مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elyas0098

New member
سلام بچه ها،من طرحم شروع شده میخواستم بدونم اگه دو سال شیفتامو که داخل اتاق عمل هستم آیا برای قانون دو سال سابقه کار ارشد ویژه قبول میکنن تو رو خدا کمک کنید

21Tir

New member
سلام بچه ها،من طرحم شروع شده میخواستم بدونم اگه دو سال شیفتامو که داخل اتاق عمل هستم آیا برای قانون دو سال سابقه کار ارشد ویژه قبول میکنن تو رو خدا کمک کنید

من که نمیدونم...البته طرح جزئ سابقه کار که حساب میشه... ولی نمیدونم منظورشون از سابقه کار فقط بخش ویژه است یا فرقی نداره....
ولی یادمه تو دفتر نوشته بود دو سال سابقه کار بالینی.... پس احتمالا میتونی ویژه شرکت کنی...

anis87

New member
من فعلا برنامه ای ندارم... حالا تا آخر تیر این 504 رو تموم کنم....
برنامه شما چیه؟

منم هنوز برنامه جدی نریختم. میخواستم برونرا و تافل و شروع کنم که یکی از دوستان گفت به جا برونرا درسنامه و بجا زبان 504 بخونم . یکم گیج شدم:21:. ولی ایشالله یه چندتا کتاب هست گیر بیارم یکی دو روز دیگه شروع میکنم. شمام نظرتونو بگین . میخواین چطوری پیش برین

21Tir

New member
منم هنوز برنامه جدی نریختم. میخواستم برونرا و تافل و شروع کنم که یکی از دوستان گفت به جا برونرا درسنامه و بجا زبان 504 بخونم . یکم گیج شدم:21:. ولی ایشالله یه چندتا کتاب هست گیر بیارم یکی دو روز دیگه شروع میکنم. شمام نظرتونو بگین . میخواین چطوری پیش برین

فک کنم کار اشتباهیه درسنامه خوندن به جای برونر..... چون هر سال یه جور سؤال طرح میکنن... و همیشه حتی اونایی که دقیق عین رفرنسها خوندن سر جلسه غافلگیر میشن...

merinos

New member
سلام بچه ها منم هسنم ولی موندم از کجا وجگور شروع کنم؟؟
من استرسم خیلی زیاده...توروخدا راهنماییم کنید

nazanin s

New member
به نظر من برونر و سودارث خوندن بهترهچون ضربش 4 هستش البته بستگی داره بخواین چه گرایشی قبول بشم مثلا کسی بخواد کودکان قبول بشه باید درصد کودکانش بالا باشه فک کنم اینجوریه ولی اطمینان ندارم اگه اشتباه میگم بهم بگید لطفا:smilies-azardl (181

nazanin s

New member
[:13:b]بچه ها من میخوام شروع کنم بخونم ولی خیلی تنبلیم میاد چیکار کنم؟ولی تصمیم دارم جدی شروع کنم کسی نمیدونه با این تنبلی باید چیکار کرد؟مخوصا الان ماه رمضونه اصلا توانایی ندارم[/b]

nazanin s

New member

rolleyessmileyanim:سلام فک کنم قبول کنن بچه های ما که اینجوری میگفتن.

21Tir

New member
[:13:b]بچه ها من میخوام شروع کنم بخونم ولی خیلی تنبلیم میاد چیکار کنم؟ولی تصمیم دارم جدی شروع کنم کسی نمیدونه با این تنبلی باید چیکار کرد؟مخوصا الان ماه رمضونه اصلا توانایی ندارم[/b]

منم مثه توام... ولی دگ امسال تصمیم دارم جدی بخونم... کم کم بخون ... به مرور ساعات مطالعتو زیاد کن... ولی استارتشو بزن...

21Tir

New member
سلام بچه ها منم هسنم ولی موندم از کجا وجگور شروع کنم؟؟
من استرسم خیلی زیاده...توروخدا راهنماییم کنید

بابا استرس چی؟؟؟ اول استرس نداشته باش...
اگه خیلی زیادم بخونی ولی استرسی باشی...سر جلسه کارت خرابه...

nazanin s

New member
درسته بالاخره باید از یه جایی شروع کرد دیگه این به آیندمون مربوط میشه انشالله قبول میشیم.
21tir درست میگی اول باید ببینیم در روز چقدر میتونیم بخونیم بعد کم کم ساعاتشو افزایش بدیم.
من حتما شروع میکنم فقط یه چیزی الان که ماه رمضونه من برای اینکه انرژی داشته باشتم که بتونم درس بخونم چیکار کنم؟کسی پیشنهادی داره؟البته سحری هم نمیخورم!
در هر صورت این کاریه که باید انجام بدیم پس عقب نندازیمش بهتره
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

merinos

New member
بچه ها من اصلا حس و حال درس خوندنو ندارم..چیکار کنم نوروخدا یه راه حل بذارید جلوم دارم دیوونه میشم!!:smiliess (7):

eli m

New member
سلام بچه های گل..
منم پایتووون هستم اما برای کنکور 94 احتمالا " اگه زنده باشم"
چون باید طرحم شروع کنم حق شرکت تو ارشد ندارم:sad::smiliess (7):

eli m

New member
در ضمن من504 شروع کردم درس5 هستم ،هم کتابش دارم هم فلش کارتش تو موبایلم نصب کردم...
توکل بخدا.

azhwan

New member
سلام کسری من نمیدونم چکارکنم باتوجه به اینکه شما ارشدویژه هستیدممنون میشم کمکم کنید
سوال اول:من ویژه روبخاطربازارکاری میخوام شرکت کنم کارم اشتباه نیس؟؟؟؟؟
س دوم:از ی طرف میخوام برم استخدامی(آخه میگن چه ارشدچه کارشناسی فرقی نمیکنه واسه آینده کاری)واقعا درسته پس چرا برم ارشدبخونم؟

azhwan

New member
لطفا مارو از راهنمایی هاتون دریغ نفرمایید
کسی چیزی در مورد ارشد اورژانس شنیده؟سابقه کاری مثل ویژه میخواد؟:smilies-azardl (181:21:

kasraa

New member
لطفا مارو از راهنمایی هاتون دریغ نفرمایید
کسی چیزی در مورد ارشد اورژانس شنیده؟سابقه کاری مثل ویژه میخواد؟:smilies-azardl (181:21:

سلام

کارشناس ارشد اورژانس و فوریت ها هنوز به تصویب نرسیده همانند پرستاری توانبخشی :auizz3ffy9vla57584x

eli m

New member

سلام میتونی شرکت کنی ...فقط سابقه بالین باشه هر بخشی میخاد باشه.

N.ABD

New member
من امسال امتحان دادم اگه قبول شدم حتما کمکت میکنم:smiliess (10):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا