مطالعه گروهی ارشد محیط92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sarina

New member
سلام بچه ها.خسته نباشید.کتاب کولز که دارید میخونید برای جلد دومش که ترجه نشده چکار میکنید؟در ضمن برای کلیات چه کتابی میخونید؟در روز چند ساعت درس میخونید؟

mina6228

New member
سلام..جلد 1 رو داریم با بچه ها میخونیم....چند ساعت رو بستگی داره ..گاهی بیشتر ..یا کمتر..

سلام بچه ها.خسته نباشید.کتاب کولز که دارید میخونید برای جلد دومش که ترجه نشده چکار میکنید؟در ضمن برای کلیات چه کتابی میخونید؟در روز چند ساعت درس میخونید؟
سلام سارینا . کولز جلد یک رو داریم .کلیاتم من سالواتو میخونم .

SAFA.6929

New member
سلام من تقریبا از اول مهر شروع کردم خوندن جرمی کولز جلد اول فصل چهار سنجش غلظت گاز هستم،کاوامورا هم یه دور زدم،تافلو درس 28هستم وesmدرس 3 کلیاتم فصل موادغذلیی هستم بنظرتون چطوره؟؟؟؟؟منابعم کامله اما بنظرم وقت خوندن تمومشونو ندارم ،بچه ها به نظر من جرمی کولز جلد اول با دهقانی وززولی کافیه نیاز به جلد دو نداره ،واسه کلیات به نظرتون سالواتو وخلاصه های سینا کافیه؟
شما برا تصفیه آب وفاضلاب چی میخونید؟
چرا هیچکه سراغ انتقال نمیره؟انتقالم ضریب دو هست وبسیار آسون

SAFA.6929

New member
سلام آره اما قبلش سطح لغاتتو ببر بالا تالزگی رو زود تموم کنی ،اگه قبل خوندن لزگی تافل یه دور بزنی راحتر میتونی لزگی رو بخونی

mina6228

New member
سلام من تقریبا از اول مهر شروع کردم خوندن جرمی کولز جلد اول فصل چهار سنجش غلظت گاز هستم،کاوامورا هم یه دور زدم،تافلو درس 28هستم وesmدرس 3 کلیاتم فصل موادغذلیی هستم بنظرتون چطوره؟؟؟؟؟منابعم کامله اما بنظرم وقت خوندن تمومشونو ندارم ،بچه ها به نظر من جرمی کولز جلد اول با دهقانی وززولی کافیه نیاز به جلد دو نداره ،واسه کلیات به نظرتون سالواتو وخلاصه های سینا کافیه؟

سلام safa6929 ..خیلی خوب .انشا..که امسال قبولبین....پارسال هم امتحان دادین؟؟؟در انتخاب شبانه شرکت کردین؟
؟؟؟؟کتاب کاوامورا رو کجاهاشو خوندین؟؟؟؟من فک کنم وقت نکنم.

SAFA.6929

New member
سلام safa6929 ..خیلی خوب .انشا..که امسال قبولبین....پارسال هم امتحان دادین؟؟؟در انتخاب شبانه شرکت کردین؟
؟؟؟؟کتاب کاوامورا رو کجاهاشو خوندین؟؟؟؟من فک کنم وقت نکنم.
من امسال اولین سال شرکتم هست ،شما مگه سال قبلم شرکت کردین؟؟؟؟اگه آره درصداتون چطور بود؟؟؟ببین من منبع خوبی واسه تصفیه آب پیدا نکردم کاوامورا همشو نمیخواد بخونی فصل 7تصفیه خاص عالیه اونو بخون با یه یه تیکه هایی از چندتا فصلو خلاصه کن الان دقیق یادم نمیاد کجاها بود چون پراکنده هستن،قسیمم یه جلدش کافیه بخونی بعد حتما درسنامه جامع ززولی با بذر افشانو بخون عالین وقت میکنی بخونی فقط یه کم سریع شروع کن تا واسه مرور وقت داشته باشی

mina6228

New member
سلام.safa6929واست پیغام خصوصی دادم..انشا..که امسال هممون قبولیم..ممنون از راهنماییت

بنظرم جرمی کولز همون جلد 1 کافیه -سالهای قبل شاید ززولی هم جواب میداد ولی ازکنکور 91 جرمی کولز بتنهایی جواب میده. کلیاتم سالواتو وززولی کافیه.تصفیه اب همروawwa وتصفیه فاضلاب متکف

راستی بچه ها من موندم واسه زباله .چوپانوگلوس حجمش زیاده منم از دی شروع کردم فکر نکنم برسم. کسی یه جزووه خوب که خلاصه شده چوپانگلوس باشه رو سراغ نداره معرفی کنه؟بچه ها کدوم فصلاشو باید بخونیم؟راهنمایی کنین لطفا

SAFA.6929

New member
راستی بچه ها من موندم واسه زباله .چوپانوگلوس حجمش زیاده منم از دی شروع کردم فکر نکنم برسم. کسی یه جزووه خوب که خلاصه شده چوپانگلوس باشه رو سراغ نداره معرفی کنه؟بچه ها کدوم فصلاشو باید بخونیم؟راهنمایی کنین لطفا
سلام چوبانو واقعا اگه بخوای دوجلدشو بخونی یکم حجمش زیاده استاد ما یکی از طراحای سوال بوده جزوشم بد نیست من سر فصلاشو از رو جزوه در میارم واقعا همش حجمش زیاده

SAFA.6929

New member
بنظرم جرمی کولز همون جلد 1 کافیه -سالهای قبل شاید ززولی هم جواب میداد ولی ازکنکور 91 جرمی کولز بتنهایی جواب میده. کلیاتم سالواتو وززولی کافیه.تصفیه اب همروawwa وتصفیه فاضلاب متکف
قبول دارم ززولی کم جواب میده اما قبول کن جرمی هم 2فصلشو خوب ترجمه کردن تو فصل 4 رو بخون به عمق فاجعه پی میبری متکفو ادی رو دارم اما میدونی چند صفحه هست اماکنکور90 رو100درصد جواباشو تو متکف پیدا کردم ،
awwa کدوم کتابه همونکه حجمش کمه؟؟؟؟

صفا زبان گفتی esm میخونی" منظورت چه کتابایی هس؟

SAFA.6929

New member
سلام همتون دارین میخونین که پیداتون نیست خوشبحالتون من که درگیر کارای پروژمم نمیتونم چند روزی خوب بخونم بجای منم بخونید:smilies-azardl (181

بچه ها برنامه تون چیه؟ چطر میخونین؟ این طوری کسی نیاد کمک هم نکنیم چطور میتونیم خوب پیش بریم"

بچه ها من به یه هم گروهی احتیاج دارم تا بهم انگیزه بدیم وباهم بخونیم > اینطوری خودم هرطور دلم میخاد میخونم / میخام با یکی هم گروه بشم باهم بخونیم. کسی هس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا