - - -

انگار دوباره اشتباه شد ... معذرت میخوام پرسیدم که :
من نسبت به درس ویروس هیچ شناختی ندارم. به نظر شما به کنکور احتیاج دارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا