مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

hamed969

New member
دقیقا درست میگید .. ببینید پارسال از کتاب حسینی از قسمت استانداردهاش سئوال دادن که میزان نور مناسب در سالن تولیدی چقدر است ؟ ببینید میشه با میکروب جواب داد ......؟؟ پس همش میکروب نیست... به نظر من اگه خوب میکروب نگهداری و شیمی مواد رو بلد باشید میتونید 30 درصد راحت بزنید اما اگه بخواهید درصد خوب بزنید پیش نهادم خوندن کل رفرنس ها است..... پیشنهاد دیگرم خوندن haccpاست....

اوکی
مرسی از راهنمایتون

hamed969

New member
دقیقا درست میگید .. ببینید پارسال از کتاب حسینی از قسمت استانداردهاش سئوال دادن که میزان نور مناسب در سالن تولیدی چقدر است ؟ ببینید میشه با میکروب جواب داد ......؟؟ پس همش میکروب نیست... به نظر من اگه خوب میکروب نگهداری و شیمی مواد رو بلد باشید میتونید 30 درصد راحت بزنید اما اگه بخواهید درصد خوب بزنید پیش نهادم خوندن کل رفرنس ها است..... پیشنهاد دیگرم خوندن haccpاست....

اوکی
مرسی از راهنمایتون

Samaneh1366

New member
خواهش میکنم... خوشحال میشیم شما هم با ما در مطالعه گروهی همراه باشید....راستی زبان زبان زبان مهم هست

Samaneh1366

New member
موفق باشید ... کار خوبی کردین ...اگه بازم کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک بکنم..... از مهر ماه منتظر شما هستیم. یا علی

am-ml

New member
شروع مطالعاتمو گذاشتم واسه اول مهر
زبانو ولی شروع کردم
سلام ،خوش اومدین.
گزارش زبانتو بیا بگو.
ما سه تا با هم پیش بریم بهتره.تعداد درسایی که میخونیم فعلا مهم نیست ،ولی اینکه منظم روزانه بخونیم و گزارش بدیم خیلی خیلی مهمه.
راستی از هفته آینده سارا دوستم و همکارم هم میاد و ما میشیم 4 نفر:thumbsupsmileyanim:

hamed969

New member
امروز دو درس 504 رو خوندم
یه سوال؟؟
بنظرتون کتاب فریزیر رو کامل بخونم یا چکیدش کفایت میکنه؟؟

am-ml

New member
امروز دو درس 504 رو خوندم
یه سوال؟؟
بنظرتون کتاب فریزیر رو کامل بخونم یا چکیدش کفایت میکنه؟؟
آدامز از همه مهمتره و بعد از اون جی ولی فریزیر لا اقل تواین چند ساله خیلی مهم نبوده،شما اگه آدامز رو خوب بخونید میتونید بالای 80 درصد جواب بدین.
من فکر میکنم بهتره وقتتون رو برای خوندن کامل و دقیق کتاب آدامز بگذارید و بعدش چکیده جی وبعدش چکیده فریزیر..

آخرین ویرایش:

Samaneh1366

New member
وای سلام لیلا جان خوبی داشتم ناامید میشدم... خسته نباشی دوستم... ایشاا... هر 4 نفرمون تهران قبول میشیم... منم تا مهر کم میخونم اما راست میگی مهم نیست چقدر میخونیم مهم اینه که پیوسته بخونیم .... موفق باشید دوستان

am-ml

New member
سلام به همه دوستان ،خصوصا سمانه عزیزم
گزارش دیروز:
آدامز:1 ساعت
شیمی:1ساعت
زبان:1ساعت(پایان درس یک 504)

به امید موفقیت همگی

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
من دلیل درست کردنه این همه تاپیک تکراری را نمیدونم/ما یه دونه تاپیک مطالعه ی گروهی 91>>>92 داریم/این دیگه چیه/این جوری فقط باعث پراکندگی بچه ها میشید/و هیچ نتیجه ای نمی گیریم/ادمین خواهش می کنم یه فکری برای تاپیک های تکراری بکن

Samaneh1366

New member
سلام دوست عزیز اون تاپیک واسه همه رشته هاست و رشته ما که بچه های کمتری داره ممکنه تو اون جا پیامی گذاشته بشه اما چون بچه ها زیادن ما نتونیم از مطالعه هم آگاه بشیم ووو هرچه محیط خصوصی تر باشه آدم راحت تر هستش..و تفاوت زمان مطالعه با توجه به سنگینی مباحث 1 رشته و سبکی 1 رشته باعث دلسردی میشه .....

amiir

New member
سلام بچه ها،منم امسال برا سال اول کنکور دادم و این رشته رو قبول شدم،اگه کمکی بخواین خوشحال میشم کمکتون کنم.فقط پیاماتون رو خصوصی که مشخص باشه چون من فراموش میکنم انجمن ها رو نگاه کنم،در ضمن نگران جواب دادنم نباشید چون هرروز صفحه خودمو چک میکنم.
کوچیک شما!

albaloo

New member
:ad54ad:[SIZE=5]amir khan.tabrik migam.mishe begi hame manabe ro khoondi ya na,manabe english ro migam[/SIZE]

salam khedmate hame dostaye golam
bara hamaton arezoye movafaghiyat mikonam
bara onayi ke mikhan share khob ghabol shan tovsiye mikonam ke hatman zaban ro khob bekhonid
kh mitone komaketon kone
:bunnyearsmiley:

am-ml

New member
salam khedmate hame dostaye golam
bara hamaton arezoye movafaghiyat mikonam
bara onayi ke mikhan share khob ghabol shan tovsiye mikonam ke hatman zaban ro khob bekhonid
kh mitone komaketon kone
:bunnyearsmiley:
سلام دوست عزیز
یه روزی شما تنها کسی بودی که جواب سوالای ما رو میدادی،این رو یادمون هست.
لطفا گاهی به این تاپیک سر بزن و مارو راهنمایی کن. بازم ممنونم.:ad54ad:

بالا