مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bioshimi93

New member
سلام به همه
خداقوت
یه وقت از ترس چشم خوردن دیگه گزارش دادنو نذارین کنارهااااا:riz277:
من که چند روزه دانشگاهم شنبه و دوشنبه خونه بودم که یکم بیوشیمی و شیمی آلی خوندم:a2d3:
به امید موفقیت همه

آخرین ویرایش:

nejat1993

New member
من دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی هستم و برای خرید کتاب تست مشکل دارم و چون نمایشگاه کتاب نزدیکه از شما برای خرید کتاب های مفید در ارشد بیوشیمی بالینی کمک میخوام متشکرم

bioshimi93

New member
من دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی هستم و برای خرید کتاب تست مشکل دارم و چون نمایشگاه کتاب نزدیکه از شما برای خرید کتاب های مفید در ارشد بیوشیمی بالینی کمک میخوام متشکرم

کتاب گنجینه بیوشیمی عالیه با پاسخ تشریحی
متاسفانه اسم همه کتابها و نویسنده ها فیلتره نمیتونم بذارم جدیدا همه چی فیلتر شده این یعنی تبلیغ محسوب میشه

آخرین ویرایش:

jilla

New member
نه ملودی جان منظورم تو نبودی عزیزم.
کم کاری از طرف خودمه
شوخی کردم.

من هرچی بخونم میام گزارش میدم.
امروزم تا الان فقط 2 ساعت بیوشیمی خوندم. تا شب زبان هم میخونم.

آخرین ویرایش:

moein sh

New member
با سلام
بیوشیمی : 1. ضروریات بیوشیمی رضا محمدی 2. گنجینه بیوشیمی

- - - Updated - - -

با سلام
بیوشیمی : 1. ضروریات بیوشیمی رضا محمدی 2. گنجینه بیوشیمی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

bioshimi93

New member
اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم

همان

عرق هایی ست که برای پیروزی نریخته ایم...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

bioshimi93

New member
امروز یه سر رفتم تاپیک مطالعه گروهی بیوشیمی 92 خیلی خوب بود فعالیت بچه ها
من میام اینجا افسردگی میگیرم یه پشه هم پر نمیزنه:mad_majidonline:

bioshimi93

New member
دیروز همانند سازی دی ان ا خوندم تست هاشو نزدم هنوز
امروز دارم هورمونها رو میخونم تست هاش مونده وقتم کمه تست اینم بزنم بعدش برم سراغ بخش مولکولی
نمی دونم میرسم همه درسارو تموم کنم یا نه....
چند تا فصل از بیوشیمی نخوندم هنوز کتاب تستم هم که نو نو :sadsmiley:

melody2010

Member
این الان اعتراف بود ؟؟؟:idea_majidonline:

آخه من ازش تعریف کردم گفتم نکنه چشش زدم دیگه رفتم براش اسفند دود کرد دیگه :4d564ad6:. چیه حالا یه نفر هم مسئولیت کاری رو که انجام داده میپذیره شما نمیزارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smiliess (7):

تداعی

New member
بچه ها یک دنیا ممنون میشم اگر کسی ترجمه این چند خط رو برای من بنویسه. ممنون
microorganisms make extensive use of D- -amino acids. Bacillus subtilis, for example, secretes

a mixture of D-methionine, D-tyrosine, D-leucine, and D-tryptophan to trigger biofilm disassembly, and Vibrio cholerae incorporates D-leucine and D-methionine into the peptide
component of their peptidoglycan layer.

- - - Updated - - -

بچه ها یک دنیا ممنون میشم اگر کسی ترجمه این چند خط رو برای من بنویسه. ممنون
microorganisms make extensive use of D- -amino acids. Bacillus subtilis, for example, secretes

a mixture of D-methionine, D-tyrosine, D-leucine, and D-tryptophan to trigger biofilm disassembly, and Vibrio cholerae incorporates D-leucine and D-methionine into the peptide
component of their peptidoglycan layer.

