مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biomar

New member
سلام دوستان. چندوقته یه سوالی برام ایجاد شده! میخوام بدونم توی دانشگاه آزاد حدودا با چه درصدهایی میشه بیوشیمی و میکروبیولوژی قبول شد؟
حالا دانشگاهای تهران یا شهرستانها...
هیچ جا کارنامه ای نیست و قبولیهای دانشگاه آزاد هم انگار روشون نمیشه جواب بدن!!!
من چون هم آزاد و هم بهداشت شرکت کردم میخوام بدونم... که اگر درصد بالایی نیاز نیست دگ درسای اضافه رو مرور نکنم و همون درسایی ک برای بهداشت میخونم پیش برم
خواهش میکنم اگر اطلاعی دارید دریغ نکنید

bioshimi93

New member
سلام
تعطیلات عید هم داره تموم میشه نمیدونم چقدر تونستید درس بخونید برنامه ی من خیلی سنگین بود نمیشد همشو انجام داد اما تا یه حدی پیش رفتم خودتون بهتر میدونید عید نمیشه درس خوند اگر هم کسی نخونده ناامید نباشه

بعد از این دیگه وقت کمی داریم برای کنکور لطفا بیایین و گزارش بدین تا بتونیم با هم برنامه ریزی کنیم و از حداکثر وقتمون استفاده کنیم طوری که بعد کنکور نگیم ای کاش بیشتر میخوندم و کاش...
حداقل بعد از این بیشتر در تاپیک مطالعه گروهی فعالیت کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

alireza1980

New member
سلام دوستان. چندوقته یه سوالی برام ایجاد شده! میخوام بدونم توی دانشگاه آزاد حدودا با چه درصدهایی میشه بیوشیمی و میکروبیولوژی قبول شد؟
من چون هم آزاد و هم بهداشت شرکت کردم میخوام بدونم... که اگر درصد بالایی نیاز نیست دگ درسای اضافه رو مرور نکنم و همون درسایی ک برای بهداشت میخونم پیش برم

بچه هایی که جزوسیاه لشگر نیستن معمولا آزاد قبول میشن' در همین حد می تونم بگم!

- - - Updated - - -

بچه هایی که جزوسیاه لشگر نیستن معمولا آزاد قبول میشن' در همین حد می تونم بگم!

biomar

New member
:d
بله البته در این که شکی نیست. اما خب آزاد هشت درس داره.درحالیکه من مطالعه ای روی میکروب یا ژنتیک و درسای دیگه ندارم فوقش بتونم دو تا سوال ج بدم تا حالا هم شرکت نکردم ازاد.فقط بیوشمی و شیمی و زبان میخونم. یعنی با زدن بیوشیمی و زبان و کمی سلولی میشه قبول شد؟!

alireza1980

New member
بله البته در این که شکی نیست. اما خب آزاد هشت درس داره.درحالیکه من مطالعه ای روی میکروب یا ژنتیک و درسای دیگه ندارم فوقش بتونم دو تا سوال ج بدم تا حالا هم شرکت نکردم ازاد.فقط بیوشمی و شیمی و زبان میخونم. یعنی با زدن بیوشیمی و زبان و کمی سلولی میشه قبول شد؟!

منظور من قبولی در بیوشیمی آزاد بود' میکروبیولوژی بحثش فرق میکنه:65d6a5d6s:

- - - Updated - - -

منظور من قبولی در بیوشیمی آزاد بود' میکروبیولوژی بحثش فرق میکنه:65d6a5d6s:

alij

New member
salam va khaste nabashid aghaye dr naderi mikhastam beporsam soalaye shimi ali vezarat behdasht bishtar az alie ya oomoomi? roo koodoom bishtar vaght bezarim ba tavajoh be zamane baghimoonde[/QUOTE][/QUOTE]

biomar

New member
چرا کسی نیست!؟ آدم وحشت میکنه خب! بیایید!

دوستان به نظرتون این دو ماه باقی مونده میشه وضعیت "مردود" رو به "قبول شهرستان" تبدیل کرد!!!؟
البته میدونم بستگی به وضعیت هرشخص و رقبا داره. ولی به طور کل!؟

از نظر لغت زبانم ضعیف نیست لغات لزگی و تافل رو مسلطم، تمرین متن نداشتم و توی درک مطلب ضعیفم.
بیوشیمی متابولیسم ها رو که هنوز نخوندم!!! تسلطم روی باقی مطالب بیوشیمی، نهایتا 60% هست.
شیمی هنوز نخوندم!!!!!!!
زیست فکر میکنم با همون اطلاعات عمومی میشه حداقل 30-40% زد.

لطفا نظراتون رو صادقانه بهم بگید. امیدی هست به اینکه حداقل شهرستان قبول بشم؟!

آخرین ویرایش:

bioshimi93

New member
سلام
خسته نباشین
چقدر شماها درس خون شدین ؟
یه پست گذاشتن مگه چقدر وقت میبره؟

mw.ashel

New member
mk6j9khr1kjnohievzc.jpg

Mahan9

New member
سلام به همگی و خسته نباشید
ظاهرا همگی دارید درس میخونید ک از کسی خبری نیست
شما نمیدونید زمان انتخاب شهر کی هستش؟؟؟؟

biomar

New member
سلام به همگی و خسته نباشید
ظاهرا همگی دارید درس میخونید ک از کسی خبری نیست
شما نمیدونید زمان انتخاب شهر کی هستش؟؟؟؟

قبل از دریافت کارت یا یکی دو روز قبلش یا همون موقع.

دوستان جواب منم بدید و نظراتونو بگید خوشحال میشم! لطفا!

Mahan9

New member
چرا کسی نیست!؟ آدم وحشت میکنه خب! بیایید!

دوستان به نظرتون این دو ماه باقی مونده میشه وضعیت "مردود" رو به "قبول شهرستان" تبدیل کرد!!!؟
البته میدونم بستگی به وضعیت هرشخص و رقبا داره. ولی به طور کل!؟

از نظر لغت زبانم ضعیف نیست لغات لزگی و تافل رو مسلطم، تمرین متن نداشتم و توی درک مطلب ضعیفم.
بیوشیمی متابولیسم ها رو که هنوز نخوندم!!! تسلطم روی باقی مطالب بیوشیمی، نهایتا 60% هست.
شیمی هنوز نخوندم!!!!!!!
زیست فکر میکنم با همون اطلاعات عمومی میشه حداقل 30-40% زد.

لطفا نظراتون رو صادقانه بهم بگید. امیدی هست به اینکه حداقل شهرستان قبول بشم؟!

سلام دوست عزیز
اگه سعی کنید ک متابولیسم رو خوب یاد بگیرید با توجه ب اینکه زبان بد نیستید وهمینطور زیست
میشه با کمی تاش بیشتر امیدوار بود
پیشنهاد میکنم توی این زمان برای شیمی کتاب برای کنکور رو بخونید
موفق باشی

alireza1980

New member
salam va khaste nabashid aghaye dr naderi mikhastam beporsam soalaye shimi ali vezarat behdasht bishtar az alie ya oomoomi? Roo koodoom bishtar vaght bezarim ba tavajoh be zamane baghimoonde
[/quote][/quote]
سلام ' واقعیتش معمولا در آزمون های وزارت بهداشت درصد سوالات شیمی آلی بین ۵۰ تا ۱۰۰% و درصد شیمی عمومی بین ۰ تا نهایتا ۵۰% هست' یعنی ممکنه اصلا سوالی از شیمی عمومی نبینید و یا این که نیمی از سوالات شیمی عمومی باشه! بهرحال توصیه میکنم عمومی رو حذف نکنید ولالاقل در حد دبیرستان مطالعه داشته باشید

jilla

New member
سلام به همگی:sarma:

من میخواستم شیمی آلی نخونم. ولی اینطور که آقای دکتر میگن باید بیشتر آلی بخونیم.
به نظرتون از کدوم مباحث آلی بیشتر سوال میاد تا اون بخش ها رو کامل بخونیم؟؟؟

گزارش یکشنبه: 2ساعت زبان +2ساعت شیمی عمومی

haha

New member
این تلومر هم عجب چیزیه ما خبر نداشتیم!
تقصیر خودش هم هست که رفته اون آخر کروموزوم نشسته!
دقت کردیییین؟؟؟

آخرین ویرایش:

jilla

New member
سلام

امروز تا الان نتونستم خوب بخونم.:13:

گزارش دیروز (دوشنبه) : 1.5 ساعت شیمی عمومی + 1.5 ساعت بیوشیمی + 1 ساعت زبان

melody2010

Member
سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sarma::sarma:
انگار اینجا فقط jilla جون بچه خوبیه همه مون داریم نتبلی میکنیم گزارش نمیدیم.
من که تنبیه لازم دارم اساسی. :p7977cujr38iyymsu8: باز عید یکم درس خوندم این 1 هفته که اومدم سرکار اصلا لای کتابو وا نکردم. فکرکنم دعوای خونم پایین اومده اگه بچه ها انرژی مثبت بدن منم میتونم دوباره روپا وایسم.
بچه ها لطفا کمکم کنید. :j58r36j3gcr4suxymup تنهایی نخونین دیگه بیان گزارش بدین بلکه ما هم یکم انرژی بگیریم.

jilla

New member
سلام
مث اینکه چشمم زدن
امروزم نتونستم خوب بخونم.
فقط نیم ساعت :14:

ان شالاه از فردا بهتر میخونم و گزارش میدم.

melody2010

Member
سلام
مث اینکه چشمم زدن
امروزم نتونستم خوب بخونم.
فقط نیم ساعت :14:

ان شالاه از فردا بهتر میخونم و گزارش میدم.

ای وای ببخشید عزیزم تا چشمم درآد. :riz513: میرم برات اسفند دود کنم. ایشالا که خوب بخونی و موفق باشی. :rose:
منم دیشب یکم بیوشیمی خوندم. بد نبود 1 فصل هم مرور کردم و تستاشو زدم.:smilies-azardl (181

BBT

New member
ای وای ببخشید عزیزم تا چشمم درآد. :riz513: میرم برات اسفند دود کنم. ایشالا که خوب بخونی و موفق باشی. :rose:
منم دیشب یکم بیوشیمی خوندم. بد نبود 1 فصل هم مرور کردم و تستاشو زدم.:smilies-azardl (181

این الان اعتراف بود ؟؟؟:idea_majidonline:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا