مطالعه گروهی آزمون Msrt

mbamari

Member
سلام. خسته نباشید دوستان. کیت، گرایمر دایجست، وکتاب سوم چیه؟

تداعی

New member
این چه حرفیه عزیزم. تو فقط دعا کن قبول شیم . برام کافیه. طرف کیت و اون و گرامر دایجست رو خونده بود گفت 90 شدم. 15 تا لسینینگ از کیت و 15 تا دیگه از همون بود .اینم بهت بگم که گزینه های لسینینگ رو کاملا حفظ کرده بود.

میگم منو دوست نداری؟ من چند بار برات پیام گذاشتم ولی جواب ندادی خوب:((((((((((
هزینه سفارش چقدر شد منم با شفیع موافقهم. منم میتونم یک بخش هزینه رو بدم. چون برام فوق العاده مهمه این ازمون

mehsad

New member
درود درووووووووووووووووووود دروددددددددددددددددددد
بچه ها یه خبر خوش دارم
ازمون زبان وزارت بهداشت 18 مهر برگزار میشه
کیا میخوان شرکت کنن؟
حمید جان دستت درد نکنه. بازم به تو! کارت درسته پسر!
جناب شفیع و cnidaria_cnida19 مرسی از گزارشاتون
ما میخونیمو قبول میشیم
فقط من نمیدونم این وزارت بهداشت باز چه خوابی دیده. کدوم شهرا برگزار میخواد بکنه من نمیدونم. ااااااااااااااااااااااااااااای خدا از دست اینا. دیوونه شدم!!!!!
یه کم امیدوار شدم!

cnidaria_cnida19

New member
اره یه سی دی داره. حدود 300 صفحه هست البته بیشتر از نصف کتاب مربوط به جواب و توضیح تمرینهاست. من حدود 6 تومن خریدمش. برای لسینینگ همونوفقط پیشنهاد کردند. گرامر و ریدینگ هم داره. همکلاسیم بهم اونو پیشنهاد کرد ولی من نخوندم خودش خوند 75 شد.

تداعی

New member
راستی گرامر دایجست چیه؟
من برنامه ریزی کردم گرامر رو از لانگ من بخونم. برای لغت هم فقط لغات ضروری تافل چون فرصت کمه بیشتر نمیشه. ولی لغات داخل درک مطلب رو هم در میارم.
میگم سنیداریا شما با درک مطلب های کیت مشکلی نداری؟ قشنگ میتونی معنیش کنی و بفهمی چی میگه

شفيع

New member
بچه ها یه خبر خوش دارم
کیا میخوان شرکت کنن؟
ما میخونیمو قبول میشیم
فقط من نمیدونم این وزارت بهداشت باز چه خوابی دیده. کدوم شهرا برگزار میخواد بکنه من نمیدونم. ااااااااااااااااااااااااااااای خدا از دست اینا. دیوونه شدم!!!!!
یه کم امیدوار شدم!

خواهش ميكنم عزيزم.
منم دوس دارم شركت كنم ميگن وزارت بهداشت آزمونش از msrt اسونتره نه؟

cnidaria_cnida19

New member
به چی امیدوار شدی؟ مردم دارن درسهای دکترا رو میخونن ما درگیر زبانیم. یعنی تو 3 هفته میرسی برا کنکور؟

تداعی

New member
بچه ها یه خبر خوش دارم
کیا میخوان شرکت کنن؟
ما میخونیمو قبول میشیم
یه کم امیدوار شدم!

یعنی ازمون 30 ابانش شد 18 مهر؟ بعدش این ازمون گذاشته برای مهلتی که برای تکمیل مدارک قبل از کنکور میدن؟
وای اگه این طور باشه همیشه خوش خبر باشی
منبع موثق برای این خبر؟

mehsad

New member
این چه حرفیه عزیزم. تو فقط دعا کن قبول شیم . برام کافیه. طرف کیت و اون و گرامر دایجست رو خونده بود گفت 90 شدم. 15 تا لسینینگ از کیت و 15 تا دیگه از همون بود .اینم بهت بگم که گزینه های لسینینگ رو کاملا حفظ کرده بود.

دمت گرم بابا. منم هستم. این بچه هایی که اینجان همه شون قبول میشن. بچه ها این ازمون msrt واسه من درس عبرت شد.
میگم این دایجستو با ترجمه خونده یا همینجوری؟
:14:
اخه وقت نیست من بشینم ترجمه کنم کلی!
راستی تو از چی چی این لغات لذت بردی؟ اخه من که گیج شدم! فقط بگو از رو متن یاد گرفتی یا جدا حفظ میکنی؟!