BBT

New member
فکر کنم منظور این باشه حالا اگه اشکالی داره اصلاح کنید ....
میکروارگانیسم ها از دی آمینواسیدها خیلی استفاده میکنند . به عنوان مثال زیرک ل ا س های (subtilis املاش اشتباه نیست ؟) باسیول ، ترکیبی از D-methionine, D-tyrosine, D-leucine و D-tryptophan برای جداسازی قطعات بیوفیلم ( غشا زیستی فکر کنم منظوره) ترشح میکنند و ویبریو کلرلا از D-leucine و D-methionine جهت شرکت در ساختار پپتیدی در لایه پپتیدوگلیکانی اش استفاده میکند .

BBT

New member
آخه من ازش تعریف کردم گفتم نکنه چشش زدم دیگه رفتم براش اسفند دود کرد دیگه :4d564ad6:. چیه حالا یه نفر هم مسئولیت کاری رو که انجام داده میپذیره شما نمیزارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smiliess (7):

خخخخ
خب من فکر کردم نسل چنین ادم هایی منقرض شده ....

BBT

New member
امروز یه سر رفتم تاپیک مطالعه گروهی بیوشیمی 92 خیلی خوب بود فعالیت بچه ها
من میام اینجا افسردگی میگیرم یه پشه هم پر نمیزنه:mad_majidonline:

موافقم
واقعا جای تعجب داره بچه های فعال بیوشیمی امسال انقده بیحال شدننن

BBT

New member
دیروز همانند سازی دی ان ا خوندم تست هاشو نزدم هنوز
امروز دارم هورمونها رو میخونم تست هاش مونده وقتم کمه تست اینم بزنم بعدش برم سراغ بخش مولکولی
نمی دونم میرسم همه درسارو تموم کنم یا نه....
چند تا فصل از بیوشیمی نخوندم هنوز کتاب تستم هم که نو نو :sadsmiley:

تا یک ماه دیگه وقت دارین مطالب جدید بخونید بعدش دیگه فقط باید مرور مطالب گذشته کنید
مولکولی اون فاکتورها خیلی مهم اند معمولا هر سال سوال میدند
هورمون هم کم سوال نمیاد
خوب بخونیددد اینا رو

bioshimi93

New member
تا یک ماه دیگه وقت دارین مطالب جدید بخونید بعدش دیگه فقط باید مرور مطالب گذشته کنید
مولکولی اون فاکتورها خیلی مهم اند معمولا هر سال سوال میدند
هورمون هم کم سوال نمیاد
خوب بخونیددد اینا رو
ممنون :riz304:

melody2010

Member
خخخخ

خوب در این که نسلشون منقرض شده شکی نیست، اما من داردم نسل جدیدی از انسانهای مسئولیت پذیر رو احیا میکنم. :ahi5slcgm04mi8jqqkl خدا رو چی دیدی شاید اینجوری مشهور شدم خخخخخخخخخخخخ :25r30wi:

- - - Updated - - -

خخخخ

خوب در این که نسلشون منقرض شده شکی نیست، اما من داردم نسل جدیدی از انسانهای مسئولیت پذیر رو احیا میکنم. :ahi5slcgm04mi8jqqkl خدا رو چی دیدی شاید اینجوری مشهور شدم خخخخخخخخخخخخ :25r30wi:

taravat2013

New member
سلام دوستای بیوشیمیست
امروز 2ساعت زیست خوندم 3ساعت بیوشیمی 5.5ساعت زبان حس میکنم خیلی باید رو زبان کار کنم
نمیدونم چرا بعد عید اینقدر مثل فشفشه میگذره زمان تا میخوام شروع کنم وقت تموم میشم اگه میدونستم حتما یکدورمو قبل عید کامل میکردم
ولی امیدوارم شما هم باتمام انرژی بقیه مسیرو طی کنید انشاالله نتیجه میگیریم.

- - - Updated - - -

سلام دوستای بیوشیمیست
امروز 2ساعت زیست خوندم 3ساعت بیوشیمی 5.5ساعت زبان حس میکنم خیلی باید رو زبان کار کنم
نمیدونم چرا بعد عید اینقدر مثل فشفشه میگذره زمان تا میخوام شروع کنم وقت تموم میشم اگه میدونستم حتما یکدورمو قبل عید کامل میکردم
ولی امیدوارم شما هم باتمام انرژی بقیه مسیرو طی کنید انشاالله نتیجه میگیریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا