مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
افتضاحه واسه بیوتک ها ...... زبان نباید 2 میشد!

این وسط فقط حق بیوتک ها ضایع شد روت سیاه بشه وزارت بهداشت!

پایین اومدن ضریب زبان و اجازه شرکت تو دوتا مجموعه فقط به ضرر بیوتکا شد. حالا بچه های ایمنی که همه درسای مارو دارن هم به جمع رقیبا اضافه میشن....:14:

به نظر من چرا کسی که ایلتس یا تافلش رو که حتی میتونه تو 14 یا 15 سالگی گرفته باشه باید به دلیل صرفا زبان قوییش بیاد و حتی با پایین زدن سایر دروسش رتبه ی بالا بگیره!
زبان 3 یعنی تضمین قبولی به همه ی کسانی که زبانشون خوب بود در حالی که درس اصلی ما نه میکروبه و نه زبان بلکه سلولی مولکولی هست
الان اتفاقا زبان کاملا معقول شد

راجب شرکت در 2 مجموعه هم مربوط به همه ی رشته های گروه های 4 گانه میشه.در ضمن ایمنی هم در گروه 1 هست پس رقابتی در کار نیست

آخه میکروب 1؟

میکروب تنها درس متمایز کننده بچه های زیست بود! حق خوری تا این حد؟

من از جنبه ی دیگه به حرف شما نگاه میکنم
اگر این درس ضریبش یک هست چرا باید 4 تا منبع بسیار سنگین داشته باشه!
اگر مثلا منبعش رو فقط جاوتز میکردن به نظرم عالی میشد ولی میکروب واقعا انرژی گیر ترین درسه ازین بابت به نظر خوب نشد

ورود همه رشته های غیر مرتبط رو تبریک میگم به رشته بیوتک

بچه های بیوتک و زیست بهتره شما هم برید مامایی و امثال اون چون جایی برای زیست ها نیست

منم دوست داشتم میتونستم برم رشته های پیرا با اینکه الفبای اونو هم نمیدونم

همیشه تمام لیسانس های علوم پزشکی میتونستن بیان بیوتک چطور شما الان این حرفو میزنید؟!
شاید من بد متوجه شدم!منظور شما دقیقا چی هست

آخرین ویرایش:
ی سوال مگه کسی که ایمونو هست می تونه بیوتک هم شرکت کنه ؟ اونطور سر امتحان که باید 2 تا دفترچه بگیره
یکی لطفا واضح توضیح بده

biotec93

New member
به نظر من چرا کسی که ایلتس یا تافلش رو که حتی میتونه تو 14 یا 15 سالگی گرفته باشه باید به دلیل صرفا زبان قوییش بیاد و حتی با پایین زدن سایر دروسش رتبه ی بالا بگیره!
زبان 3 یعنی تضمین قبولی به همه ی کسانی که زبانشون خوب بود در حالی که درس اصلی ما نه میکروبه و نه زبان بلکه سلولی مولکولی هست
الان اتفاقا زبان کاملا معقول شد

من از جنبه ی دیگه به حرف شما نگاه میکنم
اگر این درس ضریبش یک هست چرا باید 4 تا منبع بسیار سنگین داشته باشه!
اگر مثلا منبعش رو فقط جاوتز میکردن به نظرم عالی میشد ولی میکروب واقعا انرژی گیر ترین درسه ازین بابت به نظر خوب نشد

همیشه تمام لیسانس های علوم پزشکی میتونستن بیان بیوتک چطور شما الان این حرفو میزنید؟!
شاید من بد متوجه شدم!منظور شما دقیقا چی هست

منم موافقم به نظرم ضریب 2 معقوله ... خیلی ها فقط برای زبان بالا و در عین بیسوادی در دروس دیگه بیوتک میرفتن......
ولی باز هم ضریب 2 کم نیست همچنان ابهتش رو داره

The Guy

Well-known member
منم موافقم به نظرم ضریب 2 معقوله ... خیلی ها فقط برای زبان بالا و در عین بیسوادی در دروس دیگه بیوتک میرفتن......
ولی باز هم ضریب 2 کم نیست همچنان ابهتش رو داره

بله بخصوص که مجموع ضریب ها 8 هست!

love virology

New member
بچه ها واقعا رشته های مثل پرستاری اینا حذف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biotec93

New member
ی سوال مگه کسی که ایمونو هست می تونه بیوتک هم شرکت کنه ؟ اونطور سر امتحان که باید 2 تا دفترچه بگیره
یکی لطفا واضح توضیح بده
نه نمیتونه شرکت کنه...هر دو این مجموعه ها در یک گروه هستن و مجموعه های در یک گروه نمیتونن با هم رقابت کنند

shentia

New member
من با بالا رفتن ضریب سلولی مشکل نداشتم اتفاقا موافق بودم
اما بالا رفتن ضریب سلولی در ازای پایین اومدن بقیه منطقی نیست

توی دو تا درس رقابت باشه بهتره یا یکی؟ چرا یه جور دیگه نگاه نمیکنید؟
کسی که سلولیش خوبه و بقیه درساش نه فقط بتونه بیاد؟ اگه سلولی 4 شد زبان 3 میموند خیلی بهتر بود

