مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mary jon

New member
سلام دوستای گلم منم فقط بیماریها وبهداشت عمومی وزبان میخونم ایشالله هممون موفق باشیم

msb61

New member
سلام دوستان به لطف خدا من امسال قبول شدم منابعى روکه خوندم براتون مىذارم امىدوارم مفىد باشه

آخرین چاپ منابع اعلام شده در دفترچه(بجز موارد 1 و 5 زبان دفترچه و راهنماي کنترل بيماريهاي واگيردار درانسان صباغیان که من نخوندمشون .درضمن توی دفترچه شایع عزیزی سال 80 اعلام شده ولی شما چاپ جدیدشو بگیرید)به اضافه موارد زیر:

-پرسشهای 4 گزینه ای مبانی و روشهای اپیدمیولوژی اصغر کاربرد کاظم خلجی
انتشارات شهرآب

-مجموعه آزمونهای ارشد اپیدمیولوژی محمود بختیاری انتشارات جامعه نگر

-اپیدمیولوژی آمار حیاتی who کامران احمدی انتشارات فرهنگ فرداا

-اپیدمیولوژی دیباگران(تست)

-درسنامه جامع بهداشت عمومی حسین حاتمی 3جلد

-درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی امیر لزگی انتشارات جامعه نگر

-essential words for the toefl استیون متیسن انتشارات جنگل

- vocabulary for high school students levin
(چون سطحش بالاست وحجمش هم نسبتازیاده در صورت داشتن وقت )

-مرور جامع آمار زیستی محمود یوسفی و... انتشارات جامعه نگر

-آمار حیاتی دیباگران
-هزار نکته در هزار تست بهداشت عمومی باقیانی مقدم (البته شاید
به 2000 نکته رسیده باشه!)

-دستورالعملهای بیماریهای وزارت بهداشت مثل اصول پیشگیری و مراقبت از بیماریھا واگیر یا
اصول پیشگیری و مراقبت بیماریھا( نظام مراقبت بیماریھای غیر واگیر) و. . . .

- کتاب روش شناسی پژوھش ھای کاربردی در علوم پزشکی که اگه در گوگل تایپ کنید از سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران قابل دانلود است

موفق باشید

eglo

New member
دوستان سلام.....من هنوز اونطور که باید شروع نکردم.....همه کتابا و منابع رو دارم.....امسال خیالم هم از آمار راحته چون پارسال خوب خوندم البته تو کنکور 32درصد زدم....!چون 2تا سوال رو الکی غلط زدم بلد بودما.....
ولی امسال مشکل عمده ام زبانه.....بچه ها شما چطوری میخونین؟ خواهشا بیاین دقیق بگین کتاب لزگی رو که باز کردین چیکار میکنین؟؟؟ لغتهارو جدا در میارینو حفظ میکنین؟؟؟من زبانو 1.3درصد زدم واقعا افتضاحه.....
موفق باشید همه....دوستان لطف کنید زود به زود به تاپیک سربزنید.ممنون

Iris

New member
سلام دوست عزیز فک نکنم تو زبان هیشکی به اندازه من ضعیف بوده باشه من از دبیرستان و کنکور سراسری دنبال زبان نرفتم حتی کنکور کاردانی به کارشناسی زبانو صفر زدم تا کنکور ارشد منو مجبور کرد به زبان جور دیگه نگاه کنم و تونستم با خوندن مداوم تافل و بخشی از لزگی امسال تو کنکور ارشد زبانو به 33 درصد برسونم.................
من خودم از تافل شروع کردم یادمه دفه اول که تافلو میخوندم هر درس نزدیک3 ساعت زمان میبرد تا یاد میگرفتم روز بعد اول درس روز قبلو مرور میکردم بعذ میرفتم سر درس دیگه.....تافلو که تموم کردم واسه اولین بار هرشب تفننی یه متن از لزگی رو ترجمه و لغاتشو یادداشت بعد مرور میکردم کم کم که تافلو خوب یاد گرفتم و ترجمه متون دستم اومد با خوندن متون لزگی.....رفتم سراغ سوالات کنکور زبان واسه خودم تایم میگرفتم انگار سرجلسه کنکور نشستم بعدش درصد میگرفتم هیچ کنکوری رو کمتر از50 نمیزدم حداکثر درصدم 65 بود ....با دیدن درصدام روحیه میگرفتم و همیشه تو ذهنم این بود که باید امسال زبان بین30تا40 بزنم از خودم زیاد توقع نداشتم چون توقع زیاد باعث استرسم میشد وقتی درصدم پایینتر از اون حد میشد .......
دوست عزیز فقط دامنه لغتتو ببر بالا به هر طریقی شذه تافل محشره تا شب کنکور حتی یه روز از تافل غافل نشدم و میخوندمش امسالم برنامم اینه باید زبان بین50تا60 بزنم و تموم تلاشمو میکنم تا بهش برسم..........
موفق و پیروز باشیمممممممممممممممممم:sarma:

Iris

New member
سلام دوستای گلم مث اینکه من خودم باید تنها گزارش بدم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:
تافل:4درس اول
بیماریها(پارک):تا اول سالمونلوزیس یعنی ص247
بهداشت (پارک)\تا ص64
اصطلاحات:حرفbالبته تموم نکردمش
مرور لغات ارشد پزشکی:sarma:

fnpsh

New member
اخه خواندن من در حد گزارش نیست.روزی 2 ساعت اونم با کتاب تافل که اصلا خوب پیش نمی ره.
کاش دوستان اینجا نمره و درصدهاشون میزاشتن تا حساب کار دستمون بیاد!!

abrepari

New member
سلام دوست عزیز میشه بپرسم شما سال چندمتونه ارشد شرکت میکنید میشه بگید که چند ساعت در روز درس میخونید واسه بهداشت چی میخونید ممنون:21:

abrepari

New member
سلام دوست عزیز میشه بپرسم شما سال چندمتونه ارشد شرکت میکنید میشه بگید که چند ساعت در روز درس میخونید واسه بهداشت چی میخونید ممنون

mary jon

New member
سلام دوستای گلم امروز من خوب نخوندم خیلی ناراحتم ایشالله بتونم جبرانش کنم !فقط زبان خوندم :sad:

abrepari

New member
سلام دوست عزیز من چند وقته شروع کردم اما بی برنامه تا حالا چند بار پرسیدم کسی جوابمو نداد میشه بگید شما سال چندمی هستین وبه چه روشی میخونید وچند ساعت ممنون میشم راهنماییم کنید:21:

mary jon

New member
سلام دوست عزیز میشه بپرسم شما سال چندمتونه ارشد شرکت میکنید میشه بگید که چند ساعت در روز درس میخونید واسه بهداشت چی میخونید ممنون:21:
سلام دوست گلم من سال دوممه برای بهداشت 4جلده پارکو میخونم

mary jon

New member
سلام دوست عزیز من چند وقته شروع کردم اما بی برنامه تا حالا چند بار پرسیدم کسی جوابمو نداد میشه بگید شما سال چندمی هستین وبه چه روشی میخونید وچند ساعت ممنون میشم راهنماییم کنید:21:

من پارسال زیاد خوندم قبول نشدم با توجه به کارنامه ام و درسایی که درصدشون کمه فعلن میخونم !!شما رتبه ات چند شد؟پارسال شرکت کردین؟

abrepari

New member
سلام ممنون من در اصل سال اولی حساب میشم چون پارسال دانشگاهم بودم ،به نظر شما4جلد پارک حجم زیادی نداره لازمه همشو خوند؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mary jon

New member
سلام دوست عزیز بنظرمن که لازمه بخونیش بهتره هیچ منبعی رو حذف نکن حجمش زیاده ولی آسونه زود تمومش میکنی بعدشم لازم نیس همه مبحثاشو بخونی شروع کن بخون وقت داره میره هااااااااااااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

mary jon

New member
الهی ،آن خواهم که هیچ نخواهم
الهی ، عرفه بگذشت و ما از خود نگذشتیم ، تو از ما بگذر
الهی ، به حق خودت حضورم ده و از جمال آفتاب آفرینت نورم ده
الهی راز دل را نهفتن دشوار است و گفتن دشوارتر
الهی ، چون تو حاضری چه جویم ، چون تو ناظری چه گویم
الهی آگر بخواهم شرمسارم ، و اگر نخواهم گرفتار
الهی در بسته نیست، ما دست و پا بسته ایم
دوستان گلم عید سعید قربان مبارررررررررررررررررررک

mary jon

New member
سلام بچه های اپید معلوم هست کجایین چرا گزارش نمیدین تنبل شدین هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :j58r36j3gcr4suxymup

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا