مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rahai

New member
لاقره ! :25r30wi:عاشق تمام ویروس شناسایی!! الان اینجا کی ویروس شناسه ! :(50): راستی love و amiiir اگه میخواین هم درس خوندن خودتون جون بگیره هم من، از هفته دیگه که ماه رمضون تمام میشه اخر هفته ها بیایم گزارش بذاریم اینجا، حالا هرکس هر چی که خونده،هم تشویق میشیم هم اینکه اگه کمتر خونده باشیم سعی میکنیم هفته بعد جبران کنیم:bunnyearsmiley:

من:25r30wi:

love virology

New member
وووولک لاغره یه اصطلاحه جنووبیه شما وقتی درس میخونی ویروس میشناسی دیگه

amiiir

New member
فکر کنم تو کل کشور فقط ما سه تاییم کنکور ارشد ویروس میدیم. پس بیاین بین خودمون توافق کنیم بین رتبه های 1 تا 3. ok?
مثلا love که خیلی میخونه رتبه 1.منم 2.Rojo هم چی کار کنیم دیگه اونم 3.:4d564ad6:

love virology

New member
دروود دوستان لطف دارید ولی من هیچوقت دوست ندارم از کسی سر باشم شماها همتون درس خون و باهوشید و به نظر من هرکی دانشگاه تاپ قبول بشه اون سر تره پس بایید به اندازه ایی که میتونیم بهم کمک کنیم چه روحی چه درسی هرچی من و3تن از دوستای دیگم سوگنده قبولی در دانشگاه تاپ و عالی خوردیم و اول گفتیم باید خودمونو پیش خودمون ثابت کنیم راه زیاده و سخت ولی ما میتوانیم و اگر روزی کسی اومد اینجا و احساس ناتوانی کرد خودمو میگم موظف هستم که روحیه بدم این اغراق نیست چون یاد گرفتم که کمک کنم و وقتی کمک میکنم انرژی خودم چند برابر میشه / من با نظر دوست گرامی موافقم هرکی هرچیزی میخونه والا ا خط دوست داره بیاد بگه و روحیه بده و بگه چه جوری خونده که باقیه هم روحیه بگیرن عاشق این هستم خودم پایین باشمو و صعود دوستمو نگاه کنم خیلی شیرینه پوزش زیاد حرف زدم ویروس یعنی عشق ویروس مثله اب حیاتی است برای من هرچه میخوانمش و جستجویش میکنم سیراب تر و دلبسته تر میشوم خدایا این عشق یاد گیری را در دل تمام دوستان جای بده شاد باشیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

love virology

New member
آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . !

- - - Updated - - -

هیچ ژنرالی هیچ جنگی را شروع نمیکند مگر باور داشته باشد که پیروز میشود» جنگ شما شروع شده است شما مجبور هستید که پیروز شوید ...

love virology

New member
اگه زندگی صد بار تو رو به زانو درآورد

با امید و توکل به خدا، برای صد و یکمین بار، بازهم بلند شو ...

Tarsa

New member
برید پیج پارسال این موقع رو ببینید همین 3 نفرم نبود
پس با انرژی بیاید جلو بهتون ملحق میشن:bunnyearsmiley:

bahramian0935

New member
سلام.همتون ازترساکمک بگیریدممتاز ویروس شناسیه.تازشم بااطلاعات بالا

amiiir

New member
سلام Tarsa.ای ول همیشه به ما سر بزن.خدا وکیلی خیلی انرژی میدی.:thanks:

love virology

New member
دروود بچه ها من درست حسابی درس نخوندم اوضاع دندونام ریخته بود بهم بعدش کشیدم حالم گرفته ولی خووب زبان کمی خوندم با پایه راستی بچه ها عید فطر برا بچه های این تاپیک دعا کنید که همه قبول بشن و به آرزوهاشون برسن
خووب دیگه چیزی ندارم بگم شاد باشید

Tarsa

New member
به نظرم اونطوری قاطی میشه
به ویروس دید از بالا داشته باشی کمکت میکنه یعنی اول همه خانواده ها رو حفظ کن جایگاهو ژنومو بعد تک تک برو تو جزئیات
این روش من بود البته
اول همه dna دارها بعد rna دارها بعد کپسیدشون بعد...
دیگه آخر تابستون بهت گفتن فیلوویریده فوری جدول بیاد تو ذهنت ویروس rna دار سنس منفی با ساختار هلیکال اون پایین جدول
حالا بعدش خواهی خوند که تب خونریزی دهنده میده زیرگروهاش ماربورگ و ابولا هستند...

Tarsa

New member
برای 29و 30هم نگران نباش الان شاید یادت بره اما اینقدررررررر دوره میشه 100بار برمیگردی به این فصلا دوره میکنی فقط بخون نگران نباش یادم میره زیاده و این حرفا

love virology

New member
بچه ها اعداد یادتون نره امسال 2تا سوال عدد داده بودند مثل تعداد کپسومر تعداد پروتئین و بیوشیمی و مولکولی هم مبحث د ان ای هم اعداد یادتون نره برا ویروس یکی از دوستام این کارو کرده بود برگه a4 بردارید و مشخصات کلی ویروس ها مثله dna یا rna سنس مثبت یا منفی شکل کپسید واز همه مهمتر آنزیم هاشون وقتی این کارو کردید بیااد برا هرکدوم مثال جنس بیارید و وقتی جلوتر رفتید برگه رو کاملتر تو مبحث همانند سازی و ورود به سلول و مباحث ایمنی بچه ها یه چیزی متوجه شدم تو سوالات مبحث ایمنی و ویروس اکثرا تلقیقی میدن پس نیازه باهم بخونید پیوسته پیروز باشید

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
خیلی هم خوب:idea_majidonline:من خوشم میاد ویروسو که میخونم کوچولو و نازن، اندازه قد و قوارشونم یادم میمونه :))) ثنکیوووو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا