مطالعه گروهی آزمون Msrt

Hamidvet

New member
بابا من نميدونم تافل كيت هارو كجا دانلود كردم.اينقد كتاب و فايل و زبان دانلود كردم كه گيج شدم خدايش

بابا شفیع تو دیگه کی هستی پسر ... دوست دارم :smiliess (3)::riz304::riz481:

- - - Updated - - -

بابا من نميدونم تافل كيت هارو كجا دانلود كردم.اينقد كتاب و فايل و زبان دانلود كردم كه گيج شدم خدايش

شفیع جان تافل کیت listening رو واسه من ایمیل میکنی لطفا؟! .. ممنونت میشم :rolleyessmileyanim:

mehsad

New member
منم مثل شفیع شدم. اینقدر گیج شدم که نمی دونم چی دارم چی ندارم از چی شروع کنم. بابا این لیستنینگ ها رو یکی بزاره دیگه. اصلا از هر 3 بخش تافل کیت یه فایل بزارین تا شروع کنین. یعنی یکی پیدا نمیشه لیدر شه اینجا ؟ خوب خودمونیم چند نفریم. اگه نمی خواین پابلیکش کنین پس بیاین با میل شیر کنیم دیگه!

cnidaria_cnida19

New member
این سایتهایی که برای تقویت لسینینگ اسم بردید خوبند ولی نه برای کوتاه مدت. ما فقط 3 هفته تا آزمون وقت داریم و از اونجایی که بیشتر از 50% سوالات لسینینگ از تافل کیت هست فعلا اونو پیش میریم.بچه چرا خودتونو بامنابع زیاد، گیج میکنین ؟ اینجوری به هیچکدوم نمیرسیم. بیشتر لغات در منابع اصلی مشترک و مشابهند. اگه یک منبع را کامل تو این مدت کوتاه بخونیم شاهکار کردیم.این همه دانلود و مطالب جورواجور بیشتر از کمک باعث استرسمون میشه.من خودم تافل کیت رو از دیروز شروع کردم و الان صفحه 60 هستم. البته مرور هم میخواد. شما تلاشتونو بکنین و توکلتون به خدا باشه.

- - - Updated - - -

این سایتهایی که برای تقویت لسینینگ اسم بردید خوبند ولی نه برای کوتاه مدت. ما فقط 3 هفته تا آزمون وقت داریم و از اونجایی که بیشتر از 50% سوالات لسینینگ از تافل کیت هست فعلا اونو پیش میریم.بچه چرا خودتونو بامنابع زیاد، گیج میکنین ؟ اینجوری به هیچکدوم نمیرسیم. بیشتر لغات در منابع اصلی مشترک و مشابهند. اگه یک منبع را کامل تو این مدت کوتاه بخونیم شاهکار کردیم.این همه دانلود و مطالب جورواجور بیشتر از کمک باعث استرسمون میشه.من خودم تافل کیت رو از دیروز شروع کردم و الان صفحه 60 هستم. البته مرور هم میخواد. شما تلاشتونو بکنین و توکلتون به خدا باشه.

Hamidvet

New member

- - - Updated - - -

آقا من تافل کیت ندااااااااارم ... خوب یکی برام بفرسته دیگه!
یا لینکشو همینجا بذارید یا ایمل بدم ... :13:

Hamidvet

New member
بچه ها من برای لغت 504، تاقل، 1400 کلمه و تا 8 مهارت لزگی رو خودنم ... کافیه بنظرتون؟!

aaram

New member
آخ جوووووووووووووووون قبول شدم قبول شدم :4d564ad6::4d564ad6:

ولی خوب نمرم لب مرزیه، برای مصاحبه دوست دارم بیشتر بود نمرم.:dadad4:..یه بار دیگه حالا اگر وقت کردم شرکت میکنم تا نمرمو بالا ببرم برای مصاحبه :ad54ad:

Hamidvet

New member
آخ جوووووووووووووووون قبول شدم قبول شدم :4d564ad6::4d564ad6:

ولی خوب نمرم لب مرزیه، برای مصاحبه دوست دارم بیشتر بود نمرم.:dadad4:..یه بار دیگه حالا اگر وقت کردم شرکت میکنم تا نمرمو بالا ببرم برای مصاحبه :

...وااااااااقعا تبریک ... :ad54ad:
مگه دکترا شرکت کرده بودی شما آرام جان؟! ...

aaram

New member
...وااااااااقعا تبریک ... :ad54ad:
مگه دکترا شرکت کرده بودی شما آرام جان؟! ...

مرسی ...دکترا رو که نه!هنوز که کنکورش آبانه دکترا....MHLE رو گفتم! آخه اینجا گفتم اگر اینو قبول نشم منم مجبور msrt شرکت کنم....

ولی خوب حالا نمره قبولی گرفتم که بتونم دکترا شرکت کنم....:ad54ad:

موفق باشین شما هم:rose:

Hamidvet

New member
مرسی ...دکترا رو که نه!هنوز که کنکورش آبانه دکترا....MHLE رو گفتم! آخه اینجا گفتم اگر اینو قبول نشم منم مجبور msrt شرکت کنم....

ولی خوب حالا نمره قبولی گرفتم که بتونم دکترا شرکت کنم....:ad54ad:

موفق باشین شما هم:rose:

خوش بحالت از جهاتی امسال دکترا میدی راحت میشی ؛ من سال دیگم ...
چند آوردی نمرتو نامرد؟!

mehsad

New member
حمید راست میگه خب. چرا یکی این کیت رو نمیزاره؟ منم ندارم !
جناب cnidaria_cnida19 باریکلا به شما که به طور فعال گزارش میدی. اما این کیتو بزار اینجا ما هم شروع کنیم. الان ما یه روز و 60 صفحه عقبیم. دستت درد نکنه یا بگو ایمیل بدیم یا اینجا بزارید. هر کدوم که دارید. من از رو لپ تاپ می خونم با کتاب متاب میونه خوبی ندارم
راستی بچه ها شما لیستنینگو چه جوریمی خونین؟ یعنی فایل صوتیو میزارید بعد جواب میدید یا مثل ریدینگ میخونید و گوش میدید؟
جواباشو حفظ کنیم؟
لغتا رو چه جوری میخونین؟ تو متن یاد میگیرید یا همینجوری؟
منتظریما....

mehsad

New member
آرام جان تبریک و خوش به حالت. و حمید جان دستت درد نکنه

aaram

New member
حمید راست میگه خب. چرا یکی این کیت رو نمیزاره؟ منم ندارم !
جناب cnidaria_cnida19 باریکلا به شما که به طور فعال گزارش میدی. اما این کیتو بزار اینجا ما هم شروع کنیم. الان ما یه روز و 60 صفحه عقبیم. دستت درد نکنه یا بگو ایمیل بدیم یا اینجا بزارید. هر کدوم که دارید. من از رو لپ تاپ می خونم با کتاب متاب میونه خوبی ندارم
راستی بچه ها شما لیستنینگو چه جوریمی خونین؟ یعنی فایل صوتیو میزارید بعد جواب میدید یا مثل ریدینگ میخونید و گوش میدید؟
جواباشو حفظ کنیم؟
لغتا رو چه جوری میخونین؟ تو متن یاد میگیرید یا همینجوری؟
منتظریما....

ببخشید بچه ها من قول داده بودم لینکشو بزارم اما هرچی مرگردم پیداش نمیکنم.....بازم سعیمو میکنم......ولی خوب حالا اگر به کتاب فروشی هایی که این کتابو دارن دسترسی داشته باشین کتابشو تهیه کنید که خیلی بهتره....کتابشم زیاد نیست قیمتش من 3500 گرفته بودم از نمایشگاه کتاب...

cnidaria_cnida19

New member
دوستهای گلم من کیت رو از کتاب میخونم متاسفانه لینکی ندارم . از فردا جدی تر میخونیم. تنبلی نکنین حتما گزارش بدین

cnidaria_cnida19

New member
مهساد جان من لسینینگم ضعیفه دو سه بار گوش میدم البته تو کیت مطالبی که تو لسینینگ صحبت میشه چند صفحه بعدش نوشته. اگه شمام لسینینگتون ضعیفه چند بار گوش بدید.

cnidaria_cnida19

New member
دیروز خوب خونده بودم اما امروز رو تنبلی کردم فردا تا اول صفحه 85 میخونم.

بالا