مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

shokoofeh

New member
سلام منم روزای ک بتونم گزارش میدم امروزیک ساعت امری دو ساعت هزاره سه ساعتونیم لودیش

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها
برای میکروب بیوتک پزشکی جاوتز تنها کافیه یا واکر و زینسر هم لازمه؟
برای ژنتیک فقط امری یا هزاره هم خونده بشه خوبه؟
ژنتیک فقط استرایر خوبه؟ تو منابع لنینجر نزده؟
ممنون میشم راهنمایی بهم بدین
دستتون بی بلا
ببینید جاوتز برای سیستماتیک واقعا کامل نیست اما برای پایه خیلی عالیه
برای سیستماتیک که همون رده بندی ها و انواع باکتری ها هست بهادر یا مورای رو بخونید
بعد اینکه برای بیوشیمی استرایر هستا
من فکر میکنم اشتباها جای بیوشیمی نوشتید ژنتیک
بله لنینجر و دولین هم جزو منابع بیوشیمی هستن
جناب محمد از هیچکی امسال انتظار نره از شما دیگه انتظار داریم امسال جز رتبه های برتر باشید.

همه موفق بشن صلوات بفرستید دومی سومیش هم خودتون در جریان هستید که باید بلندتر گفته شود

ممنون برادر
انشالله این اولین و اخرین ازمونم در ارشد بهداشت باشه بخاطر قوت قلبتون هم تشکر:heart:

امروز 4 ساعت درس خوندم و خلاصه نویسی کردمشون
مبحث پروتئین ها فصل 3 لودیش
خداروشکر بعد مدت ها دلم به درس رفت....

Fatimaaa

New member
امروز 2 ساعت لودیش فصل 4 رو خوندم بلاخره تموم شد این فصل ااااه. البته باید کلی مرور کنم چون اولاشو خیلی وقت پیش خونده بودم.الانم میرم زبان یکم بخونممم.یکم دعوام کنین زبان بیشتر بخونم تنبلیه دیگه:whistle:

soheila6901

New member
سلام
این آدرس یه سایته که تا اونجایی که میدونم اصل سایت متعلق به دانشگاه شریفه ولی اگه برید تو قسمت آکادمی خان که پایین صفحه سایت هست میتونید درسای زیست و شیمی و... رو که این معلم(سلمان خان) تدریس میکنه رو دانلود کنید.البته زبان اصلی هست ولی به نظرم برای تقویت زبان خوبه و شاید برای فهم بعضی مطالب هم مناسب باشه.
ان شاء الله که موفق باشید.

www.maktabkhooneh.org
خیلی پیشنهاد خوبی بود مرسی

زینبی

New member
ببینید جاوتز برای سیستماتیک واقعا کامل نیست اما برای پایه خیلی عالیه
برای سیستماتیک که همون رده بندی ها و انواع باکتری ها هست بهادر یا مورای رو بخونید
بعد اینکه برای بیوشیمی استرایر هستا
من فکر میکنم اشتباها جای بیوشیمی نوشتید ژنتیک
بله لنینجر و دولین هم جزو منابع بیوشیمی هستن

سلام. خیلی ممنون از راهنماییتون
بله منظورم بیوشیمی بود. استرایر و دولین رو تو منابع دیدم ولی لنینجر رو نه. البته نوشته رفرنسای با سرفصل مشابه هم ایرادی نداره. نمی دونم چرا دوست دارم فقط استرایر بخونم به نظرتون ضرر می کنم؟
پس میکروب جاوتز و مورای میخونم.
مرسی و موفق باشین:smilies-azardl (181

زینبی

New member
بهداشت رقابت واقعا بالاست و ظرفیتها کم. فکر کنم به خاطر آینده کاری بهتر و تعداد رشته های بیشتری کهمیتونن شرکت کنن و همچنین تعداد دروسش کمتر و خیلیم شسته رفته و خوب منابعش رو خودش گفته ولی علوم یکم مبهمه منابع. وگرنه به نظرم از نظر سطح سوالات با علوم فرقی نداره و حتی شاید علوم سخت تر باشه. البته این نظر منه ها...

سلام واقعا شیمی الی سخته واسه من که فقط 5 واحد شیمی الی پاس کردم اونم خیلی وقت گذشته نزدیک به6 ساله
سوال: از سوختن 3.6 گرم از یک الکان 5.4 اب تولید میشه فرمول مولکولی کدام است؟
از این دسته سوال دقیقا دو ساله داره سوال میشه کی میتونه جواب بده
واقعا بعضی وقتها میخوام کلا درس خوندن رو ول کنم نمیخوام ناامید بشم ولی؟

marynas

New member
امروز 2 ساعت لودیش فصل 4 رو خوندم بلاخره تموم شد این فصل ااااه. البته باید کلی مرور کنم چون اولاشو خیلی وقت پیش خونده بودم.الانم میرم زبان یکم بخونممم.یکم دعوام کنین زبان بیشتر بخونم تنبلیه دیگه:whistle:

برو بیشتر زبان بخوننن :smilies-azardl (12)
دعوا کردم :black_eyed:

marynas

New member
منم امروز 4ساعت و ربع سلولی خوندم 2ساعتم زبان
اما سرعت لودیش خوندنم خیلی پایینه باید یکی انگار هلم بده :|

bioshimi93

New member
به نظر من یکی کردن سه تاپیک درست نبود ضرایب دروس کاملا متفاوت درسها هم متفاوته اینطوری خیلی شلوغ میشه تاپیک اصلا آدم حوصلش نمیگیره حرفای هم رشته ای هاشو پیدا کنه
رشته بیوشیمی بالینی کاملا متفاوته مثلا من. فقط بیو مجاز شدم ولی دو رشته دیگه مجاز که نشدم رتبمم خوب نبود.

- - - Updated - - -

به نظر من یکی کردن سه تاپیک درست نبود ضرایب دروس کاملا متفاوت درسها هم متفاوته اینطوری خیلی شلوغ میشه تاپیک اصلا آدم حوصلش نمیگیره حرفای هم رشته ای هاشو پیدا کنه
رشته بیوشیمی بالینی کاملا متفاوته مثلا من. فقط بیو مجاز شدم ولی دو رشته دیگه مجاز که نشدم رتبمم خوب نبود.

زینبی

New member
بچه ها به نظرتون خلاصه نویسی چقده توی موفقیت مهمه؟ شما همه خلاصه می نویسین؟ یا همون جاهای مهم های لایت بشه کافیه؟
ممنون میشم جواب بدین...:ad54ad:

alireza-ja

New member

- - - Updated - - -

سلام. ضرایب دروس متفاوت هست ولی همونطور که دیدید سوالات یکی هستش و این وسط بچه های بیوشیمی از همه بیشتر حقشون ضایع شد. تاپیک ها رو دوستان یکی کردن که از وضع همدیگه با خبر بشن. اینطوری از بچه های دو رشته دیگه خیلی خوب با خبر میشید که رقیباتون واسه درسی که براشون اصلی نیست چه زحمتی میکشن و همین میتونه رتبه بیوشیمیشون رو از بچه های بیوشیمی بهتر کنه. باعث افزایش رقابت میشه. این کار رو کردیم که از بچه های غیر هم رشته ایتون خبر داشته باشید.

با این حال اگر بچه های بیوشیمی با حالت قبل راحت ترن نظرشون رو بگن اگر اونطوری راحتتر بودید تاپیک به حالت قبل برمیگرده. نظراتتون رو توی پروفایلم پیغام کنید. منتظر هستم.

marynas

New member
بچه ها به نظرتون خلاصه نویسی چقده توی موفقیت مهمه؟ شما همه خلاصه می نویسین؟ یا همون جاهای مهم های لایت بشه کافیه؟
ممنون میشم جواب بدین...:ad54ad:

اگه بتونی خوب خلاصه بنویسی مخصوصا نزدیک کنکور خیلی ب دردت میخوره اما مشکل من اینه نمیتونم خلاصه بنویسم!ینی هممه چ بنظرم مهم میاد :/
بخاطر همین بیخیال خلاصه نویسی شدم

زینبی

New member
اگه بتونی خوب خلاصه بنویسی مخصوصا نزدیک کنکور خیلی ب دردت میخوره اما مشکل من اینه نمیتونم خلاصه بنویسم!ینی هممه چ بنظرم مهم میاد :/
مرسی
چون منم اصلا نمیتونم خلاصه نویسی کنم. ترجیح می دم های لایت کنم و بخونم میترسم چیزی جا بیفته و کم و کسر بشه.
مرسی...:thanks:

- - - Updated - - -

مرسی
چون منم اصلا نمیتونم خلاصه نویسی کنم. ترجیح می دم های لایت کنم و بخونم میترسم چیزی جا بیفته و کم و کسر بشه.
مرسی...:thanks:

بالا