- - - Updated - - -

یا حداقل میکروب هم دو میموند مثل زبان که 2 شد
بازم بهتر بود

love virology

New member
نخیرم شنتیا وقتی به یاری پروردگار رقتی ارشد میفهمی چرا 4 گذلشتن / دوستم الان ارشده در جریان کارش هستم / بسیار کار خوبی کردن ولی حداقل بیو باید 2 میزاشتن براتون

biotec93

New member
من با بالا رفتن ضریب سلولی مشکل نداشتم اتفاقا موافق بودم
اما بالا رفتن ضریب سلولی در ازای پایین اومدن بقیه منطقی نیست

توی دو تا درس رقابت باشه بهتره یا یکی؟ چرا یه جور دیگه نگاه نمیکنید؟
کسی که سلولیش خوبه و بقیه درساش نه فقط بتونه بیاد؟ اگه سلولی 4 شد زبان 3 میموند خیلی بهتر بود

- - - Updated - - -

یا حداقل میکروب هم دو میموند مثل زبان که 2 شد
بازم بهتر بود

خب صادقانه بگم ضریب 1 میکروب خورد تو ذوقم...ولی هرچقدر باز هم اعتراض بشه ما نمیتونیم کاری کنیم...این رو اقایون تصمیم گیرنده باید میگفتن
ولی دیگه حرص نخوریم همین که دیگه ژن اضافه نشد ..همین که مجموعه های مختلف محبور نیستن رقابت نفس گیر ی روشروع کنن..جای شکر هست
وگرنه بعید نبود اوضاع از این بدتر باشه

البته از ضریب 1 بیو شوکه شدممممم

آخرین ویرایش:

shentia

New member
در مورد رشته های گرایشی
کلی حرف میزنم و تعمیم داره به کل جامعه

من منظور و غرضی ندارم و با کسی هم دشمن نیستم اما اگه بخواید منطقی به حرفم نگاه کنید درست میگم

من موافقم که کسی که قدرت داشته باشه میتونه توی هر رشته ای موفق بشه
اما حرف من اینه

کسی که هر گرایشی از زیست باشه چون 4 سال جون کنده و درس خونده و مطالب پایه رو یاد گرفته این حق رو داره که واسه ارشد در رشته خودش تحصیل کنه ولی وقتی شناور میشه و از هر رشته ای میتونن واردش بشن دیگه تخصصی نیست

مثل این میمونه که منی که هیچی از مثلا رشته آزمایشگاه نمیدونم برم توی اون رشته بشم نیروی متخصص در صورتی که نسبت به کسی که درسش رو خونده سوادی ندارم

صرف قبولی در ارشد و خوندن چند کتاب نیست ارشد یعنی تحصیلات تکمیلی .... یعنی دانسته هات رو تکمیل کنی ...توی ارشد بنا به اینه که همه چیز رو توی پایه یاد گرفتی
جای از اول خوندن نیست

اگه هر کسی توی رشته خودش غول بشه موفقه و جامعه ساخته میشه این یه قانونه
حالا من و امثال من باید با کسانی رقابت کنن که بر حسب بعضی از تفاوتها در چارت آموزشی گذشته شون میتونن از ما قوی تر باشن
آیا این حق ما نیست که با هم قطار های خودمون سنجیده بشیم

البته قانون نداره این ممکلکت وقتی فوتبالیست بازیگر میشه و امثالهم و همه به رشته و حرفه دیگری فکر میکنن چه انتظاری هست؟

البته من برای همه آرزوی موفقیت داارم اما قبول کنید که حرفام درسته

shentia

New member
من با همتون موافقم .... خوبه که اوضاع بدتر نشد....

ما هم میسازیم....

از حرفامم دلگیر نشید .... کلی بود و برای همه گرایشی ها هم آرزوی موفقیت دارم چون ممکنه واقعا استعداد داشته باشن اونا فرق دارن

biotec93

New member
من با همتون موافقم .... خوبه که اوضاع بدتر نشد....

ما هم میسازیم....

از حرفامم دلگیر نشید .... کلی بود و برای همه گرایشی ها هم آرزوی موفقیت دارم چون ممکنه واقعا استعداد داشته باشن اونا فرق دارن
عزیزم تو که در کمال ارامش و بدون هیچ استرس و اعصاب خرد کردنی حرفت رو زدی چرا باید ناراحت بشیم اخه؟

love virology

New member
سخنان شما من یکبار خیلی وقته پیش زدم خیلی ها بهشون برخورد البته سخن توهین امیز نبودا / ولی باید قبول کرد الان رشته های علوم پایه داره جاشو تو دل پزشکی باز میکنه ولی هنوز خیلی ها نمیخان قبول کنن که رشته های علوم پایه مخصوصا زیست و پزشکی 2روی سکه هرکدوم قرین هم هستن / امیدوارم به این رشته شیرین برسید و متوجه بشید که مهندسی ژن چه عشقیه ....

love virology

New member
بچه ها اگه بیام بیوتک شرکت کنم منو دعوااااااااااااااا نمیکنید البته باید اجازه از دوستان بزرگ اینجا لاو و علیرضا بگیرررررررم/ خخخخخخخخ برای خنده بود جووووو عوض شههههههههههههههه

shentia

New member
من قصد توهین به کسی رو ندارم

این یه حقیقته.... ناراحتم چون در حق ما اجحاف شده

حرف ناگفته رو باید گفت.... هر کسی باید خودش مسئول رفتار خودش باشه

بازم مشکلی نیست ما همه دوستیم و خدا با ماست

و اینکه اصلا شوکه نشدم که امتحان اردیبهشته...... اما امیدوارم عقب بیفته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا