مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vida68

New member
سلام دوستان. من فلش کارت 504 رو تو گوشیم نصب کردم دوماه قبل ازمون . تو کارورزی ها تو بیمارستان و توراه میخوندم . روز قبل ازمون به 420 تا لغتش مسلط بودم. الانم دارم میخونم و به همه اش مسلط شدم فقط گاهی بعضی لغات مشابه رو فراموش میکنم. که با تکرار درست میشه. 504 خوبه درصورتی که لزگی هم کنارش خونده بشه. من نرسیدم لزگی رو بخونم. من زبان 30 درصد زدم ولی نمره منفی ام زیاد بود اگه درست درمیومد تا 70 درصد میرسید. بنظرم فلش کارت 504 و لزگی و کنکورهای سال قبل بتونه تا 100 درصد هم زبان رو برسونه.

eli m

New member
سلام دوستان. من فلش کارت 504 رو تو گوشیم نصب کردم دوماه قبل ازمون . تو کارورزی ها تو بیمارستان و توراه میخوندم . روز قبل ازمون به 420 تا لغتش مسلط بودم. الانم دارم میخونم و به همه اش مسلط شدم فقط گاهی بعضی لغات مشابه رو فراموش میکنم. که با تکرار درست میشه. 504 خوبه درصورتی که لزگی هم کنارش خونده بشه. من نرسیدم لزگی رو بخونم. من زبان 30 درصد زدم ولی نمره منفی ام زیاد بود اگه درست درمیومد تا 70 درصد میرسید. بنظرم فلش کارت 504 و لزگی و کنکورهای سال قبل بتونه تا 100 درصد هم زبان رو برسونه.

ویدا جووون ، فلش کارت که تو گوشیت داری از کجا پیدا کنم ،
من گوشیم سامسونگه کربی، این فلش کارت میشه براش نصب کنم ؟///

vida68

New member
ویدا جووون ، فلش کارت که تو گوشیت داری از کجا پیدا کنم ،
من گوشیم سامسونگه کربی، این فلش کارت میشه براش نصب کنم ؟///

من نمیدونم گوشی شما چه سیستم عاملی داره. گوشی من اندروید هست. من با یه سرچ کوتاه نرم افزارشو پیدا کردم. دقیقا اسمش اینه: فلش کارت 504 برای گوشی های اندروید/ فکر کنم همینو سرچ کنی پیدا کنی.

21Tir

New member
یعنی کسی واسه ارشد پرستاری نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاش موقع کنکورم هیشکی نبود.....:(50):

nimajoon

New member
:thumbsupsmileyanim:من ایشالا یه سه تا امتحان دیگه رو با خوبی و خوشی تموم کنم ، شروع میکنم بکوب به خوندن

21Tir

New member
:thumbsupsmileyanim:من ایشالا یه سه تا امتحان دیگه رو با خوبی و خوشی تموم کنم ، شروع میکنم بکوب به خوندن

آره خیلی خوبه بین کارشناسی و ارشد فاصله نباشه....
منم دارم میخونم ولی فک نکنم بکوب بشه....

nimajoon

New member
آره خیلی خوبه بین کارشناسی و ارشد فاصله نباشه....
منم دارم میخونم ولی فک نکنم بکوب بشه....

از بکوب منظورم اینکه پیوسته باشه...
بنظرم از همین امروز تا روز کنکور اگه روزی 3 ساعت خوند براحتی میشه ارشد قبول شد...:sarma:

nimajoon

New member
اگه اماری از این های ازمون ازمایشی دارین بگین ببینیم کدوماش خوبه تا دیر نشده بریم ثبت نام کنیم...

21Tir

New member
اگه اماری از این های ازمون ازمایشی دارین بگین ببینیم کدوماش خوبه تا دیر نشده بریم ثبت نام کنیم...

نمیدونم...شما سراغ دارین معرفی کنین...
ولی فک کنم بیشترین شرکت کننده همین سناس...
س نا؟
اک سین؟
نخب گان؟نمیدونم والا....

nimajoon

New member
نمیدونم...شما سراغ دارین معرفی کنین...
ولی فک کنم بیشترین شرکت کننده همین سناس...
س نا؟
اک سین؟
نخب گان؟نمیدونم والا....

نه من متاسفانه اطلاعی ندارم ، احتمالا از یک ماه دیگه برنامه ها و ازموناشون شروع شه ، گفتم پرس و جو کنم که جا نمونیم...
حالا جدا از بحث جامعه اماریش بنظر من استاندار بودن سوالاش و برنامه ریزی درسیش خیلی مهمه

21Tir

New member
سنا به نظر من برنامه ریزیش خوبه..یعنی درسارو تو هر آزمون تفکیک کرده....آزموناش هم از آذر ماهه...
اما پارسال جالب بود که تو چند تا آزمون یه سؤالو گزینه غلط میزد...اما تو پاسخ تشریحی جواب درستو توضیح داده بود....

اونارو نمیدونم.....

nimajoon

New member
سنا به نظر من برنامه ریزیش خوبه..یعنی درسارو تو هر آزمون تفکیک کرده....آزموناش هم از آذر ماهه...
اما پارسال جالب بود که تو چند تا آزمون یه سؤالو گزینه غلط میزد...اما تو پاسخ تشریحی جواب درستو توضیح داده بود....

اونارو نمیدونم.....

کاش از تابستون بود ازموناش... وقت کردم برم پیداش کنم حضوری برم برنامشو و زمان ازموناشو و ... بپرسم ببینم چجوره...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا