مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mary jon

New member
زندگی رانخواهیم فهمیداگرازهمه گل های سرخ دنیا متنفرباشیم فقط چون درکودکی وقتی خواستیم گل سرخی بچینیم خاری دردستمان فرورفته است؟

زندگی رانخواهیم فهمیداگردیگرآرزوکردن ورویا دیدن راازیادببریم وجرات زندگی بهترداشتن راازلب تاقچه به فراموشی بسپاریم فقط به این خاطرکه درگذشته یک یاچندتااز آرزوهایمان اجابت نشدند.

زندگی رانخواهیم فهمیداگر عزیزی رابرای همیشه ترک کنیم فقط به این خاطرکه دریک لحظه خطایی ازاوسرزدوحرکت اشتباهی انجام داد.

زندگی راهرگزنخواهیم فهمید اگردیگردرس ومشق رارهاکنیم وبه سراغ کتاب نرویم فقط چون دریک آزمون نمره خوبی به دست نیاوردیم ونتوانستیم یک سال قبول شویم.

زندگی را هرگزنخواهیم فهمید اگردست ازتلاش وکوشش برداریم فقط به این دلیل که یکبار درزندگی سماجت وپیگیری ما بی نتیجه ماند.

mary jon

New member
موفقیت ؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است موفقیت ؛ موفقیت ؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است

fnpsh

New member
صبح بخیر

سلام صبح بخیر
چرا کسی گزارش مطالعه اش نمی گزاره
چرا هچیکس درصدهای مسال و رتبه اش را اعلام نمیکنه
چرا اینقدر سکوت.یعنی خیلی مشغول خواندن هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lemen

New member
سلام دوستان
من سال سومه که کنکور ارشد دادم و قبول نشدم، امسال با بهره گیری از تجربه های خودم و بقیه دوستان جدی تر از سالهای قبل برنامه ریزی کردم و به قصد قبولی شروع به تلاش کردم.:thumbsupsmileyanim: درصدهای امسالم اینجوریه :
اصول اپیدمیولوژی :55
اصطلاحات : 60
آمار : 75
بیماریها : 41
بهداشت عمومی : 51
زبان : 17

Iris

New member
سلام به دوستای اکتیو خودم کجایین شما....:(50):

گزارش خوندن بدم واسه خودم تنها....بخش واگیر کتاب پارک رو تموم کردم آخ جووووووووووون
:thanks: الان رسیدم ب بخش سرطان ها دل همتون بسوزه خخخخخخخخخخخخخخ
اصطلاحات حرف b چیزی نمونده تموم کنم همین امروز تموم میکنم ایشالا
7درس تافل خوندم همراه با یه سری مرور لغات ارشد
بهداشت جا موندم و هنوز همون 70 صفه رو خوندم دیگه مشغله ذهنی داریم نمیشه یه سره درس خووووووووووووووووند نه
:65d6a5d6s:
ولی از امروز یعنی 27.7 میخام بکووووووووووووووب ایشالا بخونم دوست داشتین قطار موفقیت جا داره واسه همتون بیاین بالا باهم پیش بریم .....

ماری جون و لمن عزیز ابجیای گلممممممممممممم منتظر2تاتون هستم هرچن میدونم خودتون از من بیشتر اراده دارین ...
کسی جا نمونه قبولیای 93 دستا بالا
:auizz3ffy9vla57584x

eglo

New member
به داشتن رقیب های سرسختی مثل شما افتخار میکنم....ولی من ناامیدم...ناامید....همش میگم نمیتوتم....اخه من کجا میتونم زبانو40بزنم....اصول رو 80!!!!؟؟؟بخدا عاشق درس و مطالعه ام....فقط باور نکردم توانایی های خودمو....چقدر باید بخونم تا رتبه 3رقمی من تبدیل بشه به 2رقمی و زیر100...خدایاااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

Iris

New member
به داشتن رقیب های سرسختی مثل شما افتخار میکنم....ولی من ناامیدم...ناامید....همش میگم نمیتوتم....اخه من کجا میتونم زبانو40بزنم....اصول رو 80!!!!؟؟؟بخدا عاشق درس و مطالعه ام....فقط باور نکردم توانایی های خودمو....چقدر باید بخونم تا رتبه 3رقمی من تبدیل بشه به 2رقمی و زیر100...خدایاااااااااااااااااا

سلام دوست عزیز چندین بار تو این تاپیک گفتم دوباره هم میگم کسی تو زبان ضعیفتر از من نبود من صفر بودم با خوندن مداوم تافل و بخشی از کتاب لزگی تونستم زبان رو33.33بزنم پس مهم خودتی ...خودتو باورکن که که خواستن توانستن است...واسه مبانی گوردیسو بخون میتونی بالای80 هم بزنی درصد مبانی من امسال شده 77.87وفقط گوردیسو خوندم یه بارم تفننی مازنر.....رتبه منم 3رقمی شده ولی ناامید نیستم چون سال اولم بود که خونده بودم و امسال با انگیزه بیشتر میرم جلو چون ضعفمو شناختم از شکست تجربه بگیر....مطمئن باش همه کسایی که امسال قبول شدن سال اولشون نبوده ارشد دادن اکثرا حداقل یه بار تجربه شت کنکور موندنو دارن پس توکلت بخدا باشه از خودتم ناامید مباش درصدای یکی از قبولیای امسال که کرمان اورده واست میذارم که دلهره زبانت بریزه
مبانی:79
بهداشت78
اصطلاحات74
امار65
بیماریها58
زبان 1.7
رتبه64
حالا ببین زبان چقد مهمه اون تونست با 1.7 قبول شه من با33نشدم پس نگران نباش بقیه دروسو رو رنج 70 واسه خودت برنامه ریزی کن....
تو میتونی شک نکن:rose:

mary jon

New member
تنها چیزی که در دنیا می توانی نغییرش دهی،
خودت هستی
و با این کار دنیا را متحول می کنی .[/size

اینم درصدای من دوستان گلم :مبانی 68
اصطلاحات 74
بیماریها 36
بهداشت 68
آمار 48
زبان 27
به امید موفقیت در کنکور ارشد سال 93

آخرین ویرایش:

Iris

New member
خودت هستی

اصطلاحات 74
بیماریها 36
بهداشت 68
آمار 48
زبان 27

ماری جووووووووووووووووووووووون ایشالا سال دیگه همه رو 70 ب بالا میزنی :thanks:

mary jon

New member
چگونه موفق شویم؟

* برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی کردن هستند؛

* مطالعه کن وقتی که دیگران در خواب هستند؛

* تصمیم بگیر وقتی که دیگران مردد هستند؛

* خود را آماده کن وقتی که دیگران درخیال پردازی هستند؛

* شروع کن وقتی که دیگران در حال تعلل هستند؛

* صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردن هستند؛

* گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردن هستند؛

* لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگین هستند؛

* پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردن هستند.

خودت هستی

اصطلاحات 74
بیماریها 36
بهداشت 68
آمار 48
زبان 27

عزیزم خیلی خوب زدید که نفر چندم بودید ؟

ای بابا چرا اینقدر سخته ؟

mary jon

New member
نبرد های زندگی همیشه به نفع قویترها پایان نمی پذیرد دیر یا زود برد با ان کسی است را که بردن باور دارد ... بردن را باور داشته باش .

هر شخصی یک نابغه است..
باور کنید که شما یک نابغه اید کافیست توانایی خاص خود را که یک موهبت الهی ست بیابید ...

خدایا ، راهی نمی بینم ، آینده پنهان است …
اما مهم نیست ، همین کافیست که تو راه را می بینی و من تو را

آخی یییییییییییییییییییییییی

خیلی سخته واقعا متاسفم ننوشته نفر چندم شدید ؟

آخرین فرد قبولی چند بود؟

Iris

New member
سلوووووووووووووووووووووووووم ب دوستای گلمممم:
کجایین شوماها؟یا زیاد درس میخونین یا خدایی نکرده زدین به در تنبلی
:p7977cujr38iyymsu8:
دلم نمیاد تنهایی گزارش بدم پس منم هیچی نمیگم میرم:65d6a5d6s:

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

دوستان توی بیماریها موارد مشکوک و مظنون و ...

و همچنین درمان بیماری را باید بخونیم یا نه ؟

xyz

New member
سلام اینم درصدایه منه آخرین نمره قبولی بوده247من شدم245 رتبه ام شده 98فقط ارشد قبول شدن یه مهره چینی بعضی ازتستهاست.آمار50اصطلاحات 85زبان 48مبانی48بیماریها60بهداشت 62فقط وفقط تومبانی گندزدم

Iris

New member
سلام اینم درصدایه منه آخرین نمره قبولی بوده247من شدم245 رتبه ام شده 98فقط ارشد قبول شدن یه مهره چینی بعضی ازتستهاست.آمار50اصطلاحات 85زبان 48مبانی48بیماریها60بهداشت 62فقط وفقط تومبانی گندزدم
سلام دوست عزیز مصلحت خدابوده ایشالا سال دیگه جز برترینها خواهی بود.....
رقابت شدیده بشینیم بکووووووووووووب بخونیم منم مث شما زیاد تفاوتی با قبولی نداشتم ولی با اراده تر از پارسال دارم میخونم چون فهمیدم ضعف من بیماریهاست که باید بکشم بالا امسال 43 زدم مبانی من شد77.87.....گوردیسو دقیق بخووووووووووووووووووووووون موفق باشی هم استانی گرامی:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا