مطالعه گروهي ارشد مامايي 95

mw.ashel

New member
سلام اشل عزیز تغییرات ویلیامزومیگیید
سلام همکار عزیزم. به خاطر پاره ای از مسایلی فعلا دسترسی به منابع آزمون ارشدی که در پیش رو دارید ندارم و در هفته های آتی برای شما مواردی که در خاطرم هست و نکته برداری کردم خواهم گذاشت.

برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم.

obstetrician88

New member
سلام .این شماره تلگرام همکارم هست سریعا بهش اطلاع بدین تا بگه شماره کارتو و قصه ارسال کتاب رو..فقط گفته همکاران سریع اطلاع بدن
جهت اطلاع کسانی که کتاب بهداشت دکتر کهن رو میخان...لطفا تا فردا وقت دارید بهشون اطلاع بدین...
همکارم خانم نقدی پور
اطلاعات جهت ارسال کتاب از طریق پست رو میده و شما هم اقدام کنید...من خودم که تقاضای کتاب کردم چون بهداشت دکتر کهن همه میگن عالیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mid wife

New member
سلام شماره تلفنو حذف شده منم میخوام باید چکار کنم

- - - Updated - - -

سلام شماره تلفنو حذف شده منم میخوام باید چکار کنم:smiliess (15):

- - - Updated - - -

ronas87

New member
سلام .این شماره تلگرام همکارم هست سریعا بهش اطلاع بدین تا بگه شماره کارتو و قصه ارسال کتاب رو..فقط گفته همکاران سریع اطلاع بدن
جهت اطلاع کسانی که کتاب بهداشت دکتر کهن رو میخان...لطفا تا فردا وقت دارید بهشون اطلاع بدین...
همکارم خانم نقدی پور
اطلاعات جهت ارسال کتاب از طریق پست رو میده و شما هم اقدام کنید...من خودم که تقاضای کتاب کردم چون بهداشت دکتر کهن همه میگن عالیه

سلام همکار عزیزم،مرسی بابت اطلاع رسانی ولی من شماره ای نگرفتم! میشه یبار دیگه بذاری شماره همکارتونو؟ لطفا تا فردا بذارید که زودتر اقدام کنیم
موفق باشی:riz304:

mw.ashel

New member

سلام همکار عزیزم،مرسی بابت اطلاع رسانی ولی من شماره ای نگرفتم! میشه یبار دیگه بذاری شماره همکارتونو؟ لطفا تا فردا بذارید که زودتر اقدام کنیم
موفق باشی:riz304:

همکاران عزیز با عرض پوزش به خاطر پیشگیری از برخی مزاحماتی که ممکنه با داشتن شماره تلفن در محیط مجازی به وجود بیاد متن پیام ویرایش وشماره تماس حذف شد و در صورت تمایل میتونید در قالب پیام خصوصی از همکار عزیزمون در زمینه کتاب درخواستی هماهنگی لازم را انجام بدهید.

با تشکر و آرزوی موفقیت :riz304:

naboonid

New member
سلام بچه ها کسی میدونه که ویلیامز تغییر کرده چاپ جدید اومده چطوری از تغییرات اطلاع پیدا کنیم کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام دوستان مامایی،ویلیامز 2014 رو که اخرین چاپه ویلیامز هست رو بخونید چون تغییرات مهمی تو جداولش هست،موفق باشید

mid wife

New member
سلام دوستان مامایی،ویلیامز 2014 رو که اخرین چاپه ویلیامز هست رو بخونید چون تغییرات مهمی تو جداولش هست،موفق باشید

سلام 3 جلد از ویلیامز رو دارم دیگه نمیتونه بخرم میشه از تغییرات عکس بگیرید بزارید

ronas87

New member
کسی میدونه چطوری باید تغییراتو بدست بیارم لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیزم، منم مشکل تو رو داشتم چند هفته پیش از تو سایت گلبان متوجه شدم که خلاصه 3 جلد ویلیامز رو منتشر کردن،کتاب خیلی خوبیه با اینکه چکیده 3 جلده و به نظر من کامله و قسمتهای تغییر کرده رو هم داره.نمیخوام بترسونمت ولی تغییرات 2014 بیشتر از اینی بود که فکرش رو میکردم مباحث یه سری از فصلا رو جدا کردن و تو فصل جدیدی آوردن. یه سری از نکات کلیدی رو هم تغییر دادن یا اضافه کردن.مثلا تو فصل مراقبتهای پری ناتال ویتامین D و ید اضافه شده یا اینکه تو تعاریف فصل 1 تعریف نوزاذ ترم به سه قسمت نوزاد ترم زودرس، فول ترم و ترم دیررس اضافه شده.اکثر تغییرات هم تا اینجایی که خوندم تو شکلها و جدولهاست.مثلا جدول BMI و وزن گیری تو بارداری کلا تغییر کرده.نیاز به ویتامین D توبارداری و شیردهی 600 واحد یا 15 میکروگرم شده.نیاز به کالری هم تو سه ماهه های مختلف تغییر کرده.واکسن کزاز دیفتری هم عوض شده و Tdap رو به جاش گذاشتن که سیا سرفه عاری از سلول هم بهش اضافه شده. خلاصه اینکه دوست خوبم به نظر من این کتاب رو تهیه کن. قیمتش 110 تومنه. اگه زنگ بزنی با پیک برات بیارن 10% هم تخفیف میدن.
ایشالا که همیشه موفق باشی دوست خوبم:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

mid wife

New member
سلام دوست عزیزم، منم مشکل تو رو داشتم چند هفته پیش از تو سایت گلبان متوجه شدم که خلاصه 3 جلد ویلیامز رو منتشر کردن،کتاب خیلی خوبیه با اینکه چکیده 3 جلده و به نظر من کامله و قسمتهای تغییر کرده رو هم داره.نمیخوام بترسونمت ولی تغییرات 2014 بیشتر از اینی بود که فکرش رو میکردم مباحث یه سری از فصلا رو جدا کردن و تو فصل جدیدی آوردن. یه سری از نکات کلیدی رو هم تغییر دادن یا اضافه کردن.مثلا تو فصل مراقبتهای پری ناتال ویتامین D و ید اضافه شده یا اینکه تو تعاریف فصل 1 تعریف نوزاذ ترم به سه قسمت نوزاد ترم زودرس، فول ترم و ترم دیررس اضافه شده.اکثر تغییرات هم تا اینجایی که خوندم تو شکلها و جدولهاست.مثلا جدول BMI و وزن گیری تو بارداری کلا تغییر کرده.نیاز به ویتامین D توبارداری و شیردهی 600 واحد یا 15 میکروگرم شده.نیاز به کالری هم تو سه ماهه های مختلف تغییر کرده.واکسن کزاز دیفتری هم عوض شده و Tdap رو به جاش گذاشتن که سیا سرفه عاری از سلول هم بهش اضافه شده. خلاصه اینکه دوست خوبم به نظر من این کتاب رو تهیه کن. قیمتش 110 تومنه. اگه زنگ بزنی با پیک برات بیارن 10% هم تخفیف میدن.

سلام دستت درد نکنه یعنی اینو بگیرم دیگه لازم نیست ویلیامزو بخونم؟

mid wife

New member
نلسون هم تغییر کرده؟

mw.ashel

New member

داوطلبان کنکور ارشد مامايي بايد حتما ويليامز رو مطالعه کنند اگر قادر به خريدن کتاب نيستيد ميتونيد کتاب رو چند روزي از کتابخانه هاي دانشگاه خودتون تهيه کنيد و کپي کنيد و بخونيد ولي بازم تاکيد ميکنم که حتما بايد خود ويليامز مطالعه بشه . ارجح ترين گزينه مطالعه سه جلد کامل هست ولي اگر زمان کافي نداريد ميتونيد از چکيده کتاب ويليامز استفاده کنيد.

با آرزوي سلامتي و موفقيت براي شما همکاران محترم
:riz304:

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

آخرین ویرایش:

ronas87

New member

سلام عزیزم، خواهش میکنم.من خودم از رو 3جلد کتاب 2010 دارم میخونم و فقط تغییرات رو از تو چکیده درمیارم که خیلیم زمانبر نیست.ولی همونطور که خانم ashel گفتن اگه وقت کافی نداری میتونی از چکیده بخونی. در مورد نلسون هم من متاسفانه همون ورژن قبلی رو خوندم که امیدوارم کافی باشه :14: :smilies-azardl (181
موفق باشی دوست خوبم :rose:

آخرین ویرایش:

ronas87

New member
راستی خانما کسی میدونه تعداد شرکت کننده های ارشد مامایی 94 چند نفر بود؟؟سالای قبل چی؟تقریبا چند نفر هر سال شرکت میکنن؟:21:

mid wife

New member
سلام ایا نواک هم تغییر کرده

- - - Updated - - -

سلام ایا نواک هم تغییر کرده:smiliess (11):

- - - Updated - - -

لطفا بگید که نواک هم تغییر کرده یا نه؟

- - - Updated - - -

لطفا بگید که نواک هم تغییر کرده یا نه؟

بالا