تداعی

New member
سینداریا یک دقیقه منو نگاه کنم کارت دارم :)))))))))))))))

بچه ها من برای دکترا هم شروع کردم. یعنی فقط زبان نمیخونم. اخه این طوری علنا وقتی برای خوندن نمی مونه

cnidaria_cnida19

New member
لغات ضروری تافل خوبه ولی ریدینگهای کیت رو هم حتما بخونین. نمونه سوال زیاد تمرین کنید.

mehsad

New member
به چی امیدوار شدی؟ مردم دارن درسهای دکترا رو میخونن ما درگیر زبانیم. یعنی تو 3 هفته میرسی برا کنکور؟

اووووووووووووووووه بابا من اومدم یه پست بدم رفرش شد دیدم 10 تا پست زدین چه زرنگینا
واسه همینه همه خوندن من هنوز دارم سرچ میکنم چی بخونم!
میدونم بابا . من که هیچی واسه دکترا نخوندم. میدونم نمیشه ولی اگه امسال دکترا ندم یعنی یه سالم رفته! چیکار کنم میگین؟
بعضیا میگن امسالو زبانو بده خوب بخون سال دیگه دکترا. اما اخه این وز بهداشت که........ میدونین دیگه
بعدشم تاریخش میگذره اخه! میدونم نخوندم دکترا ولی تجربه میکنم اقلا! زبان ندم اینم نمیشه!!!

mehsad

New member
تداعی جان من دارم نیگات میکنم دیگه!
اره بابا منبعش سنجش پی
بعدشم!
آقا این 504 واسه تافل خوبه یا حتما لغات ضروریو بخونیم؟
من وقت ندارم که
من تا زبانو ندم دکترا شروع نمیکنم. تداعی تو چه جوری تمرکز میکنی؟
این حمید کجاست؟
میگم cnidaria_cnida19 اخرش چیکار میکنی ؟ شیر میکنی پکیجو؟ لطف میکنی والااااااااا تو این وقت کم. بیخبرمون نزار

تداعی

New member
بچه ها دوست من گفت تو اینترنت نمونه سوال های msrt هست. میگفت عالیه و معولا از توش میاد. میتونیم جمع بشیم با هم بخریم.

سنیداریا به نظرم بیا هزینه ان بسته ای که سفارش دادی رو بین انهایی که میخوان تقسیم ن. واقعا لازم نیست هر کدوم یدونه سفارش بدیم چو چیزی نیست بعدا به دردمون بخوره. من بی تعارف گفتم . و خودم هم حاضرم سهمم رو بدم

- - - Updated - - -

بچه ها دوست من گفت تو اینترنت نمونه سوال های msrt هست. میگفت عالیه و معولا از توش میاد. میتونیم جمع بشیم با هم بخریم.

سنیداریا به نظرم بیا هزینه ان بسته ای که سفارش دادی رو بین انهایی که میخوان تقسیم ن. واقعا لازم نیست هر کدوم یدونه سفارش بدیم چو چیزی نیست بعدا به دردمون بخوره. من بی تعارف گفتم . و خودم هم حاضرم سهمم رو بدم

تداعی

New member
مهساد مرسی منو نگاه کردی. دیگه داشتم افسرده می شدم. خودم سوال می پرسم خودم جواب خودمو میدم. هیچ کس منو نمی دوسته:))))))
والا تمرکز که سخته ولی زمانی نمونده اخه. نخوم از اول مهر دیگه دستم جایی بند نیست

mehsad

New member
میگم میرسیم تو این مدت بخونیم این همه؟
پس شد کیت و لغات ضروری و لیستنینگ! گرامر دایجست؟
شفیع جان این لینکت با چه پسوندی دان میشه؟ اخه مال من ویروس میشناسه

mehsad

New member
یکی به داد سوالای من برسه بابا جون!
میگم شما میگین گرامرو فقط تست بزنم؟ اخه خوندنش تاثیری تو تست زدن نداره چندان! بابا یکی فارسیشو نداره؟:13:
تداعی جان افسرده نباش عزیز! فعلا بات کار داریم. بزار صدمین کنکور عمرمونم بدیم حالا وقت هست تا افسردگی! والااااااااااا.
مردم بس که کنکور دادم! هنوز پوستم کلفت نشده.:sadsmiley:
نامردا رفتین درس بخونین؟
باشه منم رفتم پس. بیا بعد تداعی میگه هیچکی دوسش نداره! من اینهمه پست زدماااااااااااا ! الو!:dadad4:

آخرین ویرایش:

تداعی

New member
من هستم خوب هی می پرسم کسی جواب نمیده.
من هر کاری میکنم نمی تونم دایجست رو دانلود کنم.
ببین دختر خوب من خودم بدون خوندن گرامر نمی تونم تست بزنم. امروز برای یک مشکل فنی زنگ زدم به مسئول msrt تهران مثل اینکه یکی حضوری رفته بود یا نمی دونم چی که داشت رفرنس می پرسید مسئولش گفت لاگ من و کیت رو بخون. من کلا این کتاب ها رو دارم. یک برنامه گذاشتم تا 18 شهریور که گرامر کیت رو بخونم و از 18 تا 28 شهریور تست های گرامر رو بزنم. یک بخش درک مطلب داره لانگ من که ن قبلا خوندم و لغت هاشو در اوردم ولی بازم میخوام بخونمش. برای لیسنیگ هم هر روز یک ازمون رو گوش می کنم
لغت هم فقط ضروری تافل میخونم و اگه ان دوست عزیز و سخاوت مند خبر بده و رو در اختیارمون بزاره حتما ان رو هم میخونم

بالا