مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leila89

New member
واقعا این سازمان سنجشی ها عجب آدم های مزخرفی هستن بعد این همه استرس دادن آخر نوشتن که دفترچه تا آخر هفته میاد رو سایت
hibiotechnology2015 اگه راجع به حذف رشته های غیر مرتبط خبری داری لطفا بگو....
من از دست این سازمان سنجش واقعا دارم سکته می کنم

milad_71

New member
:25r30wi:
سلام
من رشته ام غیر مرتبطه
تازه داشتم شروع میکردم که برا سال بعد قبول شم
همین اول کاری منو له کردن که :25r30wi:
هزار تا آرزو داشتیم
تهش شد سربازی؟
الان دقیقن اینقد ناراحتم که دارم میخندم
با هزار تا امید این 76 صفحه و چندین صفحه از تاپیک های دیگه خوندم که ببینم چی بخونم، چجوری بخونم و ...
الان هر تغییری که بدن کار برا من خیلی سختتر از اینی که هس میشه و شاید هم نشدنی
من هیچ کدوم از این درسا رو پاس نکردم تا حالا. زبانم هم ضعیفه :a2d3:
واسه چی باید یهو اونم الان شروع کنن به تغییرات؟
البته با تغییراتشون موافقم ولی نه برا خودم. واسه من همش ضرره، نمیذاره قبول بشم!!
:4d564ad6: خوشحالم میرم سربازی
البته من در هر صورت میخونم. هرچند که کارم از همه شما سخت تره. هرچند که فک کنم هرجور تغییری بدن واسه من بد باشه و کارم مشکلتر.
ولی یه آرزوهایی دارم. میخام واسه ش تلاش کنم. بگم دمبال چیزی که دوس داشتم رفتم. تو زندگی چیزی منتظر من نیس که نخام این یه سال رو پای آرزوم بذارم.
خودتون رو آماده کنید چون من کلی سوال دارم که ازتون بپرسم. واسه تک تکشون جواب میخام ها!!
عکس آواتارم هم عکس رونتگن کاشف اشعه ایکسه. رشته ام رادیولوژیه

love virology

New member
خوب معلومه دیگه مجموعه کردن داخلش موندن حالا رفتن بیشتر فکر کنن وقتی کاری سریع و بدون فکر انجام شه همین میشه / کوکا میلاد سربازی هم خوبه خدمت زیر پرچم ولی اگر فرصت ازمون داری نری سربازی بهتره

A2biotech

New member
واقعا این سازمان سنجشی ها عجب آدم های مزخرفی هستن بعد این همه استرس دادن آخر نوشتن که دفترچه تا آخر هفته میاد رو سایت
hibiotechnology2015 اگه راجع به حذف رشته های غیر مرتبط خبری داری لطفا بگو....
من از دست این سازمان سنجش واقعا دارم سکته می کنم

سلام...ببخشید کجا نوشته تا آخر هفته میاد؟!...توی Sanjeshp که خبری نیست؟

love virology

New member
به اطلاع داوطلبان می رساند دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تا پایان هفته جاری از طریق همین سامانه قابل دسترسی خواهد بود.

w w w . s a n j e s h p . i r

A2biotech

New member
آقا یکی لطفا جواب بده...کجا نوشته که دفتر چه تا آخر هفته میات؟...از چه منبعی میگید اینو؟
:14:

آخرین ویرایش:
فقط می تونم بگم خوش به حال هر کی که تونست از این مملکت مزخرف بره
من نمی دونم اینا دارن ما رو مسخره می کنن یا خودشونو
واقعا متاسفم که در چنین سیستمی باید درس خوند
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

ه اطلاع داوطلبان می رساند دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تا پایان هفته جاری از طریق همین سامانه قابل دسترسی خواهد بود.
اطلاعیه شماره 2منابع آزمون کارشناسی ارشد سال 1394 ( سال تحصیلی 94-95 ) فرمت pdf
اطلاعیه شماره 1در خصوص آزمون کارشناسی ارشد سال1394 ( سال تحصیلی 94-95 ) فرمت pdf

احتمالا از این ترسیدن امروز اعلام کنن فردا همه حمله کنن وزارت بهداشت
گذاشتن 4 شنبه اعلام کنن که تا شنبه بشه همه حسشون خوابیده واسه دعوا

milad_71

New member
21 دی همیشه واسه من روز مهمی بوده آخه تولدمه، ولی فک کنم امسال روز مرگم باشه :((((

tavallodet mobarak dadashe reza :thumbsupsmileyanim:
تولد من 24 دی ه
ولی هیچ موقع برام مهم نبوده و تو بهترین حالت اینه که روز تولدم از این که سنم بالا میره ناراحت نشم
خوش به حالت

آخرین ویرایش:
کسی نیست بگه شما که بلد نیستید ی کار رو درست انجام بدید پس چرا 1 هفته جلوتر نواشو میزنید

The Guy

Well-known member
اینم نتیجه اول حرف زدن، بعد فکر کردن!
فکر کنم تازه میخوان بشینن فکر کنن چجوری میشه که مثلا بیوشیمی و بیوتکنولوژی تو یه گروه باشن، یا سر بچه های ایمونو چی میاد،...

hlki

New member
من نمیدونم چکار میخوان بکنن فقط هرچی میشه امیدوارم خیر باشه خدا جون خودت بهترین رو واسمون رقم بزن الهی امین

saber_bacteria

New member
ﺣﻖ ﺧﻮری ﻓﺎﺣﺶ از رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ _94 ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح
ﺣﻖ ﺧﻮری ﻓﺎﺣﺶ از رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ _94 ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح ﻣﯿﺘﻮاﻧﯿﺪ آزﻣﻮن دﻫﯿﺪ !
ﻃﺒﻖ اﻋﻼم ﻣﺮﮐﺰ ﺳﻨﺠﺶ ﭘﺰﺷﮑﯽ و اداره ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻧﯿﺮوی اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻃﺮح
از ﺳﺎل 94 دﯾﮕﺮ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ اﻋﻢ از ﻋﻠﻮم آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻫﯽ ، ﭘﺮﺳﺘﺎری ، اﺗﺎق ﻋﻤﻞ ، ﻫﻮﺷﺒﺮی و دﯾﮕﺮ رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻃﺮح دار ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﻗﺒﻞ از ﻃﺮح در آزﻣﻮن ارﺷﺪ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ
اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺳﺎزﻣﺎن ﻧﻈﺎم وﻇﯿﻔﻪ اﯾﻦ ﻓﺮﺻﺖ را ﺑﻪ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﻣﯿﺪﻫﺪ ﮐﻪ ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان داﻧﺸﺠﻮی ﺗﺮم آﺧﺮ و ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻞ در آزﻣﻮن ﻫﺎی ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻘﺎﻃﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﮐﺸﻮری ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ .
ذﮐﺮ اﯾﻦ ﻧﮑﺘﻪ ﻫﻢ ﻻزم اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎی ﭘﺬﯾﺮش رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻣﺬﮐﻮر درﻣﻘﺎﻃﻊ ﮐﺎرداﻧﯽ و ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﻫﺎی دوﻟﺘﯽ و آزاد ﺳﺮاﺳﺮ ﮐﺸﻮر ﺑﻪ ﻃﻮر ﻗﻄﻊ ﻫﯿﭻ ﮐﻤﺒﻮدی از ﻧﻈﺮ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻧﯿﺮوی ﻃﺮح اﺣﺴﺎس ﻧﻤﯿﺸﻮد ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺎ اﺷﺒﺎع روﺑﺮو
ﻫﺴﺘﯿﻢ .
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن ﺟﺪﯾﺪی ﮐﻪ ﮔﻮﯾﺎ اﯾﻦ دوﺳﺘﺎن در وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﺑﯿﻦ ﺧﻮدﺷﻮن ﺗﺼﻮﯾﺐ ﮐﺮدﻧﺪ ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎر ﻗﺒﻞ ﻃﺮح اﯾﻦ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ در آزﻣﻮن ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ
و اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺨﺒﻪ ﮐﺸﯽ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ ﭼﺮا ﮐﻪ ﺑﺴﯿﺎری از داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن اﯾﻦ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ اﻧﮕﯿﺰه ﻫﺎی ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺎﻻ ﺑﺮای اداﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ وارد رﺷﺘﻪ ﻫﺎی ﻣﺬﮐﻮر ﺷﺪه اﻧﺪ
وﻟﯽ ﻋﻤﻼ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﺪ ﺑﺰرگ ﺑﻪ ﻧﺎم ﻃﺮح ﻣﻮاﺟﻬﻪ ﺷﺪه اﻧﺪ .
ﺣﺎل ﺗﺼﻤﯿﻢ اﯾﻦ ﺑﺎ ﺧﻮد ﺷﻤﺎﺳﺖ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﭘﯿﺮاﭘﺰﺷﮑﯽ ﮐﻪ اﺟﺎزه ﺑﺪﯾﺪ ﺣﻘﺘﺎن ﺧﻮرده ﺷﻮد ﯾﺎ ﻧﺸﻮد
ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﯾﮏ اﻋﺘﺮاض دﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺑﺘﻮان ﮐﺎری ﮐﺮد
ﺗﻤﺎم ﺣﺮف ﻣﺎ اﯾﻦ اﺳﺖ : دوﺑﺎر آزﻣﻮن ﻗﺒﻞ ﻃﺮح ، ﯾﮑﺒﺎر ﺑﻪ ﻋﻨﻮان داﻧﺸﺠﻮی ﺗﺮم آﺧﺮ و ﯾﮑﺒﺎر ﯾﻪ ﻋﻨﻮان ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻞ ،
آﯾﺎ اﯾﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻏﯿﺮ ﻣﻨﻄﻘﯽ اﺳﺖ ؟

لطفا با به اشتراک گذاری این لینک به ما کمک کنید ما نیازمند کمک شما هستیم.
اتحاد اتحاد و اجتماع پیراپزشکان کشور

http://olumpezeshki.ir/thread15597.html

mis

New member
منظور از رشته های غیر مرتبط یعنی چه ! من رشتم رادیولوژی هست یعنه نمیتونم بیوتکنولوژی شرکت کنم !

milad_71

New member
واسه رشته رادیولوژی، مثلن رشته رادیوبیولوژی و ام آر آی رشته مرتبط هستن
چیزی که درساش رو خوندی و باهاشون آشنایی لازم رو داری
ولی اجازه شرکت تو این رشته بهمون داده شده
میشیم جزو اون قسمت: تمام کارشناسی های علوم پزشکی

آخرین ویرایش:

amin667

New member
وزارت بهداشت هم شده مثل این بچه هایی که برای جلب توجه یه کارای عجیب غریبی میکنن . اینا میخوان به ما آموزش بدن ! ما دیگه چجوری بشیم خدا میدونه . . . خداوند هممون رو به راه راست هدایت کند انشاءا...

TrueLove90

New member
...

دوستان از خوندن غافل نشین ، همچنان بـا انـرژی ادامه بدین :28:

%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA2.jpg

turtle.jpg

5_ghanoon.jpg

...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا