مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

mina_m

New member
بله بله.کم کم دیگه باید به فکر بیوشیمی باشیم.دوستان من خیلی تعریف کتاب بیوشیمی برای کنکور رو شنیدم. همون کتاب صورمه ای کوچیکه.به نظرتون کتاب خوبیه؟

saharandishe

New member
بله بله.کم کم دیگه باید به فکر بیوشیمی باشیم.دوستان من خیلی تعریف کتاب بیوشیمی برای کنکور رو شنیدم. همون کتاب صورمه ای کوچیکه.به نظرتون کتاب خوبیه؟

منظورت کدوم کتابه عزیزم؟
درموردفیزیوبه نظرم اول درسنامه هاروبخون که دسته بندی شده تره,وبعدازهرمبحث برووگایتونوبخون تامفهومی تروبهتریادبگیری,من خودم بایدحداقل یک فصل ازدرسنامه وهمون فصل ازگایتونوبخونم تاببینم این درسنامه هاچقدرگایتونوتحت پوشش قرارمیدن,اونوقت میشه بهترنظردادکه درسنامه به تنهایی خوبه یانه!گلی خانم.

mina_m

New member
سلام سحر گلم.راست میگی عزیزم. پس من سعی می کنم اول این درسنامه رو تموم کنم. وای که چه قدر درسنامه مغزو اعصاب زیاده.
میگم شما برای مهره داران چی میخونید؟

saharandishe

New member
سلام سحر گلم.راست میگی عزیزم. پس من سعی می کنم اول این درسنامه رو تموم کنم. وای که چه قدر درسنامه مغزو اعصاب زیاده.
میگم شما برای مهره داران چی میخونید؟

میناجان یادت باشه فقط بخش فیزیولوژی درسنامه هاروبخونیها,من برازیست فقط طلعت حبیبی دارم.مهره داران هم همونوخواهم خوند,انشاالله.

fatima.khosravi

New member
سلام به همگي بچه ها من فقط دارم فيزيولوژي و زبان تافل ميخونم فعلا براي بيوشيمي و زيست هيچ برنامه خاصي ندارم چون واقعا وقتشو ندارم اما سعي ميكنم خودمو به شما برسونم البته چجوري نميدونم؟فيزيولوژي بعد از اينكه هر مبحثي را خوندم تست كار ميكنم زبان هم كه فعلا فقط لغت ميخونم به اميد موفقيت همه فعلا خدانگهدار

mina_m

New member
سلام فاطیما جان.نگران نباش.منم شرایطم مثل شماستوبالاخره میخونیم.موفق میشیم

- - - Updated - - -

اسم کتابش بیوشیمی برای کنکوره.انتشارات خسروی

saharandishe

New member
سلام به همگي بچه ها من فقط دارم فيزيولوژي و زبان تافل ميخونم فعلا براي بيوشيمي و زيست هيچ برنامه خاصي ندارم چون واقعا وقتشو ندارم اما سعي ميكنم خودمو به شما برسونم البته چجوري نميدونم؟فيزيولوژي بعد از اينكه هر مبحثي را خوندم تست كار ميكنم زبان هم كه فعلا فقط لغت ميخونم به اميد موفقيت همه فعلا خدانگهدار

نگران نباش فاطیماجان اتفاقاماهم هنوزاین 2درسوشروع نکردیم !!!شماباززبانتونومیخونید,من اونقدری درگیرفیزیوهستم که برای زبانم هم کم وقت میزارم!امیدوارم به زودی برنامه همگیمون نظم بگیره:smilies-azardl (181

gole68

New member
دوستای عزیزم همتون خیلی خوب دارین پیش میرین اگر با توکل به خدا تا آخرش همینجوری پیش برید مطمین باشین همه دانشگاه تهران قبولین......

elham2012

New member
سلام بر محصلان عرصه فیزیو لوژی..
ایشالا که همه خوبو پر انرژی باشینو گوش شیطون کر درساتونو خوب خوب بخونین:applause:
اینجانب در این هفته به شدت کم کاری کردم و قرار بود قلبو تموم کنم که نکردم.زبانم کم خوندم:sad:
امیدمو از دست نمیدمو این هفته جبران میکنم..فک کنم تا موقع کنکور همچنان در حال جبران کردن باشم:25r30wi:
به افتخار گلای فیزیولوژی یه کف مرتب"ستاد روحیه دهیه بچه کنکوریا"

saharandishe

New member
سلام دوستای خوبم من شایدامشب نتونستم سربزنم,گفتم ازقبل اطلاع بدم.

fereshte706

New member
سلام به همه ی دوستان خوبم.خیلی خوشحالم دوستان جدیدی بهمون اضافه شدن.همه خوش آمدین.ازلطف همتون ممنونم.خداروشکر پدرم کمی بهتر شدن.از همگی ممنونم.من این هفته تست سلول و عصب و عضله رو زدم البته هنوزم مونده.بیوشیمی آب و الکترولیت یکمش مونده بود خوندم ولی تستاش مونده.زیست جانوری تقریبا هیچی.زبانم با لایتنر میخونم تقریبا هر روز 40لغت.
این هفته ادامه تست عصب عضله سلول.و انشاء الله قلب شروع میکنم.تست آب الکترولیت.وزبانم طبق معمول.سعی دارم زیست جانوریم بخونم.سحر جون انشاءالله هفته بعد ببینمت.مینا جون الهام جون و فاطیماجون منتظر شما هم هستم.از آشنایی با همتون خوشحال شدم.

saharandishe

New member
سلام فرشته جون من خودمورسوندم,خداروشکرکه حال پدرت خوب شده خوشحالم,این هفته خیلی عالی خوندی,راستش من ازعملکرداین هفته خودم زیادراضی نبودم ولی وقتی مطالعه ای که داشتی روخوندم کلی انرژی گرفتم که ایندفعه به امیدخداخودم روبه برنامه هام برسونم.آفرین فرشته جونم.:a2d3:

fereshte706

New member
سلام فرشته جون من خودمورسوندم,خداروشکرکه حال پدرت خوب شده خوشحالم,این هفته خیلی عالی خوندی,راستش من ازعملکرداین هفته خودم زیادراضی نبودم ولی وقتی مطالعه ای که داشتی روخوندم کلی انرژی گرفتم که ایندفعه به امیدخداخودم روبه برنامه هام برسونم.آفرین فرشته جونم.:a2d3:

سلام عزیزم.خوشحال شدم.ممنون از لطفت.اتفاقا من خیلی کم کاری میکنم.تو درس خوندنم یکمی خنگم.ولی وقتی حرفای تورو میشنوم انرژی میگیرم.مرسی از روحیه دادنت.امیدوارم موفق باشی.انشاءالله هفته بعدهم با کلی انرژی ببینمت.خدا بهمراهت دوست عزیز.موفق باشی

saharandishe

New member
سلام عزیزم.خوشحال شدم.ممنون از لطفت.اتفاقا من خیلی کم کاری میکنم.تو درس خوندنم یکمی خنگم.ولی وقتی حرفای تورو میشنوم انرژی میگیرم.مرسی از روحیه دادنت.امیدوارم موفق باشی.انشاءالله هفته بعدهم با کلی انرژی ببینمت.خدا بهمراهت دوست عزیز.موفق باشی

خواهش میکنم عزیزم منم ازدیدنت بسیارخوشحال شدم,جدی میگم منم ازگزارشات درس خوندن تو,کلی انرژی میگیرم عزیزم تاهفته آینده به خدای مهربون میسپارمت فرشته قشنگم.

saharandishe

New member
سلام دوستان,عیدتون مبارک,من این هفته باکمک خداتونستم گوارش روبخونم وواردمبحث اعصاب شدم وحدودا180تالغت زبان خوندم.
راستی به طورموقت برای یک ماه من مدیرانجمن فیزیولوژی شدم منتظرپیشنهادات سازندتون هستم برای بهترشدن انجمن چه پیشنهاداتی دارید؟

simin69

New member
سلام دوستان,عیدتون مبارک,من این هفته باکمک خداتونستم گوارش روبخونم وواردمبحث اعصاب شدم وحدودا180تالغت زبان خوندم.
راستی به طورموقت برای یک ماه من مدیرانجمن فیزیولوژی شدم منتظرپیشنهادات سازندتون هستم برای بهترشدن انجمن چه پیشنهاداتی دارید؟
سلام سحر جون
تبریک میگم انشا... موفق باشی
منم تست گردش خون رو زدم زیست رو هم جانوری دارم فعلا جهت آشنایی می خونم زبانم که لزگی مهارت 7

saharandishe

New member
سلام سحر جون
تبریک میگم انشا... موفق باشی
منم تست گردش خون رو زدم زیست رو هم جانوری دارم فعلا جهت آشنایی می خونم زبانم که لزگی مهارت 7

سلام سیمین جون,ممنونم,میگم توزبان دیگه یک پااستادشدی ها,آفرین به این همه پشت کار,گردشخونم که یکی ازمباحث مهم هست آفرین خیلی عالی کارکردی عزیزم,منتظرعملکردخوب هفته پیش روتون هم هستیم.تاجمعه بعددرپناه خدای بزرگ سلامت باشی.

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
فرشته جون بااینکه میدونم,قطعاکارمهمی داشتی که این هفته اینجاسرنزدی,ولی میدونم تلاش خودتوداشتی وبرات آرزوی سلامتی میکنم امیدوارم موفق باشی گلم.

fereshte706

New member
فرشته جون بااینکه میدونم,قطعاکارمهمی داشتی که این هفته اینجاسرنزدی,ولی میدونم تلاش خودتوداشتی وبرات آرزوی سلامتی میکنم امیدوارم موفق باشی گلم.

سلام دوستان.شرمندم.یادم بود باید جمعه میامدم اما نمیتونستم پای بدقولی نذارین.تازه 1خبر بد البته واسه خودمه.من چون از اینترنت هوشمند استفاده میکنم گاهی اوقات سرورش قطع میشه جواب نمیده باز باید بگردم دنبال یوزر پسورد جدید.اگر یه مدت نشد بیام در جریان باشین کوتاهی از من نبوده از در دسترس نبودن اینترنته.adslمخابراتم داشتم که قطعه.آخه من چی جوری بیام.اگر نبودم بجای من یک سبد لاله سرخ بزارین؟؟؟این هفته که گذشت من باقی تستهای سلول و عضله زدم قلب شروع شد تموم نشد.زیست جانوری تک سلولیها تموم نشده.بیو دارم تست آب الکترولیت میزنم.زبانم هر روزم که میخونم بازم کمه آخه زبانم زیر خط فقره.بای بای به امید دیدار امیدوارم به جای لاله سرخ خودم بتونم بیام.اگر نشد حلالم کنید.هییییییییی
راستی سحر جونم تبریک میگم تو مدیر فعال و خوبی میشی.از لطفتم ممنونم.

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

بالا