مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

saharandishe

New member
سلام سیمین جان شماخوبی؟خداروشکروضع درساهم بدنیست البته اگه کارآموزی هاوکلاسهای دانشکده بزارن وقتی بمونه واسه درس خوندن!!!!شماچیکارمی کنید؟خداروشکراوضاع درس وزندگی خوب پیش یره دیگه؟

leylii

New member
بچه ها می شه بگین کتاب ما طراحان فیزیو خوبه یا نه ؟؟؟در چه حدی هستش؟؟؟؟ممنون میشم

Mohsen_labbaf

New member
سلام
دوستان من تازه وارد انجمن شدم ؛
اگر فیزیولوژِی قبول شیم ، اونوقت بحٍث هایی که می خونیم پزشکیه ؟

simin69

New member
سلام سیمین جان شماخوبی؟خداروشکروضع درساهم بدنیست البته اگه کارآموزی هاوکلاسهای دانشکده بزارن وقتی بمونه واسه درس خوندن!!!!شماچیکارمی کنید؟خداروشکراوضاع درس وزندگی خوب پیش یره دیگه؟
سلام عزیزم
ممنون شما خوبی؟یه مدت نبودی نگران شدم انشا... میرسی و می خونی و واسه 93 حتما
قبول میشی. منم خدا رو شکر تا اونجایی که میتونم می خونم.
موفق باشی گلم:riz304:

- - - Updated - - -

بچه ها می شه بگین کتاب ما طراحان فیزیو خوبه یا نه ؟؟؟در چه حدی هستش؟؟؟؟ممنون میشم

سلام عزیزم
من به شخصه تا حالا با این کتاب مواجه نشدم حتی اسمشم تازه شنیدم:riz304:

simin69

New member
سلام
دوستان من تازه وارد انجمن شدم ؛
اگر فیزیولوژِی قبول شیم ، اونوقت بحٍث هایی که می خونیم پزشکیه ؟
سلام
منظورتون رو دقیق متوجه نشدم مباحث مربوط میشه به پزشکی ولی اگر منظورتون اینه که بتونیم مثل پزشکی ها در بالین آموخته ها رو عملی کنیم نه امکانش نیست با وجود این که از نظر علمی توانایی هاش رو میشه گفت تا حدود زیادی داریم:riz304:

Mohsen_labbaf

New member
]مرسی از لطفت اما من منظورم اینه که اون چیزی که ما در مقطع ارشد قبول میشیم ، تحت عنوان کدوم یکی از شاخه های فیزیولوپزی هست ؟
مثلا ؛
فیزیولوژِی پزشکی یا جانوری چون همون طور که میدونین فیزیولوژی جز عاوم پایه پزشکی هستش:smilies-azardl (181

simin69

New member
]مرسی از لطفت اما من منظورم اینه که اون چیزی که ما در مقطع ارشد قبول میشیم ، تحت عنوان کدوم یکی از شاخه های فیزیولوپزی هست ؟
مثلا ؛
فیزیولوژِی پزشکی یا جانوری چون همون طور که میدونین فیزیولوژی جز عاوم پایه پزشکی هستش:smilies-azardl (181
سلام
این مسئله بستگی به این داره که شما کدوم آزمون شرکت کنید اگر فیزیو بهداشت شرکت کنید میشه پزشکی ولی اگر علوم شرکت کنید میشه جانوری:rose:

saharandishe

New member
سلام عزیزم
ممنون شما خوبی؟یه مدت نبودی نگران شدم انشا... میرسی و می خونی و واسه 93 حتما
قبول میشی. منم خدا رو شکر تا اونجایی که میتونم می خونم.
موفق باشی گلم:riz304:

:riz304:

سلام,ممنونم سیمین جان ازروحیه خوبی که بهم دادین, اینقدرسرم شلوغه که برخلاف میلم, زیادنمی رسم سربزنم,انشاالله که همگی موفق بشیم به امیدآن روز......:rose:

ahga

New member
بچه های فیزیو کجایین من امده ام وای وای من امده ام فیزیو فریاد کند

ahga

New member
چقدر بچه های فیزیو بی حالن تنبلا ای تنبل ای تنبل تکون بخور ای تنبل

mostafa1368

New member
آره متاسفانه بچه های این انجمن بجز چند نفرخیلی کم فعالیت میکنند از جمله خودم

arash13badami

New member
سلام دوستان
من امسال قصد دارم در آزمون ارشد مهندسی پزشکی شرکت کنم . یکی از درس هایی که جزو امتحان هست فیزیولوژیه و منبعی که براش معرفی کردن یکی کتاب گایتون هست و یکی دیگه کتاب احمد رستمی . من هیچ زمینه قبلی در مورد درس فیزیولوژی ندارم. به نظر شما اگه کتاب گایتون رو بخونم ،مطالبش رو می فهمم؟ اگه کتاب کم حجم تر و ساده تری سراغ دارید معرفی کنید.

saharandishe

New member
سلام دوستان
من امسال قصد دارم در آزمون ارشد مهندسی پزشکی شرکت کنم . یکی از درس هایی که جزو امتحان هست فیزیولوژیه و منبعی که براش معرفی کردن یکی کتاب گایتون هست و یکی دیگه کتاب احمد رستمی . من هیچ زمینه قبلی در مورد درس فیزیولوژی ندارم. به نظر شما اگه کتاب گایتون رو بخونم ،مطالبش رو می فهمم؟ اگه کتاب کم حجم تر و ساده تری سراغ دارید معرفی کنید.

سلام خوش اومدید,البته اینکه میخواییدازچه منبعی استفاده کنیدبسیارارتباط نزدیکی خواهدداشت باضریب درس مربوطه,که دراین زمانی که پیش روهست من خوندن گایتون رواصلاتوصیه نمیکنم,بهترهست که ازیک روان وساده+کتاب تست دکترقاسمی انتشارات کتابخانه فرهنگ استفاده کنیدوکتاب دیگری که فرمودید(رستمی)متاسفانه من اولین بارهست که اسم این کتاب رو میشنوم.

alireza110

New member
سلام دوستان
امسال اگه اطلاع داشتی باشید منابع پیشنهادی سازمان سنجش آموزش پزشکی برای درس زبان بطور کامل تغییر کرده. شما اطلاع داری که کتاب تافل و 504 و لزگی هنوزم برای امسال جواب میده یا نه؟

saharandishe

New member
سلام دوستان
امسال اگه اطلاع داشتی باشید منابع پیشنهادی سازمان سنجش آموزش پزشکی برای درس زبان بطور کامل تغییر کرده. شما اطلاع داری که کتاب تافل و 504 و لزگی هنوزم برای امسال جواب میده یا نه؟

به نظرشخصی من هرچقدرهم که منابع تغیرکرده باشندلغات تافل و504 ضروری هستندوفکرنمیکنم سوالات امسال ازسوالات سالهای قبل فاصله زیادی گرفته باشه حتی باوجودتغیرمنابع,من به شخصه همون منابع قبل رومطالعه خواهم کرد.

- - - Updated - - -

سلام دوستان

به نظرشخصی من هرچقدرهم که منابع تغیرکرده باشندلغات تافل و504 ضروری هستندوفکرنمیکنم سوالات امسال ازسوالات سالهای قبل فاصله زیادی گرفته باشه حتی باوجودتغیرمنابع,من به شخصه همون منابع قبل رومطالعه خواهم کرد.

بالا