مطالعه گروهی ارشد محیط92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

1mohit

New member
قرار بود این تایپیک بشه مطالعه گروهی نه مشاوره!!یه تایپیک دیگه بزنیم بهتر نیست

خوب مطالعه گروهی یعنی همکاری ومشاوره همدیگه برای داشتن منابع خوب وگزارش مطالعات در تاپیک
فقط گزارش مطالعه مفید نیس.انگیزه دوستان و معرفی منابع هم لازمه تا همه نتیجه بگیریم.

ileen

New member
سلام چوبانو واقعا اگه بخوای دوجلدشو بخونی یکم حجمش زیاده استاد ما یکی از طراحای سوال بوده جزوشم بد نیست من سر فصلاشو از رو جزوه در میارم واقعا همش حجمش زیاده

سلام منم حدودا یک ماهی میشه شروع کردم ولی چون همزمان طرحم میرم خیلی نمیتونم منسجم بخونم ،به نظر منم پسماند دو جلدش خیلی وقت گیره این استادتون که میگین کیه و از کدوم دانشگاه؟

ileen

New member
قبول دارم ززولی کم جواب میده اما قبول کن جرمی هم 2فصلشو خوب ترجمه کردن تو فصل 4 رو بخون به عمق فاجعه پی میبری متکفو ادی رو دارم اما میدونی چند صفحه هست اماکنکور90 رو100درصد جواباشو تو متکف پیدا کردم ،
awwa کدوم کتابه همونکه حجمش کمه؟؟؟؟

صفا برای شیمی ومیکروب چی میخونی؟ لطفا جواب بده ممنون

ileen

New member
خوب مطالعه گروهی یعنی همکاری ومشاوره همدیگه برای داشتن منابع خوب وگزارش مطالعات در تاپیک
فقط گزارش مطالعه مفید نیس.انگیزه دوستان و معرفی منابع هم لازمه تا همه نتیجه بگیریم.

سلام دوست عزیز منم باهات موافقم خودت شروع کننده باش و بگو برای هر درس چی میخونی؟ممنون

SAFA.6929

New member
صفا برای شیمی ومیکروب چی میخونی؟ لطفا جواب بده ممنون
سلام شیمی منبع خوبی پیدا نکردم اما درسنامه جامع ززولی میخونم با یه کتاب دیگه شیمی محیط زیست نویسندشو یادم نیست کتاب خوبیه جواب میده،واسه میکروبم سینا دوبرادران میخونم با یه جزوه که خلاصه شده چندتا از فصل های کتاب بیتون هست

elhamkhanom

New member
سلامممممممممممم

:smiliess (12):سلام دوستای خوبم.چرا اینجا اینقد سوت و کوره!آخه من حالم خوب نبود!من مریض بودم 1 ماهه.من کلی مهمون داشتم!شما چی؟:smiliess (11):چرا نمی آیدو همدیگه رو تشویق نمی کنید که بهتر و بیشتر از روز قبل بخونید؟:smilies-azardl (181
خوب کنکورم 1 ماه اومده جلو.پس باید خیلی بیشتر تلاش کنیم.همه با هم تا ایشالا همه نتیجه بگیریم:a2d3:.باشه؟کیا هستند؟گزارش مطالعه رو هفتگی میدم قبوله؟:bunnyearsmiley:

elhamkhanom

New member
هر کسی هر مبحثی رو خونده میگه.هر چند ساعتی هم خونده گزارش میکنه
کتاب های مفید رو هم یادتون نره بگین:riz304:

mina6228

New member
سلام...من که شنیدم 1 ماه افتاده جلو خیلی نا امید شدم...میترسم نتونم...آخه زبان هم خیلی عقب افتادم...فک میکنید تو این وقت باقیمانده بشه قبول شد؟؟؟؟؟بچه ها کجایید؟؟؟؟
بییاین همدیگرو تشویق کنیم...شما ها تا حالا چی خوندین...؟؟؟؟

SAFA.6929

New member
سلام دوستان من که یه هفته افتادم عقب خیلی جلو بودما حیفش بخاطر پروژه وکارای فارغ التحصیلی ولی عیب نداره دوباره شروع می کنم:smilies-azardl (113

سلام بچه ها من دو هفته هس که مریض بودم کلی عقب افتادم.از نصف فصل 2 کولز موندم که موندم.ایشالا از فردا بسم الله دوباره شروع میکنم.

سلام...من که شنیدم 1 ماه افتاده جلو خیلی نا امید شدم...میترسم نتونم...آخه زبان هم خیلی عقب افتادم...فک میکنید تو این وقت باقیمانده بشه قبول شد؟؟؟؟؟بچه ها کجایید؟؟؟؟
بییاین همدیگرو تشویق کنیم...شما ها تا حالا چی خوندین...؟؟؟؟

آره مینا جون اینم از شانس ماهس.یه ماهم کلی هس .منکه فصل 2 کولزمو ودوفصل کلیات خوندم.توچیکار کردی؟

1mohit

New member
سلام بچه ها کسی نمیدونه که جزوه دکتر محوی میکروبیولوژی---دکتر موسوی انتقال وتوزیع--------دکتر محوی هیدرولیک از کجا گیر بیارم!!!؟؟

sunflower

New member
سلام بچه ها کسی نمیدونه که جزوه دکتر محوی میکروبیولوژی---دکتر موسوی انتقال وتوزیع--------دکتر محوی هیدرولیک از کجا گیر بیارم!!!؟؟

حالا گیرم گیرشون آوردی به جه دردی می خورن؟؟:smiliess (11):

sunflower

New member
[u]سلام مینا.من میخوام تنبلی رو بزارم کنارررررررررررر.میخوام شروع کنم.من زبانم خیلی خوبه.ولی هنوز کتاب لزگی رو شروع نکردم.واسه تخصصی می خوام از هوا شروع کنم.تو چی خانمی؟اگه میشه یه شرح حال از خودت بگو تا با هم برنامه ریزی کنیم
[/u]

سلاااااااااااااااااااااام منم هستم :p

elhamkhanom

New member
'سلام گلم متاسفانه بچه های بهداشت محیط اصلا همکاری نمی کنن.انگیزه ای واسه آدام باقی نمیزارن.

paradiz

New member
سلام بچه ها یه سوال دارم من برا خوندن کلیات سردرگم هستم که از چی بخونم کلیات ززولی یا کارگر؟لطفان راهنمایی کنین ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا