مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

marynas

New member
شما به خودتون قول بدید تا آخر بهمن یااسفند همین روزی 8 صفحه رو حداقل بخونید، بیشترش نمیخواد بکنید ولی همین 8 صفحه رو عالی بخونید و تند تند مرورش کنید.
ب خودم قول داده بودم حداقل روزی 10صفحه فقط دیروز عمل نکردم :(
آقای alireza-ja گفتن مرور یچیزی یادم افتاد!
شماها واسه مرور چیکار میکنید؟ هرفصل ک تموم میشه مرورش میکنید یا جور دیگه؟
من برنامه ریختم ک وقتی رفتم فصل 4لودیش(پس فردا :thumbsupsmileyanim: ) هرروز چن صفحه از قبلیارم مرور کنم!وقتی مرور تموم شد و رسیدم ب اون مبحثایی ک نخوندم دوباره مرورمو شروع کنم

جهان.

New member
ببینید فصل 3 لودیش یه کلیاتی از پروتیئین ها هست اگرم نخونیدش بعدا همشو در بیوشیمی خواهید خوند فصل 4ش اما خیلییی متفاوته امیدوارم که جا نخورید
برای خلاصه نویسی هم باید سعی کنید وسواستون رو کنار بزارید و جملاتو با خلاصه ترین شکل ممکن بنویسید جوری که نکات مهم هم جا نیوفته

خل..لیرو شنیداصلا کامل نیست یکی از بچه ها امسال با اون 50 زدو گفت هرچی گشتم جواب بقیه سوالات توش نبود
برا بیوشیمی هم حتما گنجینه جعفرنژادو بخرید
ممنون از راهنماییتون

marynas

New member
ببینید فصل 3 لودیش یه کلیاتی از پروتیئین ها هست اگرم نخونیدش بعدا همشو در بیوشیمی خواهید خوند فصل 4ش اما خیلییی متفاوته امیدوارم که جا نخورید
برای خلاصه نویسی هم باید سعی کنید وسواستون رو کنار بزارید و جملاتو با خلاصه ترین شکل ممکن بنویسید جوری که نکات مهم هم جا نیوفته

خل..لیرو شنیداصلا کامل نیست یکی از بچه ها امسال با اون 50 زدو گفت هرچی گشتم جواب بقیه سوالات توش نبود
برا بیوشیمی هم حتما گنجینه جعفرنژادو بخرید

مر30 از راهنماییتون
اینو ک گفتید یکم از فصل4 ترسیدم رفتم ی نگاه بش انداختم! اینارو تو ژنتیک این ترممون خوندم :a2d3:البته نه انقد کامل!

alireza-ja

New member
ب خودم قول داده بودم حداقل روزی 10صفحه فقط دیروز عمل نکردم :(
آقای alireza-ja گفتن مرور یچیزی یادم افتاد!
شماها واسه مرور چیکار میکنید؟ هرفصل ک تموم میشه مرورش میکنید یا جور دیگه؟
من برنامه ریختم ک وقتی رفتم فصل 4لودیش(پس فردا :thumbsupsmileyanim: ) هرروز چن صفحه از قبلیارم مرور کنم!وقتی مرور تموم شد و رسیدم ب اون مبحثایی ک نخوندم دوباره مرورمو شروع کنم

اولین مرور باید کمتر از 24 ساعت انجام بشه مرور دوم تا 48 -72 ساعت بعد از مرور 1 انجام بشه مرور بعد 1 هفته بعد همینطور تصاعدی 3 4 بار انجام بدید دیگه وارد حافظه دراز مدتتون میشه. چون 1 سال دیگه قراره کنکور بدید باید اصولی مرور کنید وگرنه هی جلوتر برید چیز جدید یاد میگیرید قبلیا فراموش میشه و باعث استرس و آشفتگی میشه.

این دو صفحه مقاله رو بخونید.

http://www.arums.ac.ir/opencms/export/sites/default/fa/vc-student/downloads/faramooshi.pdf

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marynas

زینبی

New member
سلام بچه ها. خداقوت و مرسی از راهنماییتون برای تستا. مخصوصا Marynas جون.
من دیروز 6 تا استرایر، 5 تا لودیش و 5 تا جاوتز خوندم. بهم نخندیدا! زبانم که اصلا بی خیالم
الان مثلا جدی نمیخونم

زینبی

New member
راستی بچه ها یک مطلبی رو لازم میدونم بگم. به نظرم همه درسا کلا بهم مربوطه همه چی بیوشیمی، میکروبیولوژی و سلولی. برای من که اینطوریه وقتی یک ملبو توی سلولی مثلا میخونم همون رو از یک زاویه دیگه توی بیوشیمی میخونم و توی هنم بهم مربوطه می کنم اینطوری آدم مطلبو بهتر می فهمه و اصلا برای خودش یک نوع مروره. البته نظر منه ها. من اینجوری بهتر مرور می کنم و یاد می گیرم و به خار همین حتی تکراری ها رم می خونم چون انگار درسای قبلی رو دوره کردم. شاد باشید:ahi5slcgm04mi8jqqkl

جهان.

New member
ماشالله،خیلی عالیه
8 ساعت تا این وقت روز
وسطش چقد استراحت میکنید؟
ممنون سلامت باشی[emoji1]
بعد از سحر و نماز صبح خوندم تا سه و نیم الان
8ساعت بدون احتساب وقت استراحته
با احتساب وقت استراحت 10ساعتو نیم میشه[emoji317]

marynas

New member
سلام بچه ها. خداقوت و مرسی از راهنماییتون برای تستا. مخصوصا Marynas جون.
من دیروز 6 تا استرایر، 5 تا لودیش و 5 تا جاوتز خوندم. بهم نخندیدا! زبانم که اصلا بی خیالم
الان مثلا جدی نمیخونم

خییییلییم عالیه مهم خوندنه ک شما همت کردی و میخونی!فقط زبانو واقعا از فردا بذار تو برنامت حتی شده از روزی 20تا کلمه شروع کن اما کامل نذارش کنار
موفق باشی :)

لیلیوم

New member
ممنون سلامت باشی[emoji1]
بعد از سحر و نماز صبح خوندم تا سه و نیم الان
8ساعت بدون احتساب وقت استراحته
با احتساب وقت استراحت 10ساعتو نیم میشه[emoji317]

خیلی عالی
انشالله همینطور پیش برید و موفق بشید
برا منه تنبلم دعا کنید:riz304:

جهان.

New member
خیلی عالی
انشالله همینطور پیش برید و موفق بشید
برا منه تنبلم دعا کنید:riz304:
ممنون از شما، ایشالله
همچنین شمام
نه دیگه تنبل منبلو اینا به خودت نچسبون
همه باهم پیش میریم و موفق میشیم[emoji106] [emoji111] [emoji322]

marynas

New member
زبان 2ساعت
لودیش 4ساعت
زبانو خیلی خوب خوندم لغتای درس اول لزگی تموم شد درس دومو شروع کردم :thanks:

sarneveshtam

New member
:smiliess (10):سلام به همگی من تازه امتحانای ترم شش تموم کردم کاش همه باهم شروع میکردیم ... به هر حال منم هستم از اخر تیر ماه....

بالا