مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

konjkave

New member
سلام به همگی خسته نباشید بچه ها من یه سوال دارم نمیدونم دقیقا تو کدوم تاپیک بپرسم البته میدونم به این تاپیک هم خیلی مرتبط نیست.در مورد رشته نانوبیوتکنولوژی در مقطع دکترا اطلاعاتی دارین؟در مورد دانشگاههایی که پذیرش میکنن چی؟
میشه فوری جواب بدید فردا روز آخر ثبت نام دکترا.

پ.ن: نگید چه آدم بیخیالیما من هنوز ارشدم نرفتم چه برسه به دکترا:21:

یعنی هیشکی نبود یه پاسخی بده و خانواده ای از نگرانی در بیاره:33::sad:

سلولی

New member
سلام میخواهم درکنکورازمایشی جامع شرکت کنم کدام بهتره که رشته زیست داشته باشه؟

TrueLove90

New member
effort.jpg

endeavor93

New member
شنبه 23 آذر

زبان 1:30 مطالعه لغت
شیمی 2:45 (مطالعه سینتیک شیمیایی)
میکروبیولوژی 2ساعت (باکتری های گرم منفی روده ای)
سلولی ملکولی 3ساعت

Mohammad gh

New member
یه توصیه هم دارم برای بچه های داوطلب ارشد و ارشد که برن تو تاپیک های دکترا هم یه گشتی بزنن و ببینن که اوضاع چجوریاس
اینکار باعث میشه درک درست و بجایی از آینده بدست بیارید و تصمیمتونو بگیرید که بعد ارشد ایا اصلا ارزش داره دکترا رو در ایران بخونید یا خیر....

Taraa

Well-known member
یه توصیه هم دارم برای بچه های داوطلب ارشد و ارشد که برن تو تاپیک های دکترا هم یه گشتی بزنن و ببینن که اوضاع چجوریاس
اینکار باعث میشه درک درست و بجایی از آینده بدست بیارید و تصمیمتونو بگیرید که بعد ارشد ایا اصلا ارزش داره دکترا رو در ایران بخونید یا خیر....

شما واسه خودت متخصصی شدیا ... آفرین .. خیلی خوبه که از الان داری افق وسیع تری رو برا خودت روشن میکنی

Taraa

Well-known member
شنبه 23 آذر

زبان 1:30 مطالعه لغت
شیمی 2:45 (مطالعه سینتیک شیمیایی)
میکروبیولوژی 2ساعت (باکتری های گرم منفی روده ای)
سلولی ملکولی 3ساعت

آفرین ... خیلی خوبه .. شما کجا بودی تا حالا نبودی ... من همینجوری برا خودم گزارشکار میدادم ... هر روز بیا

endeavor93

New member
یکشنبه 24 آذر

زبان 2:15 مطالعه سلولی 3ساعت میکروب 1:30( ادامه باکتری های گرم منفی) شیمی 1:30ساعت مرور

endeavor93

New member
ببخشید، تاریخ روز بعد و اشتباهی زدم

دوشنبه 25آذر
زبان 2:30 تست لغت ، سلولی 3ساعت ، میکروب 2:15 (باز هم ، ادامه باکتری های گرم منفی)، شیمی 1:30 مرور

سلولی

New member
اگر فراوانی بیماری گالاکتوزومی درجمعیت 1/10000 باشه ومرد سالمی بدون سابقه بیماری با زن سالمی که برادرش نیز به این بیماری مبتلا است ازدواج کند شانس ابتلا فرزند به بیماری چه قدر است؟ در جواب این مساله امده احتمال حامل بودن زن 2/3 است چرا؟ میدونم اینجا نباید سوال بپرسم ولی یک ماه این سوالو گذاشتم هیچ کس جوابمو نمیده

Taraa

Well-known member
اگر فراوانی بیماری گالاکتوزومی درجمعیت 1/10000 باشه ومرد سالمی بدون سابقه بیماری با زن سالمی که برادرش نیز به این بیماری مبتلا است ازدواج کند شانس ابتلا فرزند به بیماری چه قدر است؟ در جواب این مساله امده احتمال حامل بودن زن 2/3 است چرا؟ میدونم اینجا نباید سوال بپرسم ولی یک ماه این سوالو گذاشتم هیچ کس جوابمو نمیده

خب سوال شما مربوط به درس ژنتیک هست ... بچه های بیوتکنولوژی پزشکی درس ژنتیک رو برا کنکور ندارن ... سوالتونو تو بخش زیست شناسی یا بخش ژنتیک بپرسید تا جواب بگیرید

Taraa

Well-known member
23 آذر 1392
2 ساعت زبان

24 آذر 1392
3 ساعت زبان

25 آذر 1392
3 ساعت و نیم زبان

26 آذر 1392
5 ساعت میکروبیولوژی + 2 ساعت زبان

rahaaaaa

New member
بچه ها کتاب تست زیست سلولی مولکولی خانه زیست شناسی واسه بیوتک وزارت بهداشت خوبه؟از قیمتش اطلاع دارید؟

آخرین ویرایش:

Aysel

New member
بچه ها کتاب تست خانه زیست شناسی واسه بیوتک وزارت بهداشت خوبه؟از قیمتش اطلاع دارید؟

فک کنم 14 تومن بود قیمت کتاب سلولیش
کلا کتابای تست خانه زیست شناسی خوبن
ولی نمیدونم سلولیش برا وزارت بهداشت کافی باشه یا نه!!!
من میکروبیولوژی شو دارم بیشتر بدرد وزارت علوم میخوره

آخرین ویرایش:

elahe21

New member
سلام دوستان
من تازه به جمعتون پیوستم
میشه لیست کتابهایی که برای منابع ارشد بیوتک پزشکی باید بخونیم رو به من بگین؟بخصوص بیولوژی چه کتابی رو باید خوند؟:riz304:
ممنونم

tkia

New member
بچه ها ی کتاب جامع و کامل و خلاصه برای سلولی مولکولی میخوام سردرگمم!به نظرتون کتاب لودیش تو ای انتشار میر چه طور کتابه؟

م.صفری

New member
فک کنم 14 تومن بود قیمت کتاب سلولیش
کلا کتابای تست خانه زیست شناسی خوبن
ولی نمیدونم سلولیش برا وزارت بهداشت کافی باشه یا نه!!!
من میکروبیولوژی شو دارم بیشتر بدرد وزارت علوم میخوره

منم این کتابو دارم خوبه پاسخ تشریحی هم داره اما کمه و فقط برای وزارت علومه
من i...q...bهم دارم بعضی پاسخاش غلطه اما خب همه سوالارو پوشش داده به نظرم این بهتره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا